Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Irena Nelsone
16. martā 12:28
Ielidojušo kontroli un robežas varēja slēgt daudz agrāk.... Joprojām laikam valda maldīgais uzskats, ka liberālie principi par pārvietošanās brīvību ir svarīgāki par cilvēku dzīvībām un veselību.. Valstīs, kas rīkojās izlēmīgāk - slimība izplātās lēnāk.....
Marcis Dzelme
16. martā 13:26
Irena,necel paniku,regulari mazga rokas,vedini regulari istabu un regulari ej staigat svaiga gaisa,un nemaci valdibai ko darit,un vini toc iztiks bez taviem padomiem.
jabis
16. martā 14:07
katram latvietim vajag savu katetru , paciņu sāls un instrukciju, ko ar to darit, ja sķer vīrusu, gan jau kaut kādu ūdeni atradīs.
jabis
16. martā 14:14
gan jau ka Kariņam taisniba, ka labāk, ja vīrusu saķer tirām rokām, vismaz nedabus holeru pa virsu.
Numi Dante
16. martā 23:29
Viss šis ir pārspīlēts,vismaz lv.Viss tagad ir tikai par un ap to,es palieku mājas pēc tā kad aizeju uz veikalu,sporta zāli un rīt esmu ieplānojusi riteņbraucienu.Jo no tiesas var smagi uzēsties,tā arī burtiski paliekot mājās.
Aiva Atte
17. martā 17:32
Savādi Vācijā Martiņam lika lika lietot ibufrenu bet te raksta nelietojiet,
Irena Nelsone
17. martā 17:41
-- > Kultūras iestādes, korus, skolas un pat baznīcas slēdza, bet SPĒĻU ZĀLES - joprojām vaļā, cilvēki tur stundām slamstās un spēlē uz nebēdu..!!!!! te var redzet, kas ir augstāka vērtība par cilvēku dzīvībam un veselību neoliberālismā = tā ir NAUDA>>> diemžēl, tai kalpo kā elkam..!!!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi