Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Trekngailis
2019. gada 27. novembrī 12:44
Mediāni mediķi saņem ap 2,5k, mediāni valstī ap 900. (Medināni nav vidēji)
Tviter Šmiter
2019. gada 27. novembrī 12:59
Esi patriots,🇱🇻 nobalso par referendumu saeimas atlaišanai, ieej latvija.lv >>>>populārākie e-pakalpojumi>>>> parakstīšanās par vēlētāju iniciatīvām
Tviter Šmiter
2019. gada 27. novembrī 13:01
Pie šī jautājumu valdība turpinās strādāt nākotnē. Tikai ne šī. Cita valdība.
Kristaps Kalve
2019. gada 27. novembrī 13:03
Un šoferi, skolotāji, policisti, pārdevēji, sētnieki utt... tiem jau nevajag neko, ne?
Nazars
2019. gada 27. novembrī 13:03
Tik ārsti arī taču saņem! Ārsti pelna pat ļoti labi! Anesteziologs A slimnīca 1370EUR, radiplogs Stradiņos no2500eur, kardiologs no 1345eur, 'Piejūras slimnīca Liepājā psihiatrs 2200eur, bērnu psihiatrs 2500eur+piemaksas. Nerunāšu nemaz par privāto sektoru un saņemtām naudas summām aploksnēs. Ārstiem uz visa valsts fona ir ļoti labas algas. Ne kapeiku vairāk viņiem pie algas!
El Mārs Sīrs
2019. gada 27. novembrī 13:05
Un prezidentam jābūt tautas vēlētam !
aivo davidson
2019. gada 27. novembrī 13:05
Situācijas apraksts: 30 gadus Latvija ir neatkarīga un ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. 1989 gādā kristigais ebrejs no EE man pateica, ka 1991 gadā LV pārtvers VDK. Un tagad, var jau redzam, kādi/kuri, cilvēki visu vērtīgo prihvatizēja. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt mūsu ģeopolitiskajam prezidentam Trampam izveidot Latviešu rezervātu ASV! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 g. varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS!!! Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem tauta, līdz ar to Latvija nerūp! Mūsu rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā pārvalda valsti. Paskaidrot, cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! Nepareiza VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīves jēga) ir Latvijas problēma!!! Atzīstiet! Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. Nav jējas nomainīt valdību, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. Ļaunums #2 ir oligarhs Dž Soross, sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta un uzplauka Austrālija Rietumeiropa un ASV. Mūsu ģeopolitiskais prezidents Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, N. Muižnieks, Viņķele, Putnis un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautājums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, tā ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva ES, esam 3šā nabadzīgākā valsts ES! Daudzi, kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!? Mazak par 1.9 miljoniem palikuši! Nebūs tautas nebūs valsts! Diskriminācija LV otrā ātruma valsts EU!
Svētais Naivums
2019. gada 27. novembrī 13:15
Pirmoreiz nepiekritīšu Prezidentam. Vispirms vajag paaugstināt zemāko galu.lai cilvēki spētu maksāt par medicīnu un tikai un tikai tad sākt domāt cik reizes ārstam saņemt vairāk par valsts vidējo algu. Prezidents pats aicināja uz solidaritāti, nu BŪSIM SOLIDĀRI, pēc 30 gadiem, kopš neatkarības atjaunošanas. Vispirms pensijas iztikas minimuma līmenī padomijas laikos strādājušiem un tad dakteru algas kapitālismā.
Baiba Lapsa- Frīdemane
2019. gada 27. novembrī 15:10
Tāpat kā deputātiem ,valsts vīriem un prezidentam.Pietiks jums arī un pāri paliks.Es nopērku 200 grami sviestu un nedēļas laikā man jau ir 400 grami.Lai ko nedarītu viss tik vairojās ar + zīmi.Un visas tās dotācijas arī jālikvidē -nēsat tur nekādi dieva izredzētie.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi