Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Rihards
19. maijā 02:32
KUr faking logika ? ja visss bus kartiba, vakcina pieejama sabiedribai pec 8menesiem? kartejais feiks ko mediji atbalsta :)
Kas vecs.
19. maijā 03:07
Nekad nepiekritisu sev durt ieksa kautko pret covid-19,Jo nezini ko tev tur ielaidis Jo man liekas ka nav nemaz tada covid-19
Normunds K.
19. maijā 04:28
Iepriecinoša aina kam ? Geitsam un Sorosam ?
smaddeus
19. maijā 05:14
@Rihard - Vīrusu izstrāde aizņem ilgu laiku, tas ir fakts, jo tas ir garšs process pirms pieejams masai. P.S. Šī varētu būt viss ātrāk izstrādātākā vakcīna, visas iepriekšējās vakcīnu izstrādes ir aizņēmušas daudz vairāk laika, citas joprojām vēl tiek izstrādātas, kā priekš AIDS.
Futs Bols
19. maijā 06:23
Laba ziņa! Vispārīga vakcinācija ir vienīgais veids, kā atgriezties pie agrākās normālās dzīves.
Aivita Freimane-Medne / Cipa /
19. maijā 11:14
Labāk būtu izstrādājusi zāles ar ko ārstēt nevis vakcinēt Pret COVID. Vakcīna ir dzīvs vīrus ,ko ielaiž mūsu organismā.Drīz mūsu organisms sastāvēs pārsvarā no vakcīnām. Diemžēl cilvēki zinātnieki ( iespējams pēc pasūtījuma) aiz savas pārlieku lielās zinkāres izstrādā dažādus vīrusus , un nav brīnums, ka tie nonāk ārpus mēģenes un laboratorijas. "No pārējām septiņām vakcīnu izstrādātāju kompānijām vēl divas atrodas ASV, četras Ķīnā, bet viena Lielbritānijā" Man šķiet ka vakcīnu nevar tik ātri izstrādāt, ja vien tā jau ir bijusi ??!!!! Tagad runā, ka atkal sikspārņiem Ķīnā atklāts vēl kaut kāds cits koronavīruss, kas esot lipīgāks par COVID. Johaidī vai Ķīna pēc dabas ir koronavīrusu perēklis.Un vai tiešām visas pasaules takākās slimības ir sikspārņiem Ķīnā. Varbūt šī valsts uz sikspārņiem ģenerē dazādus vīrusus. Rodas daudz dažādu jautājumu papētot gribas, koronavīrusus u.,c saslimšanas.Un nezkādēļ ka pirmavots ir Ķīna ? Šāds jautājums nav tikai man, bet daudziem pasaulē.
Juris Millers
19. maijā 11:31
prieks .... kur tu rodies!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi