Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
69 komentāri
Sakārtot:
>:-)
13. augustā 17:09
AVE dakter MORITURI TE SALUTANT !
Santa
13. augustā 17:18
Palīdzi sev pats ! Netraucē mediķus viņu smagajā darbā .Ja kāds mētājas uz ielas .Neaiztiec un netraucē !Varbūt cilvēks atpūšas pēc smaga darba! Viduslaikos ar asiņu nolaišanu ārstēja . Tā ka asiņošana ir uz izveseļošanās pazīme!!
spožā nākotne
13. augustā 17:29
Nu forši, cilvēki tagad baidīsies saukt ātros, lai gadījumā nepiesien nepamatotu izsaukumu. Laikam tāds ir valdības plāns - lai ātrāk visi slimie un nespējīgie apmirst. Un ne jau katram būs tie 65 eiro, ko samaksāt. Laikam ātros var "pamatoti" saukt vienīgi tad, ja tev galva ir pusnogriezta vai temperatūra jau vismaz 42 grādi. Citos gadījumos - maksā ragā!
Nja
13. augustā 17:29
Kāpēc jāmaksā vislielākie nodokļi ES, bet medicīna mums kā nav tā nav vispār pieejama? Ņemot vērā situāciju valstī ( izbraukušo skaits) u.c. būtu Saeimass sile jāsamazina uz 50% un jāsamazina arī atalgojums piesūcekņiem un ministrijām u.c.! Uzskatu,ka nav jāmaksā nodokļi, ja valsts pretim nesniedz NEKO (ceļi- kā pēc 2 pasauels kara, medicīna, pat pēc kara bija pieejamāka, skolas - iznīcina un slēdz, izglītības līmenis kā velns kādā mežoņu valstī u.c. vienīgie,kas uzdzīvo ir Ministri - ĀM un AM tusē pa ārzemēm un poligoniem un miljonus šķērdē nelietderīgi un vēl traucē VUG darbu un tēre VUD līdzekļus dedzinot Latvijas mežus (kur krimināllieta, kur atmaksāti zaudējumi no ārzemēm?), VM- tik padomes, valdes u.c. ar abnormālām algām u.c.!
Leonīds Brežņevs
13. augustā 17:37
Nu kā jums iet latvieši, vai desas tagad pietiek ?
āpsis
13. augustā 17:39
tas ir rekets! kad cilvēks jūtas slikti, viņš meklē palīdzību. šajā gadījumā atbrauks un paprasīs naudu.
Elementāri
13. augustā 17:39
Bagātie ārstēsies, nabagie apmirs naudas trūkuma pēc.
Valdes un padomes <loceklis>
13. augustā 17:42
Ātros sauciet tikai tad, kad esiet bezsamaņā!
vispār
13. augustā 17:47
noņemtiet to nodokļa daļu, kas attiecas uz medicīnu un vajag tikai maksas medicīnu.
Zēns no poibeņas LV
13. augustā 17:50
Nu tauta!!Laiks asiņainai cīņai pret valdības mafiju!!Laika pārvērtībām!!Kaut gan ...pohuij..letiņš ir geijs..vinam pue dirsas..teiks maksāt un maksās ..jo latvietis ir nīkulis 98 levela
Pareizi
13. augustā 17:51
Valstij ir vajadzigi jauni darbaspejigi cilveki, nevis tantinas un onkulisi kas knapi kajas velk. Ja kadam nepatik, var braukt uz Rosseju un dzivot laimigi pie vatnikiem
ap-17
13. augustā 17:52
Atrie zvana pie bagatnieka durvim.-Jus izsaucat atros?\-Ja,runcitim sasapejies veders
Tpu
13. augustā 18:00
Ja ātros sauks tikai rakstā minētos gadījumos tad vairums gadījumu ārstiem tik vien būs kā jākonstatē nāve.
savādi gan
13. augustā 18:15
Kā jāsauc ātrie, tā cilvēkam pašam jāspēj noteikt, apdraud dzīvību vai nē, kā jāpērk medikamenti, tā bez receptes vairs pēdējo s* nedod.
angel
13. augustā 18:19
Viņķele , laiks rit aizvien straujāk ....

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi