Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
EjTakTu
31. janvārī 20:40
Kur neskūtais kundziņš bija, kad budžetu pieņēma? Kā tad bija ar to māsu atalgojuma pieaugumu?
Sanda Liepinja
31. janvārī 20:43
Vakar mums algu pielika 20eur...😁
Andra Potošova
31. janvārī 21:07
Īsti nesaprotu, vai Latvijas prezidentam jārisina jautājumi, kas sasitīti ar veselības aprūpi, vai tas jādara veselības ministram? Diemžēl mūsu veselības ministriju vada pilnīga nejēga.Es, kā nodokļu maksātājs un ārsts NEVĒLOS, lai mani nodokļi nonāktu šīs personas kabatā algas veidā.
EjTakTu
31. janvārī 21:12
Andra, protams jārisina! Viņam tagadiņās aš 12!!! padomdevēji jebkurā jomā. Pats gan nekā kārtīgi nejēdz nevienā...
Alex
31. janvārī 21:37
Un Kas pie visa ir vainīgs?? BODMANIS ar savu zagļu kliķi !!! Vēl 93-šajā gadā šis teica - atceros visus viņa vārdus: "tautieši, nu sāksies grūti laiki, būs jāsavelk jostas, bet paies pieci gadi, un mēs dzīvosim zaļi !" Un pagāja pieci gadi - un nu VIŅI dzīvo zaļi.....
Agris Svarcs
31. janvārī 22:10
ir 3 virzieni: labā kabata,kreisā kabata un viņķeļa rokassomiņa...
Geņa Koloradoss
31. janvārī 22:13
iesaku terapijā izmantot eksorcismu un svētītu ūdeni. dievs var visu. arī appist
Ādolfs Nāks
31. janvārī 22:44
Viņš katru dienu dienu uzklausa tos 3000 eur vērtos padomdevējus kaut stundu dienā?
Cilvēks ar suni
1. februārī 00:47
Nav ko satraukties, galvenais virziens viens un tas ir nodrošināt kvalitatīvu paliatīvo aprūpi. Tā ir aktīva, visaptveroša to pacientu aprūpe, kuru slimība nav radikāli ārstējama. Tā ietver sāpju un citu simptomu mazināšanu ar atbilstošu psiholoģisko un garīgo problēmu risinājumu. Paliatīvā aprūpe pēc būtības ir interdisciplināra attieksmē pret pacientu, viņa piederīgajiem un sabiedrību. Tā piedāvā aprūpi kā pamatkoncepciju, nodrošinot pacienta vajadzības neatkarīgi no viņa atrašanās vietas, mājās vai stacionāra apstākļos. Paliatīvā aprūpe apstiprina dzīves vērtību, miršanu uzskatot par dabisku procesu. Tā paātrina un neaizkavē nāves iestāšanos. Tai jānodrošina iespējami labāka dzīves kvalitāte līdz pat nāves iestāšanās brīdim. Iedod pretsāpju tabletīti, špricīti miegam un cilvēciņš guļ un guļ, līdz nepamostas. Ja nav medikamentu, tad tos var aizstāt alkoholu.
Ilvars Mičs
1. februārī 01:18
Aizvāciet alkoholu - šo narkotiku no veikaliem un nereklamējiet šo indi Latvijas bērniem un tad skiadrā esošās nākošās paaudzes nepagarinās slimo rindu, bet būs stipri, veselīgi, patriotiski un ģimeniski un ļoti pateicīgi Jums par to, ka nebijāt bezatbildīgi un ka nebijāt līdz zemei paklanījušies alkohola biznesa industrijai. Algas pacelšana situāciju nemainīs, kamēr alkohols būs pārtiku veikalos un vispār redzams mūsu bērniem.
Irena Nelsone
1. februārī 01:29
Par alkoholu var piekrist.. Tas ir pamatā vienai trešdaļai no nelaimēm, kas mūs pavada.. Nākamais ir kleptokrātisms..
Dzintars Lielais
1. februārī 07:14
Paskatos uz viņa feisu un vienmer nāk smiekli. Saulvedis bļed....
Stepesvilks
1. februārī 07:33
Jā, nācijas tēv! 2x2 tiešām =4. To mēs bez jums esam apguvuši 1.klasītē. Neko jaunu neesat izdomājis. Varējāt vienkārši nomurmulēt savus 3 jaunvārdus - valstsgriba, vienvērtība (un vēl kaut kas tur megasvarīgs) - ne labāk, ne sliktāk nevienam nebūtu. Mani vairāk interesē, kā tīri teorētiski izklausītos Jūsu aizgrābjošie sprediķi tiem 1500 no VSAA vai Latvijas dzelzceļa atlaist plānotajiem darbiniekiem, ja viņi pasauktu Jūs aci pret aci paust savu valstisko stingrkrampi.
Svētais Naivums
1. februārī 08:01
> Andra Potošova Vakar 21:07 Tu ir Andra nodokļu maksātājs un ārsts, interesanti?
anda berzina
1. februārī 09:40
Vācijā apstiprināts septītais jaunā koronavīrusa gadījums,@@@@@@@@@@@@@@ Ko sis te ieliktenis ir izdarijis sai jautajuma ,lai uinfekcija netiktu ievazata Latvija,gribetos dzirdet ari no vina mutes .

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi