Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
25. martā 16:29
Dzintars Lielais
25. martā 16:30
Tas ir tāpēc,ka tie kuriem jāsēž mājās ,vazājas apkārt. Tagad sāksies īstā lavīna. Knariņam jāizsludina valstī karantīna,kamēr nav par vēlu.....
Ādolfs Nāks
25. martā 16:32
cik gudram bija jābūt, lai nesaprastu, ka pašizolācija būs fufelis? Būtu pēc 12. marta visus atbraukušos 100% karantizējuši, viss būtu puslīdz ok. Tas man atgādina migrantu tēmu - Eiropā ir, Baltijā arī jābūt. Korona - Eiropā ir, Baltijā arī jābūt.
Dzintars Lielais
25. martā 16:35
Ķīnā pirmais mirušais no hanta vīrusa!
Haks Piterss
25. martā 16:42
Vairāk ---> Fort Detrick / d i t r ɪ k / ir ASV armijas medicīnas Komandu instalācija atrodas Frederick, Maryland . Vēsturiski Fort Detriks bija ASV bioloģisko ieroču programmas centrs no 1943. līdz 1969. gadam. Kopš šīs programmas pārtraukšanas tajā ir izvietoti lielākie ASV bioloģiskās aizsardzības programmas elementi . Sākot ar 2010. gada sākumu, Fort Detrika 1200 akru (490 ha) pilsētiņa atbalsta daudzvalstu valdību kopienu, kas veic biomedicīnas pētījumus un attīstību, medicīnisko materiālu pārvaldību, globālo medicīnisko komunikāciju un ārvalstu augu patogēnu izpēti. Tā ir mājvieta ASV Army Medical Research un materiālu pavēlniecības (USAMRMC), ar savu bio-aizsardzības aģentūru, ASV armija Medicīnas pētījumu institūts Infekcijas slimību (USAMRIID). Tajā atrodas arī Nacionālais vēža institūts -Frederick (NCI-Frederick) [1], un tajā atrodas Nacionālā starpresoru konfederācija bioloģiskajiem pētījumiem (NICBR) [2] unNacionālais starpposma biodefense pilsētiņa (NIBC).
Barons N
25. martā 16:58
krutie eksperti, tu vari pieskarties naudai un dabut to zarazu, ko tur var izsekot??
Kristians Andersens
25. martā 17:06
Sestdien, svētdien tiekamies Depo veikalos! Vismaz tur vēl brīvdienās varēs istaigāties!
Haks Piterss
25. martā 17:54
Šajā fortā 2019.gada vasarā tika konstatēta vīrusa izlaušanās , bija inficētie un militāristu bojāgājušie . Lieta bija tik nopietna , ka 2019.gada septembrī tika sasaukta sanāksme , kurā bez specdienestiem piedalījās arī ASV Prez. D. Tramps un tuvējās pilsētiņas presē tika aprakstīta dīvaina saslimšana ...... Domāju , ka vīrusa štamms steidzami tika nogādāts Ķīnā , veicot pieseg operāciju . Un , protams , visā tiek vainoti neko nenojautošie ķīnieši , mūsu labākie draugi .......
Harijs Saukums
26. martā 09:03
Es brīnos par to, ka policisti, raizēm medicīnas darbinieki uz ielām strādā bez aizsarglīdzekļiem. Ne cimdu, ne masku.
Cilvēks ar suni
26. martā 09:07
Tāda duāla sajūta par to Covid 19. Agrāk bagātajam «sugar daddy» nebija par ko uztraukties, pārbaudīja nofraktēto meiteni uz HIV un lidoja uz kurieni sirds vēlas. «Sugar baby» stāsta, ka, klejojot internetā, nejauši uzdūrusies lapām, kas piedāvā dāmām būt par turīgu kungu līdzbraucējām apmaksātos atvaļinājumos. ‘’Sākumā nodomāju – tas vispār ir legāli?! Tad sāku saraksti ar vairākiem kungiem un sapratu, kāpēc gan nepamēģināt?’’ Pēc dažiem ne tik veiksmīgiem randiņiem Monika iepazinās ar itāļu biznesmeni. Abi šobrīd ir attiecībās un ir vienojušies, ka būs monogāmi.Viņš man sūta 1000 mārciņu mēnesī mana studiju kredīta segšanai. Viņš arī apmaksā manu dzīvokļa īri, ikdienas izdevumus, kā arī atvaļinājumus pa mēnesim Taizemē, Šrilankā un Grieķijā, kā arī par maniem jogas kursiem. Un tagad Covid 19 tādiem večukiem uzglūn, jaunie pat nezin ka ir pārslimojuši, vai arī trīs dienas pašķauda un viss, bet «sugar daddy» ar visu savu biezo naudas maku var aizceļot uz reanimācijas gultu. Bet bagātiem tā negribas mirt, naudas pārpārēm, pat pensija 19 000.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi