Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Futs Bols
1. aprīlī 11:06
Nemelo, trolli viņš to neteica. Tu gan visu laiku auro, ka Latvijā viss ir slikti un cel paniku. Pasaules veselības organizācijas izpilddirektors pirmdien teica, ka veseliem cilvēkiem maskas NAV jāvalkā, un to nepareiza valkāšana var pat PALIELINĀT inficēšanās risku. / (CNN) World Health Organization officials Monday said they still recommend people not wear face masks unless they are sick with Covid-19 or caring for someone who is sick. Masks may actually increase your coronavirus risk if worn improperly, surgeon general warns. "There is no specific evidence to suggest that the wearing of masks by the mass population has any potential benefit. In fact, there's some evidence to suggest the opposite in the misuse of wearing a mask properly or fitting it properly," Dr. Mike Ryan, executive director of the WHO health emergencies program, said at a media briefing in Geneva, Switzerland, on Monday.
Svētais Naivums
1. aprīlī 11:14
> Dzintars Lielais Šodien 09:58 Atslēdziet šo Ogres paranoiķi un histēriķi no interneta, cilvēkam "fāzes" sagājušas pavisam šķērsam, bailēs no vīrusa. Cilvēkam ir nepieciešama nopietna medicīniska palīdzība.
valodjka хуило
1. aprīlī 11:15
dzintarka. Dupsis pec vakardienas nesap? Runaa, ka tu vakar esot uz pudeles sedejis. Divainas jums taas krievelju izklaides, bet ko no bezsmadzenjainiem lopiem var gribeet? Mamaša jau darbaa? Sarus izpluukaaji?
Vita Šaripa
1. aprīlī 12:12
Tak uzrakstat precīzu info, ko var liet ūdeni. Starp citu, tiem trim, kas esot smagi slimi, veselības stāvoklis ir stabilizējies.!!!!!! Aļļo, ne guļat, mums vajag aktuālāko info.
Kurmis Kurmis
1. aprīlī 12:23
>Vita!Ko tu vēl gribi zināt?? Lūk pēdējie dati no infektoloģijas centra mājas lapas!!!!!!!!!!!! Iepriekšējā diennaktī veikti 1003 izmeklējumi personām ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19, infekcija apstiprināta 48 cilvēkiem. Latvijā kopā veikti 15810 izmeklējumi, infekcija apstiprināta 446 personām. 28 pacienti stacionēti, tai skaitā 25 ar vidēju slimības gaitu, 3 ar smagu slimības gaitu (NVD dati) Publicētajā statistikā ir iekļauti 27 saslimušie patversmes iemītnieki 31.03.2020
Svētais Naivums
1. aprīlī 13:32
> Dzintars Lielais Šodien 13:22 Slimigi, nepieskaitāmais, vari man paskaidrot, ko darīs Ogres poliči pie manis atbraukuši, es Ogrē vispār esmu bijis tikai caurbraucot pirms gadiem četrdesmit. Sāc ārstēties tavējam slmība progresē kosmiskos ātrumos. Patiesi, bēdīgā psiholoģiskajā stāvoklī esi sevi novedis, panikojot viīrusa dēļ. Izsaku visdziļāko nožēlu taviem tuviniekiem, ja tavējam tādi vispār ir.
valodjka хуило
1. aprīlī 14:43
dzintarka. Aiz vaiga gribi?
Svētais Naivums
1. aprīlī 14:49
> Dzintars Lielais Šodien 14:38 S limiķi, kur tavējs kaut ko izsapņoja par meirā likšanu. Tavējs, tak lasīt neprot, kur nu vēl domas izteikt. Sāc ārstēties beidzot, un atslēdz sevi no interneta, tas būs sākums tavai psiholoģiskajai veselībai. Nelien internetā un nelasi ziņas, kuras nespēj izprast. Krievzemes ziņu avoti tavējam ir nāvējoši kaitīgi.
Svētais Naivums
1. aprīlī 15:13
> Stalkers Stalkers Šodien 14:57 Kā saprotu, tad tavējs domā, ka Dzintars Ļielaisa drīkst drukāt rupeklības( turklāt daudz nepiedīenīgākas par manējām un vērstas pret latviešiem un pastāvošo iekārtu), bet es kas viņējo nosodu nedrīkstu? Neaizstāvi Stalker 2x, kremlinu, jo pats esi tieši tāds pats.
Svētais Naivums
1. aprīlī 15:18
> Stalkers Stalkers Šodien 14:57 Sūmej - Stūmēj, neraksti jelibas par citiem, tad arī citi tavējam neatbildēs ar to pašu, viss ir tieši tik vienkārši. Nevajag Latviju liet ar samazgām, ja pats šeit dzīvo.
Vladimirs Tramps
1. aprīlī 22:15
Dzintar, tu tak pats aiz nika slēpies. Kauns. P.S. Sveiciens no Centrāla.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi