Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
anda berzina
26. februārī 09:11
Es nesaprotu ,kadel man butu jaaizstav valsts briesmu bridi,KADEL,ja si te VALSTS un vinas korumpanti,zagli NEAIZSTAV savus cilvekus ,kadel nesledz robezas,kadel dazu stulbenu gribet vazaties rinki sini laika jacies parejiem,vienreiz jabut tadai attieksmei ,ka PRET mums IZTURAS valdibas korumpanti,zagi,ta MUMS JAIZTURAS PRET VINIEM .
Vecais
26. februārī 09:17
Vispirms jāslēdz lidosta. Jāievieš stigra kontrole Rīgas autoostā un dzelzceļa stacijā. Ja valdība to nespēj, tad, kam mums tāda valdība?
Mihail 1971
26. februārī 09:45
Ar krieviju jāslēdz robeža un lidojumi. Visur pasaulē arvien jauni perēkļi, bet krievijā, kurai robeža ar ķīnu un kurā dzīvo miljoniem ķīniešu, tikai pāris slimnieku - smieklīgi. Krievu varas iestādes slēpj patieso situāciju, jo gatavojas balsojumam par izmaiņām konstitūcijā. Lai izmaiņas būtu leģitīmas vajadzīga liela tautas aktivitāte, tāpēc līdz tam patiesību par inficētajiem un saslimstības apmēriem slēps visiem iespējamiem līdzekļiem!
Vecais
26. februārī 09:54
...Mihail 1971 Šodien 09:45... Krievija, vēl turas, pateicoties valdības savlaicīgai un aktīvai rīcībai.
Mihail 1971
26. februārī 10:04
Vecais - tu kā krievijas aģents vienmēr esi informēts vairāk par citiem )))
Elīna Dzenīte
26. februārī 10:14
Piekrītu tiem, kas ir par ceļošanas ierobežošanu un par veselības pārbaudēm uz Latvijas robežas. Jo tie zaudējumi, kas radīsies veicot preventīvas darbības nav salīdzināmi ar tiem zaudējumiem, kas radīsies, ja Latvija kļūs par nākamo vīrusa perēkli.
Geņa Koloradoss
26. februārī 10:16
Tā nu mēs gatavojāmies visādiem scenārijiem kā putinstānas apdraudējumi un ekonomiskās krīzes, un cīnījāmies ar soglāsijas centru Rīgā, bet atnāks covid un mūs noliks pie vietas. Varbūt mums būs pavisam švaki.
Onslows
26. februārī 10:39
Kad būs, tad būs, nav ko sēt paniku. Cik šai "ziemā" ir miruši ar gripu?
aha
26. februārī 11:00
labi - es nebraukšu uz Ķīnu, bet ja nu kāds ķīnietis atbrauc uz Latviju? Viņu te neielaidīs?
Dzintars Lielais
26. februārī 11:08
Vecais: kurš segs zaudējumus lidostai un pārējām iestādēm,neviens. Nu tur jau ir tā problēma. Ne jau par iedzīvotājiem valsts rūpējas,bet par kabatu.....
Mihail 1971
26. februārī 11:26
Jantariks - vēl viens kremļa aģents mēģina stāstīt pasakas par slēgto ar Ķīnu robežu. Slēgta avio un dzelzceļa satiksme, bet lai slēgt ķīnas krievijas sauszemes robežu krievijā nav tik daudz iedzīvotāju )))). Ķīnieši tur staigā uz priekšu atpakaļ, zāģē mežus un ved ārā neviena netraucēti. Ja kāds traucē, tad uzpirkt krievijas činavnieku var par desmit doļāriem.
Veronika
26. februārī 11:42
Nu tagad tik visi klausis ko saka Kariņs.Muļkibas!Atlidos no Tenerifes,Italijas vai citas valts un atvedis mums to zarazu,cilveki pat nenojautis ka ir inficejusies un jau bus citus aplipinajusi.Aizies pie gimenes arsta,domas ka gripa,bet tai pasalaika jau citus bus aplaiduši. Valdibai ir galva uz pleciem vai nav???/
p.s.
26. februārī 11:55
Latvijas iedz.no Tenerifes atgriežas caur Somiju.Avio biļete palielināta par 100 eur.
Svētais Naivums
26. februārī 12:20
> Elīna Dzenīte Šodien 10:14 Ja civēks ir spējīgs domat ar galvu, tad ir spējīgs saprast, ka nekāda robežkontrole neko neatrisina, jo slimības inkubācijas periods ir 14 dienas. Tātad vienīgais risinājums ir iekarantīnot visus, pilnīgi VISUS rebežu šķērsotgribētājus( vienalga savējos vai tūristus). Taču arī tas neglābs no virusa ievazāšanas. Latvijā gan joprojām vidusmēra iedzīvotājam iespējamība inficēties ir tuvu "0".
Joyce Wagner
26. februārī 13:41
Viegls darbs tiešsaistē, lai pievienotos uzreiz un sāktu nopelnīt vairāk nekā USD 500 dienā. Pagājušajā mēnesī ess nopelnīju un saņēmu USD 27392 no šī vieglā darba, dodot maksimāli 3 stundas dienā. Ļoti viegli veikt uzņēmējdarbību, un no tā gūt regulāru peļņu ir pārsteidzoši. Jebkura persona uz Zemes tagad to var iegūt un tiešsaistē var pelnīt vairāk dolāru. Lai iegūtu sīkāku informāciju, dodieties uz šo vietni ... ............>>>>>> w­w­w.C­a­s­h­f­l­o­w­7­7.c­om

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi