Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
44 komentāri
Sakārtot:
AAAAA
8. augustā 12:54
Neoliberālisma paņemtā Eiropa zaudē bērnus..! Ne tikai piesārņjuma dēļ, arī - abortos, peversiju izplatīšanās dēļ un dīkdienīga, patērējoša neauglīga dzīves stila propagandas dēļ..
ha
8. augustā 12:56
Sen jau pierādīts, ka ne jau tikai gāzu emisijas pie vaians, bet gan ķīmija, ko izmanto pārtikas ražošanā ir galvenais pamats tam,ka ir astmas, alerģijas u.c. nelaimes, kas agrāk tādā skaitā nebija! Tā pat kā lētie celtniecības materiāli ( rīģipsis, rodbands u.c.), kas izraisa alerģiju! Ja tiek rakstīts raksts, tad pirms pasakiet B pasakiet arī A!
Londa
8. augustā 13:09
Kāds sakars ar liberālismu un Eiropu? Citos kontentos cilvēki slimo biežāk, dzīves ilgums īsāks, abortu skaits pēdējos gados Eiropā ir samazinājies un to skaits bija milzīgs dažus gadus atpakaļ bez visādiem liberālismiem. Priekš kam demagoģiju dzīt?
Leopolds
8. augustā 13:13
Nīkuļu sērga.
atkal zaljpraatinju propaganda?
8. augustā 13:36
Beidziet barot beernus ar cukuru! https://www.webmd.com/asthma/news/20080317/sugar-intake-linked-to-kids-asthma
Kremļa utei
8. augustā 13:47
Nepatīk Eiropa? Duj do hātai savā Urengojas krajā. Tur tev paskaidros gan kā tēviju mīlēt, gan kā komentāros muti palaist.
Satversmes 100. pants
8. augustā 13:53
CENZORELIS NACISTU DEBILS AIZLIEDZ KOMENTĒT RAKSTU PAR MAUKĀM INFULENCRĒM. PISU CENZORELI, TO DAUNI, UN KOMENTĒJU ŠAJĀ TĒMĀ. 1. JA TU, INFLUENCERDEBILĀ MAUKA, VARI PIEDĀVĀT TIKAI SAVUS PLIKUMUS, TAD NEBRĪNIES, KA AR PLIKUMIEM TEV ARĪ LIKS STRĀDĀT. KĻŪT PAR MAUKU BIJA TAVA PAŠAS IZVĒLE. 2. UN TU DEBILĀ INFLUENCERMAUKA NEESI SKAISTA, TU ESI DEBILI UN HISTĒRISKI REKLAMĒTA. JEBKURA PARASTA MEITENE IR SKAISTĀKA PAR TEVI, INFLUENCERDEBILĀ MAUKA. 3. CENZŪRA JOPROJĀM IR AIZLIEGTA AR SATVERMES 100. PANTU - JAUNS.LV., JŪS PĀRKĀPJAT LIKUMU.
aldis
8. augustā 13:54
Iķšķiles domei vajadzetu uzsūtīt KNAB un Valts kontroli - kas vainīgs tas bailīgs!!!
12. lpp
8. augustā 13:55
Tu melo, Londa. http://www.eaaci.org/GlobalAtlas/Global_Atlas_of_Asthma.pdf
Satversmes 100. pants
8. augustā 14:00
CENZORELIOS NACISTU DAUNIS RĀPO IUZ CEĻIEM ARĪ EKODEBILU PRIEKŠĀ,. AIZLIEDZOT KOMENTĒT ZAĻPLĀNPTĀTĪGO ''BEZATKRITUMU MĀJAS'' IDEOLOĢIJU. EKODEBILIE NACISTI, NEATKĀRTOJIET KOMUNISTU KĻŪDU - AIZLIEDZOT UIN CENZĒJOT KRITIKU, JŪS TIKAI VAIROJAT NAIDU PRET EKODEBILISMU. FUCK ZERO WASTE FUCK GREEN MENTAL RETARDS FUCK CENSORSHIP ARREST CENSORS!
INFLUENCERDEBILAJAI MAUKAI
8. augustā 14:03
UN KO TU ''PIZDOTORGOVKA'' DARĪSI DIENĀ, KAD TAVI PLIKUMI BŪS VECI UN ĻUMĪGI UN NEVIENS TEVI VAIRS NEDRĀTĒS PAT JA TU VIŅAM PIEMAKSĀSI, MAUKA TU?
vēstures kurss
8. augustā 14:05
''Agrāk'' bija totāla bērnu un jauniešu mirstība. Es vēl neesmu sācis runāt par epidēmijām, kas noppļāva veselas pilsēta, piemērma, mēri, vai 19. gadsimta briesmīgāko nelaimi - tuberkulozi.
par to pašu
8. augustā 14:06
Ir sarēķinājuši, ka viduslaikos puisis, karā aiziedams, riskēja ar dzīvību tikai nedaudz vairāk kā viņa līgava, kas palika mājās.
Kremļa utei
8. augustā 14:08
Nekādas ''abortu propagandas'' nav un grūtniecības pārtraukšana ir ārkārtējs līdzeklis, piemēram, izvarošanas gadījumā. Varbūt pavēlēsi sievietei iznēsāt, dzemdēt un vienai audzināt un barot sava izvarotāja bērnu?
kā atšķirt
8. augustā 14:18
influenceri no maukas? Nekā. Influencere ir tā pati mauka. Ja kādam šajā situācijā ir tiesības apvainoties, tad tikai maukām, par to, ka viņas tiek salīdzinātas ar influencerēm.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi