Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Buuu
18. janvārī 09:28
Viens nāves gadījums, krievijā ir absolūti nekas, tur no krokodila vai etilspirta katru dienu pa pāris aiziet.
Biruta Kopmane
18. janvārī 09:44
ta i ka lieto tos importa aizvietotajus, sankciju sekas?
Alida Djatlika
18. janvārī 18:02
Nu ko, vienu dienu māmiņa bērnu tualetē iemet, otrā dienā 10 gadus mazs puika uztaisa bērnu 13 gadīgai sievietei, šodien atkal viens karoti noliek no snusa līdzīga produkta. Kas būs rīt, parīt un aizparīt?
Agris Aboltins
18. janvārī 18:19
Alīda..., bērns būdams lasīju "Brīnumzemes" pasaku sēriju. Kad tiku pie Ziemeļu tautu pasakām, tur zelējamā tabaka bija pieminēta teju katrā pasakā. Ne jau produktā ir vaina, bet gan tā, šodien jau "nedabīgumā". Tas, ka mamma kādu podā iemeta, Tevi tas izbrīna? Paskaties, kas mums pašiem notiek. Re, pāris gadus atpakaļ viena māmiņa, kurai bija, ja nemaldos, 23 gadi, gandrīz "uzlaida gaisā" māju un pati guva apdegumus, jo pastulbene lietoja vai nu gāzi, vai degšķidrumu lai aizkurinātu krāsni. Ibio, par papīru un skaliņiem jau nekas nav dzirdēts. Un tas bija kaut kur laukos. Pasaki man, kā var rasties tādi idioti?! Tad ko par sekām brīnīties?
Alida Djatlika
18. janvārī 18:40
Agri Aboltiņ, pilnībā jums piekrītu, Latvijā notiek trakas lietas un mums pašiem problēmu līdz augšai. Bet sāk jau riebties tas, ka katru, katru dienu portālā liek rakstus par krieviju. Kāda mums daļa par svešu valsti, lai tur notiek vienalga kas, mums savu brīnumu pietiek. Labāk ielikuši kaut ko labu, cerīgu, ir normālas valstis ar labiem, gudriem cilvēkiem, bet nu ne krievija.
Geņa Koloradoss
18. janvārī 18:47
....pirms pāris dienām nopirku nicorrette aerosolu- viens pūtiens 1mg nicotīna. Sajūtas ir kā ekstrīms. Tikai viens mg nikotīna. Un tajos tējas maisos( esmu zelējis) 40- 60 mg. Bled. Es gandrīz noliku karoti pat līdz galam neizzelējot. DALOJ TABAKU UN NIKOTĪNU VISOS VEIDOS!!!!!!! Veselu nāciju bled!!!
Antons Fjodorovičs Polučka
18. janvārī 19:00
Geņa Koloradoss- bet kāds kaifs zelējot?Tas tak ir tikai nikotīns nevis marihuana,heroīns vai koks?Kur kaifs?
Agris Aboltins
18. janvārī 19:33
Alīda, es gan uzskatu, ka ir jāzina. Vismaz zinām, ka atkal kas jauns un tas ir mums tuvu. Par kaimiņiem tomēr vajag zināt, lai kādi viņi nebūtu. Savukārt, ja Āfrikā lauva apēdis nēģeri, nu nebūtu svarīga ziņa, jo lauva jau nav ļauns, viņš tikai grib ēst.
Geņa Koloradoss
18. janvārī 23:40
antuha! kaa tad tu zini ka gericsh ir kaifs? duries varbuut? snauc kautko? ...cilveeks ir greekos pagrimis un samaitaats. ja labi pasniegs pat suudu eediis. vai dzers miizalus kaa jogi indijaa to dara. tas ir saatana pirksts. kaads kaifs no nikotiina? nekaads ja neesi no taa atkariigs. bet atkariigs kluusti no vienas cigaretes.
Agris Svarcs
19. janvārī 10:36
18:02! mazs puika uztaisa bērnu 13 gadīgai sievietei :D))))))))))))))))))) --------------------------------------------------------------- tas,ko tu lieto,tev labu galu nenesīs!!! Sevis pašas labā - IZBEIDZ!!! :D)))))))))))))))))))))))))))))))

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi