Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Silvija Jakševica
24. martā 21:24
Viss pareizi. Labi, ja ir atbalstošs darba devējs. Ja nē, liela iespēja palikt bez darba. Nav likuma regulējuma. Ir iestājies haoss.
Guntis Auziņš
24. martā 23:54
Uga!Varbūt vajag publicēt reālos ciparus,tad nevajadzēs ieslēgt"obratku".....
Edward
25. martā 01:38
Taka teoriju ka inficejas tik veci cilveki var iekasit smiltinas
Cilvēks ar suni
25. martā 05:49
Puspatiesība nav patiesība, un ja nav patiesība, tad tie pilnīgi iespējams var būt ka ir meli. Cienījamais profesora kungs akcentē, ka vēl svarīgāk ir pilnīgi izolēties no senioriem vai hroniski slimiem radiniekiem, tad nu arī izskaidro kāpēc tāds akcents? Mūsu seniori jau nav tie bagātākie un lielākie pasaules braucēji. Vai tā saucamā mājas pašizolācija, jeb mājas karantīna bija pareizākais ceļš parāda cik cilvēki ir slimi iebraukuši un cik cilvēku ir inficējušies šeit, mājās. Pēc teksta saprotams ka ar to mājas izolāciju tiem viegli slimiem, vai viegli inficētiem iespējams ka nemaz tik labi neiet. Iespējams ka atbraukušie gados jaunie «maizes pelnītāji» tika nosēdināti mājās un tagad Covid 19 pārceļojis pie viņu vecākiem, omēm un opjiem. Piedodiet cienījamais profesora kungs un ko tagad darīs ar inficētām fecēm? Daudziem jau ir nosēdakas, citiem septiķi, bet ir jau arī pie kūtiņas mājiņas ar sirsniņu. Ziņu portālos bija aprakstīts par Pierīgas jauniem ciematiem, kuri neattīrītus kanalizācijas ūdeņus iepludina Ķīšezerā, bet peldsezona nav tālu. Vai cienījamais profesora kungs nevarētu iedot ne tikai ar Covid 19 inficēto personu sadalījumu pa vecuma grupām, bet arī uzskaiti ar inficēšanās vietu – Latvija, vai arī inficētais ieceļojis no ārzemēm. Cik cilvēku inficējušies Latvijā, mājās, transportā, ne brīdi nebūdami ārzemēs, tā mēs varētu iegūt pārliecību par pieņemto lēmumu efektivitāti.
Kurmis Kurmis
25. martā 08:49
Edward,neizplati melus!Nekad un neviens nav teicis,ka slimo tikai vecie cilvēki!Bet tika teikts ,ka jaunāki cilvēki PĀRSLIMO VIEGLĀK UN un nav komplikāciju! >cilvēks ar suni!Ir norādīts sadalījums pa vecuma grupām,atceros,ka virs 60 gadiem tādi bija 17!Paskaties infekt.mājas lapā!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi