Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Kristaps
26. martā 10:41
jebak , jebak !!!
Ineta Vitols
26. martā 11:14
Varbūt beidzot jāsāk kautkas nopietni darit.Nevis tukši muldēt.Ar tādu bezrīkošanos drīz būs dienā 230 nevis 23.Ko gaida valdība?Kad lielā daļa apmirs.Būs mazāk problēmu.Šonedēļ vēl ieradīsies nez cik simtos.Un par cik lidostā nekāda kontrole nenotiek,tad varam gaidīt.
Salvis Dišlers
26. martā 11:24
Igaunijā +134 pa diennakti
cielava
26. martā 11:56
Cik saslimušo ir izveseļojušies un cik miruši no Covid 19. Vai šie cipari tiek koriģēti vai arī mirušiem nenosaka vīrusa klātbūtni. Melot gan nav labi, par cik palielinājusies mirstība attiecībā pret 2019 gada marta mēnesi.
cielava
26. martā 11:57
Cik saslimušo ir izveseļojušies un cik miruši no Covid 19. Vai šie cipari tiek koriģēti vai arī mirušiem nenosaka vīrusa klātbūtni. Melot gan nav labi, par cik palielinājusies mirstība attiecībā pret 2019 gada marta mēnesi.
Kurmis Kurmis
26. martā 11:58
>vītols,ko tad vēl vajadzētu darīt???Aizslēgt visus veikalus,slēgt ceļus,slēgt aptiekas,slēgt autoostas,slēgt vilcienu satiksmi?Pastāsti,kā tu rīkotos? Un nemelo,lidostā visiem,kam ir simptomi ņem analīzes,pārējie parakstās ,ka 14 dienas pašizolēsies!Ir sastādīti 230 protokoli par karantīnas pārkāpumiem,policija apciemo mājās atbraukušos!Tu varbūt varētu atdot iebraucējiem savu dzīvokli!Tad gan tu būtu patriote,tagad tikai tukšpļūte!:)
MorenaMoreena
26. martā 12:01
Es saprastu ja tas vīruss būtu tikpat bīstams un nāvejošs kā mēris, bet tā nav.No tā nemirst bērni, ja saslimst tad pārslimo viegli, tas nav bīstams veselam cilvēka.Mirstība ir zema pat ļoti vecu cilvēku vidū t.i.20%. Itālijā vidējais mirušo no covid-19 vecums ir 79,5 gadi. Kāpēc vnk neveikt vecu cilvēku karantīnu? Kāpēc visam ir jāpargriež skābeklis un jābendē ekonomiku? Vīrusi bija un būs kopā ar cilvēci, ko nu
Kurmis Kurmis
26. martā 12:01
cielava,tu vismaz paskaties Panorāmu,tu paklausies ari radio,vai tikai kul tukšus salmus?? Ģimenes ārsti vēl infektoloģ.centram nav devusi datus,cik izveseļojušies! Labi,ka tūlīt vismaz facebookā ņems aiz dziesmas tos ,kas izplata melus!Ceru,ka tevi arī piefiksēs!Kādi tev mirusie?To jau tu kladzini te vismaz nedēļu!Tādus ka tevi vajadzētu sodīt ar 10 min.algu sodu!Par tīšu melu izplatīšanu un panikas sēšanu sabiedrībā!!!
Skaistslaiks
26. martā 12:35
Salvis Dišlers: skaits ir liels, bet igauņi vienā dienā notestējuši gandrīz 2300 cilvēkus, domāju, ka mūsu cipari stipri neatšķirtos ,ja testētu tādu skaitu. Malači, ka sākuši testēt lielākā apjomā, jo tas ,tad arī iezīmē reālo situāciju un lielākas iespējas slimos distancēt, ja viņi zin ,ka tiešām ir šis vīrus, tos kuriem atsaka staigā tālāk ar domu, ka vienkārša saaukstēšanās
1934
26. martā 12:43
Šķībacainie suņēdāji no kroņa mirušajiem pieskaitīja tikai pneimonijas rezultātā atstiepušos ķīnīzerus. Paši dzeltenie liliputi atzīst, ka pārējos līķus neuzskaitīja kā covid upurus, bet gan kā mirstību no saasinātām hroniskām kaitēm. Sikspārņu grauzēji stāsta, ka Itālijā, tāpat kā ĶTR ir ļoti piesārņots gaiss, tāpēc augsts pneimonijas procents un švakas plaušas tiem makaronsūcējiem.🎎
Numi Dante
26. martā 12:45
Man jau palika +\- vienalga,rokas mazgāju pastiprināti ,bet tā dzīvoju kā ierasts.Kā te minēja,riska grupām arī varēja izmaksāt kādus pabalstus un lai sēž mājās vai kā!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi