Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
f
11. jūnijā 06:53
tas ir dieva sods par pārlieku vairošanos
oimjakons
11. jūnijā 07:34
Visa tā rakstveida reklāmstiķa atslēga: '' Lietojiet uztura bagātinātājus un sintētiskos vitamīnus!" Bez tam uzskaitīti tādi metāli, ko var iedabūt iekšā tikai ar specēdienu. Tā kā dāmas un kungi, atpogājiet maciņus!
Humānists
11. jūnijā 07:42
Depresiju vislabāk noņem paris šņabja pudeles un laba porņuka noskatīšanās, es to te kankretna saku, ja kas.
oimjakons
11. jūnijā 07:45
Garastāvokli uzlabo, piemēram, aizbraukšana eksursijā vai izstādes apmeklējums, bet večiem aiziešana uz bāru. Mani radinieki, kas dzīvo Ziemeļīrijā, stāsta, ka visu darba nedēļu viņi gaida tā saucamos vīkendus, lai apmeklētu vietējo pabu. Tā tas ir bijis jau simtiem gadu, bet tagad to nezi kāpēc dēvē par depresiju. Vienkārši ir jāmēģina dažreiz izrauties no ierastās vides un nebūs jārij cinks (Zn ķīm. simbols, vēl atceros, paldies manai ķīmijas učenei).
Humānists
11. jūnijā 07:46
Vēl labi palīdz arī tādi psihoterapijas veidi: kā sievas pāraudzināšana, par to, ka ēdiens ir auksts, iztaba netīra u.t.t., bērna nopēršana par to ka divnieku dabūja, vai vismaz iesperšana kaķim vai sunim par to ka tas istabas stūri piedirsa, var arī tāpat vien, jo ir slikts garīgais, a tas blusainais spalvu kušķis pa kājai trāpījās.
Juhans
11. jūnijā 08:21
Puse depresiju rodas no tā, ka meitēns ir par resnu, lai iepazītos ar pretēja dzimuma pārstāvi, bet sava dzimuma pārstāves nepatīk.
Luks
11. jūnijā 08:33
Reāla depresija ir, kad nespēj neko. Ne no gultas izkāpt, ne zobus pucēt. It kā dzīvs, bet jau miris. Labas zāles Cipralex
semo to Luks
11. jūnijā 08:39
..., bet gultā iekāpt tomēr spēj. Cipralex ir kārtējā inde. Neaizmirstiet, ka homo sapiens lielākā daļa noliek ķelli nevis no reālam slimībām to vēzi ieskaitot, bet no blakusparadībām, ko izraisa bezjēdzīgi rītas zāles un uztura bagātinātāji. Parastā statistika.
inara kalinina
11. jūnijā 08:58
Visu var izārstēt ar pašiedvesmu: https://www.youtube.com/watch?v=PTWWip88aV0
Bet
11. jūnijā 09:18
nez vai nēģeri Āfrikas savannā ari slimo ar depresiju... vai tikai es, kad izejot no Rimi ar maisiem abās rokās , apjēdzu - rīt atkal visu būs jānes lejā uz konteineru....
āpsis
11. jūnijā 09:18
strādāt vajag iet! ja Tu sēdi mājās un skaties vienā punktā kā bildē redzams,tad protams,ka depresija. vajag darīt kaut ko lietderīgu un domas citā virzienā strādā!
Jana
11. jūnijā 09:19
Ja depresiju aizstāj ar porno atkarību vai dzeršanu, tad nekas labs tur nesanāks. Starp citu, atkarība ir jau nākamā neārstētas depresijas blakusparādība. Tā ir bēgšana, noliegšana, notrulināšanās, nevis ārstēšana.
cipiņš
11. jūnijā 09:49
Mana sena, laba paziņa slimo ar šito moderno slimību, rezultātā = cilvēks no sabiedriskas , atjautīgas, intresantas personas pārvērties trulā, apātiskā , aprobežotā radījumā !!!
jete
11. jūnijā 10:04
Pasludini kādu par slimu, un ar to viņam atņem rīcībspēju būt veselam un cīnīties. Tipiska patērētāju sabiedrības slimība, cilvēku uztūnē, ka viņam vajag visu to , to , to , viss ir par maz, vajag vēl, reti kuram tos ''augstos mērķus ''sasniegt vidēji nabadzīgā valstī. Jo lielāks ego uzaudzēts, jo lielāku depresiju var sagaidīt.
apol
11. jūnijā 10:13
Jāsaprot vai vairums te komentētāju vispār atšķir depresiju no slinkuma, noguruma. Depresija ir ārkārtīgi bīstama diagnoze, kur cilvēks pats sevi var aizvest līdz pašiznīcināšanos. Tas, ko pats esmu sapratis, ka zāles ir tikai cīņa ar simptomiem un sekām. Jāmeklē ir cēloņi. Tur var palīdzēt tikai izglītošanās par psiholoģiju vai psihoterapeita apmeklēšana. Problēma pārsvarā visiem ir kautkur bērnībā vai kādos senos notikumos. Vislielākā problēma ir tā, ka cilvēki to neapzinās un nevēlās apzināties. Ja cilvēku moka atkarības, dzeršana, pārēšanās, narkotikas, sexs utml. lietas, tad tie nav problēmu cēloņi, bet gan simptomi. Kas ir pats pārsteidzošākais, ka pat neiedomājamākie, pilnībā pat nesaistīti ar cēloņiem, notikumi, var radīt problēmas tagadnē. Zāles ir labas lietas, ja nav citu variantu, taču pilnībā bezjēdzīgas, lai atrisinātu problēmu saknē.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi