Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Armands Bite
19. jūnijā 19:24
Pārskats laikam nepieradušam būtu baiss, bet gribas redzēt pirms un pēc remonta. Labi, kā tādi meistari vēl Latvijā turas, valstij par to vajag stipri domāt.
jabis
19. jūnijā 20:18
nu skaidrs - iztaisīja pilnu sejas rekonstrukciju - a man , kā nodokļu maksātājam jautājums - vai tas stipri dārgāk par analoģisku operāciju pie arābu šeihiem?
Dzintra Bērziņa
19. jūnijā 22:13
Paldies dakterīšu komandai par nesavtīgu darbu !!!Konfliktējam darbā, mājās, par kaut ko cīnamies???Novērtējam Dzīvi, novērtējam dakterīšus, visu šo komandu,kas padarīja neiespējamo!!! Latvijas Lepnums!!!
Nav Svarīgi
19. jūnijā 22:22
Jautājums ir cits? Kā var dabūt tādu traumu? Minēšu. Donors uz 2 riteņiem izlīmējās ar seju pa asfaltu?
Inta Gintere
20. jūnijā 00:02
Mūsu lieliskie ārsti! Tas bija liels komandas darbs kur katrs padarīja to labāko. ♥️
Dzintars Lielais
20. jūnijā 06:29
Kurš uzbūvēja Gaiļezera slimnīcu un kurā gadā ?
Ainars Vīndedzis
20. jūnijā 10:52
Šoreiz galīgi nav par ko skaldīt matus.Malači!!!
Leons
20. jūnijā 12:41
Slimnīcas māsiņa stāstīja - tas slimnieks pats gribēja izdarīt pašnāvību un šāva sev no apakšas galvā un tā izputināja sev seju - dīvaini gan ka rakstā tas nav minēts.
jabis
20. jūnijā 18:01
man nepilni simts mīnusu - a ko es sliktu teicu, kad vaicāju - cik TAS maksā? Kāds taču par to maksā? A varbūt neviens nezin , cik TAS maksā? Un tikai maksā un maksā, jo tas maksā tik, cik tas maksā, a tas valsts noslēpums ?
jabis
20. jūnijā 18:06
neviens nesaka, cik maksā tāds aprūpes centrā nevienam nevajadzīgs , kas izlaidis pateicoties kovidai garu, latvieši ļoti noskumuši, - kāds aizgājis pie tēviem - neviens to nebija gaidījis? Un še tev, viena aprūpējamā mazāk - kāds piķis iet gar degunu?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi