Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
Sirg Gsir
2019. gada 4. novembrī 21:54
Melnais piārs pirms ārstu mītiņa, lai sanaidotu, šķeltu un valdītu.
Fenomens
2019. gada 4. novembrī 22:46
Vairums ārstu pelna nedaudz virs 1000 euro. Bet redz pievērsīsim uzmanību tam vienam, kurš vienā mēnesī paguva nopelnīt 39 000 euro, lai nav pārējiem mediķiem jāpalielina alga. Cilvēki, šie ārsti Rietumos strādājot mazākas stundas saņemtu vismaz četras reizes vairāk. Atstājiet tik ārstus bez algas un redzēsiet, ka arī viņi ies uz privāto sektoru. Kas mainīsies? Valsts slimnīcās būs bezgalīgas rindas un šie paši ārsti privātajās klīnikās prasīs jau nu ievērojami lielāku naudu par saviem pakalpojumiem. Ja te vispār kāds no viņiem izvēlēsies palikt.
Pote
2019. gada 4. novembrī 22:58
Nu nu. Jocīgs šis rakstiņš. Kurš gan ietu uz privātpraksi maksāt, ja tas pats ārsts pieejams arī valsts darbā? Mans novērojums rāda, ka labs ārsts vienu stundu nedēļā pieņem maksas pacientus pašvaldības klīnikā un vienu stundu nedēļā turpat valsts apmaksātos pacientus. Pārējā laikā viņš veic operācijas valsts slimnīcā un aprūpē savus pacientus. Vakarā pēc darba laika viņš divas stundas pieņem vienreiz nedēļā savā privātajā privātpraksē ārpus valsts iestādēm. Un varbūt vēl kaut kur. Viņš nevar nez kāpēc vienā vietā strādāt visu dienu, viņam nepātraukti jāpārvietojas pa sastrēgumiem no vienas vietas uz otru, visur jāpaspēj. Tas man tā no malas redzas. Nez kā viņam tas izskatās. Cik viņš nopelna par tām 2 stundām citur un vai pamatdarbā neredz, ka viņš reizi nedēļā pazūd uz pāris stundām, lai pacientus pieņemtu citur? Tas, ko viņš dara vakaros, ir viņa papilddarbs un es to nenosodu, izmantoju un samaksāju tos 50 eiro un vēl pateicībi parādā.
Marita Marita Švarcbaha
2019. gada 4. novembrī 22:59
Kvotu nav- par naudu arii nemaz tik aatri nevar tikt- nu tad cie. ViD parakaajamies pa aarstu privaatprakseem, neticu ka maksaa nodokljus,taapat kaa servisi un zobaarsti straadaa tikai savaam kabataam "-(((
Cilvēks ar suni
2019. gada 4. novembrī 23:05
Tas jau nebija nekāds noslēpums, cilvēki jau sen to nojauta un komentāros izteicās par slimnīcu ārstu autoparku. Tikai tagad kāds uzdrošinājās to uzrakstīt. Neskauž jau, vienīgi tā sabiedrība tāda pastulba izskatās, nesamērīga, viena daļa ļoti attīstīta, citas daļas atkal pavisam neattīstītas. Tik krasas atšķirības ne pie kā laba nenovedīs, jo lepnība ir pat bībelē pieminēta kā viens no vis lielākiem grēkiem. Гордыня мать всех грехов, так как гордец собой заменяет Бога. Православное вероучение говорит о том, что гордыня — это самый страшный грех. Именно он стал причиной падения Люцифера, который из служителя Господня превратился в Сатану.Далее последовало грехопадение Адама и Евы, которые, возгордившись, и подстрекаемые Врагом рода человеческого, ослушались Божьего запрета и вкусили плод с Древа познания. Первым грехом человечества стала гордыня.Гордыня породила все другие виды человеческих грехов.Гордыня породила все другие виды человеческих грехов. Гордыня — грех Люцифера и Адама, поэтому он самый страшный. Православие под гордыней понимает гордость, заносчивость, эгоизм, высокомерие и зазнайство.
Dace Saulite
2019. gada 5. novembrī 00:11
Nu bet ne jau visi dakteri var no silikona mākslīgos pupus un pakaļas taisīt - bet par citu darbošanos ārstiem tik daudz nemaksā.
Arturs Berzins
2019. gada 5. novembrī 03:36
Nav žēl .ja varētu maksātu vairāk grūts darbs.žel kad cilvēki neparko saņem algu par atsedesanu ministrijās uz valsts rekina
JĀZEPS DŽEDAJS
2019. gada 5. novembrī 05:11
Jā VESELĪBAS nozare NAUDU VALSTS dod remontē pērk iekārtas ļoti dārgas Un pēc tam slimnīcas nekas nenotiek OGRE Tad vēl ierēdņi un visi kas strādā slimnīcās Bet nearstē Viena daļa ārstu Viņi visi ir ĻOTI par daudz NOZARĒ NAV KĀŖTĪBAS Naudu vajag māsiņai 2 stabi dakterim 5 Bet tiem kas nodarbojās ar slimniekiem tieši Bet tagad naudu saņem sekretāres ārsti kas neko nedara bet muld un vazājās apkārt Un pašiem ārstiem ir jāstrādā Un vajag likvidēt pie katras slimnīcas tās firmas kas glabā miroņus tas nav normāli Bet kas to izdarīs Tā arī tas vilksies bezgalīgi LATVIJĀ IR BRĪNUMZEME UN TE VALDA BARDAKS ARĪ MEDICĪNA
Asais Pipars
2019. gada 5. novembrī 06:56
Stradiņu kardioloģijas nodaļa..... tie zelta profesori, bez maksas pat neapskatīsies uz pacientu. Kā tad savādāk, Ērglis kļūtu par bagātnieku. Ne jau viņš ārstē, lai pildītu hipokrāta zvērestu, viņš pelna naudu. Tur ir sava ārstu banda, kuri pat šāviena attālumā nelaiž nevienu jauno ārstu...
Loks Latvijas asais
2019. gada 5. novembrī 07:07
Labam dakterim lai tā alga tāda būtu, bet forši, ja publiskotu viņu vārdus, lai veci cilvēki neatrautu sev maizes doniņu, no kuras atsakās, lai pateiktos ārstam.
Žanis Vieplis
2019. gada 5. novembrī 08:09
Ļoti labi, ja dakteris daudz strādājot var labi nopelnīt, ne tā kā politmafija pieraduši shēmot, izsaimniekot un piesavināties.
Svētais Naivums
2019. gada 5. novembrī 08:16
Tīri retorisks jautājms: Priekš kam tam ārstam tāda nauda vajadzīga? Viņš taču praktiski dzīvo slimnīcā, ja ne vienā, tad otrā darba vietā. Viņam nav brīva laika, priekš kam viņam māju/dzīvokli, mašīnu? Viņš tak visu laiku raujas vaigu sviedros.
liene lapiņa
2019. gada 5. novembrī 08:20
Nauda ir atkarība, ārstiem tās vienmēr būs par maz, lai cik lielas algas arī nebūtu. Kariņam taisnība, medicīna sastāv no pierakstījumiem un neliederīgi izšķērdētas naudas. Piemēram, ķirurgs veic kaut kādas dzimumzīmes operāciju un pieraksta klāt plastiku. Par to saņem gan pacienta oficiālo līdzmaksājumu, gan samaksu no valsts, un plus vēl nereti arī kukuli. Reāli vienkārša brūces aizšūšana tiek traktēta kā plastika. Otra problēma medicīnā ir tā, ka ārsti neuzskata par vajadzīgu ierakstīt visas veiktās maniplulacijas un tādā veidā slimnīca zaudē naudu. Slimnīca, nevis ārsts.
Ivars Magone
2019. gada 5. novembrī 11:39
Vajag negatīvus rakstus par pašvaldībām - top. Vajag par ārstiem arī būs. Kādu muziku pasūta, pēc tādas dejo.
Svētais Naivums
2019. gada 5. novembrī 11:50
> Ivars Magone Šodien 11:39 Varbūt, būsim kaut nedaudz objektīvi, ja? Kas ir tie kas iebilst pret pašvaldību reformu, lielākais vairākums ZZsistu? Ārsti arī pieņem aploksnes un dāvanas uz nebēdu, jo kopš padomijas laikiem uzskata, ka viņiem "pienākā". Diemžēl Latvijā ir kapitālisms un katrs nopelna tik cik var, tamdēļ ārstiem prasīt algu pielikumu ir maigi sakot neadekvāti.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi