Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Trekngailis
2019. gada 2. septembrī 16:22
Lielai daļai ir problēmas ar attieksmi pret darbu. zin tikai tiesības un algu, nezin rūpju un nastas !
aivo davidson
2019. gada 2. septembrī 16:24
Neatkarība! 1990 savulaik tik labi viss izskatījās, bet pēc 29 gadiem Latvija ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. 1989 gādā kristigais ebrejs no EE man pateica, ka LV pārtvers VDK. Un tagad, var jau redzēt, kādi cilvēki visu vērtīgo prihvatizēja. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 g. varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS!!! Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem tauta ir pie pakaļas! Mūsu rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Paskaidrot, cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīves jēga) ir nepareiza!!! Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. mums nav jānomaina valdība, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. Ļaunums #2 ir oligarhs Dž Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva ES, esam 3šā nabadzīgākā valsts ES! Daudzi, kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!? Mazak par 1.9 miljoniem palikuši! Nebūs tautas nebūs valsts!
Trekngailis
2019. gada 2. septembrī 16:27
čakliem cilvēkiem neatkarība ir kā svaigs elpas vilciens, kas vēl nav beidzies! sliņķim un dzērājiem tā nes tikai postu, jo vairs nedot rubli par darbu ar nepietiekošu piepūli
aivo davidson
2019. gada 2. septembrī 16:34
Cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu zaudējuši savus vienīgos mājokļus ir bijuši spiesti pamest neatkarīgo Latviju lielākoties latvieši jo mēs paši nevaram atļauties tajā dzīvot! Mēs bijām uzņēmīgi un čakli, 2007 gadā bija savi uzņēmumi, tad nāca krīze un mums nebija naudas lai uztaisītu maksātnespējas procesu, patreiz maksātnespējas process LV maksā 5-6 tūkstoši €! Ja pat mūs kur pieņemtu darbā 33% savāc Zviedrbanka! Kam tāds darbinieks vajadzīgs!? Tikai ja aplokšņu algas, bet tas arī jau apkarotas! Vienīgā iespēja pamest LV! Mūsu ir simtiem tūkstošu!!! Bet neviens jau par to nerunās jo pārāk personiski.
Trekngailis
2019. gada 2. septembrī 16:49
cik simti tūkstošu dzer daudz? un maz strādā ?
Эгон Волк
2019. gada 2. septembrī 18:30
Es tā īsti nesapratu, 28% no iedzīvotājiem, vai arī 28% no tiem, kam bija izrakstītas kompensējamās zāles? Cik vēl ir tādu, kas pie ārsta nav bijuši ilgus gadus.
Modris Draba
2019. gada 3. septembrī 08:40
Tā saucamā kompensācijas sistēma dažreiz izskatās pēc fikcijas - Combodart 90 kaps. iepakojuma pilna cena 88 eiro, šim medikamentam ir 50% valsts kompensācija, bet aptiekā par šīm zālēm jāmaksā 60 eiro! Agrāk tiešām pacientam bija jāmaksā 44 eiro, bet izmaiņas, šķiet, notika pēc tam, kad veselības ministra amatā pabija Beļevičs.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi