Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Pensionars
2. oktobrī 14:57
Nedod dievs , ......un talak ......! Valsts jau neko neatmaksa ..
Aigars
2. oktobrī 15:01
Ja ir resnās zarnas vēzis, no iekšienes var sajust tāsus kā izciļņus, kas nevienmērīgi izkārtoti. Savai sieva pavisam nejauši to atklāju, un labi, ka pierunāju iet pie ārsta.
Mazais cilvēciņš
2. oktobrī 15:04
Ko tiem, kuriem 74+? Laiks dzīvot, laiks....
Egoisms
2. oktobrī 15:06
Tā nu kāds noticēs, ka veseli 70% iet katru gadu pie ārsta!
Egoisms
2. oktobrī 15:06
Tā nu kāds noticēs, ka veseli 70% iet katru gadu pie ārsta!
Dzintra
2. oktobrī 15:11
Man ap tūpļuku arī vairāki pumpuļi, bet ģimenes ārsts pat atteicās to apskatīt. Briesmīgākais jau tas, ka pēc kakāšanas tie pumpuļi aplipuši ar fēcēm, savukārt veļa vienmēr iedzeltana. Kad tos kasa, sāk asiņot.
Juhans
2. oktobrī 15:20
Galvenais ir nekasīties!
Hmm..
2. oktobrī 15:22
Varētu sākt ar ārlietu ministriju un tmldz. değenerātiem! Bet pārbaudīt1000 cilvēkus dienā (ieskaitot svētdienas) nu nekādīgi nesanāks..
atbilde
2. oktobrī 18:26
To Hmm: Maldies. Tesnās zarnas vēzis lielākoties rodas no pavisam citiem cēloņiem - šķiedrvielu trūkuma, aizcietējuma, resnuma. Pēc būtības prātīgi. Tikai būtu interesanti uzzināt, kura firma piegādās šos testus vai veiks izmeklējumu? :)) Būtu vieglāk saprast, vai jaunais tests atspoguļo godīgas rūpes par LV iedzīvotājiem, vai lielu peļņu pietuvinātām personām? :DD
Aija
6. oktobrī 18:55
Viņi varētu beigt solīt un arī dod pārbaudes par valsts naudu...vai pa 4.27...Jo kad vēzi atklāj ārstēties lielākajam vairumam nākas par savu naudu.Un ar to laimes zeme beidzas..

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi