Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
Tviter Šmiter
2019. gada 7. novembrī 15:50
Tagad mediķi vēl par vainīgiem tiks pataisīti.
Vecais
2019. gada 7. novembrī 15:52
Zvanīt vajadzēja Viņķelei, nevis ģimenes ārstu konsultatīvajam tālrunim.
Mara Brige
2019. gada 7. novembrī 16:23
Avīzes vajag lasīt.
Fenomens
2019. gada 7. novembrī 17:01
Lai sāk samierināties, ja naudu veselības nozarei neatradīs, tad ārstu trūkumu izjutīs vel trakāk par šodien justo.
Runājošā galva
2019. gada 7. novembrī 17:37
Skaidrs, kas žēlojās. Tie bija arī zemas algas saņemošie smaga fiziskā darba strādātāji, kuriem liekas, ka mediķu un māsiņu darbs ir labi apmaksāts. Lai viņi arī griež sev apendicītus un mandeles paši, mediķi sev mežā malku sagādās paši...
iveta ozolina
2019. gada 7. novembrī 17:49
Es piekritu ka musu arstiem un vispar tautai vajag pacelt algas ! Jo ja pacels tikai arstiem vajadzes pacelt tautai , lai varetu apmeklet arstus ! Cenas aug kaa senes ! Bet ir viens bet ! Milie dakteri versos pie jums , es sanemu minimalo algu, nomaksaju komonalos un iztikai man paliek 12.00 eiro sakiet ludzu kaa lai es apmekeju vissus jusu nosutijumus par citiem arstiem.!!!??? Es sesto gadu jau slimoju ar vienu kaiti un lidz sim netieku skaidriba , kas isti jadara , jo viens saka vienu un katrs parejais savadak! Griezties pie veselibas aizsardzibas !!! ?Ha, jasmejas tur sez tadi pasi ! Man nav vairs ticibas uz musu veselibas uzlabojumu ! Pasutiet labak ZARKUS !!!
Janis Sprogis
2019. gada 7. novembrī 17:57
es nesaprotu ko arsti blaustas. vini sanem no valdibas algu un vel mes stradajosie viniem maksajam par apmeklejumu. vini sanem 2 ienakumu avotus. un tiesam kad ir problema tad opere arzemju arsti, vai vieteji arsti suta no viena arsta pie otra. neviens nuznemas atbildibu. cilveks var slims rinki staigat un visiem arstiem poh.... ira. p.s ko tad vini naivie balsoja par tadu partiju, kas viniem sasolija debesu manna? es latvija dzivoju un nevienai partijai neticu. kad jadodas velet tad visi sola. nav taisnibas virs zemes durei tik speks (veidenbaums)
Edgars Tīrums
2019. gada 7. novembrī 18:12
Nesaprotu kāpēc ārsti var streikot un nepieņemt slimniekus, bet zvanīt uz Ģimenes konsultatīvo tālruni nevar. Abos gadījumos vienādi cieš slimnieki. Bez tam man nav skaidrs, ja mediķi saņems lielākas algas, kā mazināsies rindas pie ārstiem. Iespējams, taču, ka viņi tad strādās vēl mazāk.
Edīte Ritenberga
2019. gada 7. novembrī 18:31
Tikai jautājums, cik cilvēku šodien nomira, nesaņēmuši palīdzību. Tomēr Hipokrāta zvērests kaut ko nozīmē?! Ārsti saņem pietiekoši, medmāsiņām, sanitāriem, tiem gan vajadzētu lielāku algu, tāpat policistiem, kuri vējā, lietu, salā, sniegā, strādā par grašiem. Tāpat vajadzētu ugunsdzēsējiem algas pielikumu! Ārstiem nevajadzētu vaimanāt!
Runājošā galva
2019. gada 7. novembrī 18:54
Lasot daļu skaudīgo un nenovīdīgo komentārus, skaidri redzams, ka ārsti pārāk labi ir strādājuši - dabiskā atlase nepieļautu tik daudz bezsmadzeņu radījumu attīstību....
Edgars Tīrums
2019. gada 7. novembrī 19:08
Runājošā galva, nevajag lietas būtību attiecināt tikai uz savām smadzenēm! Te lieta daudz plašāka.
Agris Aboltins
2019. gada 7. novembrī 19:11
Ko nu tagad kliegt..., visi kaut kādā ziņā esam līdzdalībnieki notiekošajam bardakam. Redz, kamēr tas neskar tieši, eh, gan jau kaut kā. Nepareizi. Esam maza tauta un ja viens otru nepieskatīsim, tad sie 100 pārbarotie purni izputinās mūs visus. Atbalstu ārstu streiku, lai vispār neviena nebūtu darbā..., ja arī kāds atdos galus, nu un. Karā visi līdzekļi labi. Nākamie policisti, tad ugunsdzēsēji. Bet, tiem, kas kaut kas ne tā..., lai iet uz valdības māju. Tad lai tie kropļi paskaidro, kā tā ir gadījies. BET IR VĒL VIENS BET, gribu saprast par ko kuram ārstam tiek maksāts. Medmāsas, sanitārs, jautājumu nav, darbs smags, alga pienākas. Bet, ir dakteri, kuri īsti neko, bet aldziņu saņem. Tā pat visi remonti slimnīcās, labi zinu, kā veidojas celtniecības tāmes Latvijā. Kurš, ibio, tam visam vienreiz pieķersies?!
Alberts Krenevskis
2019. gada 7. novembrī 20:15
Latvijas nelabvēļu izprovocēta un inspirēta politiska akcija, kurā pat garīdznieks nez kāpēc iemaldināts (varbūt pats atnācis pūst preamerikāniskā stabulē; tas jau daudzus gadus atpakaļ ir pieredzēts. Katrā ziņā viņa bubinājums nav Ogres katoļu draudzes viedoklis). Jājautā vai Baznīcai izdalītā budžeta nauda arī amerikāņu "izlobēta".
Ainars Vīndedzis
2019. gada 7. novembrī 20:41
Labi,kad es tur nebiju,es tiem ārstiem,jā,jā tieši ārstiem,pateiktu ko domāju!!!
Maija Braslina
2019. gada 7. novembrī 21:04
Uz kādu konsultatīvo tālruni zvanīs, kad madicīnas darbinieki būs uz ārzemēm strādāt aizbraukuši? Kam sūdzēsies ,ko vainos? Kungi sev privātos dakterus samaksā! Bet vienkāršie strādnieki ar minimālo aldziņu diezvai to varēs atļauties.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi