Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
115 komentāri
Sakārtot:
Iestatītājs
9. jūnijā 07:31
Nav garīgu slimību. Ir BAIĻU PAKĀPE. Ne velti diktatori ievieš arvien vairāk sodu, neizmantojot alterntīvas. Un, noteicošais faktors ir tāds, ka ļaudis nezina, ka Gravitācija, ko dēvē par Dievu, ar jums sarunājas. Bet, sarunājas sanskritā, kā tulkošanas īpatnības, arī tie paši diktatori, nemāca.
Juhans
9. jūnijā 07:32
Pret disbalansu var palīdzēt nelieli pārtraukumi dzeršanā, bet pret stulbumu zāļu nav, lai gan, ja gadu neskatās TV, situācija var uzlaboties.
asol
9. jūnijā 07:43
80 % cilvēku ir vienkārši idioti . Kam iedzimts, kam iegūts , kam parastās dīvainības . Citam prātiņš grūts no tā, ka ne grāmatas lasa ne kas interesē . Cits iedomīgs sevi uzskata par gudrāku kā citi nu ar uzvedas kā idiots.
9. jūnijā 07:45
Nu tur pie tiem apdalītajiem viss kas iespējams,tur savākušies visas pasaules slimie,tad kad babahņet jelostonā,tad tur viss būs kā vajag
secinājums
9. jūnijā 07:51
spe***rma mutē visu izlīdzina
....
9. jūnijā 07:55
Nu,nu . Pietiek tik palasīt komenrārus.....
Peace
9. jūnijā 08:31
Nu nu. Pusaudži bieži izdara pašnāvības, pirms tam nelietojot nekādus medikamentus. Manuprāt, nozīmīgākais ir situācija ģimenē. Cik droša un saprotoša vide ir apkārt. Tāpat daudzas slimības sākas no stresa, vienalga ko ēd vai neēd. Un kā ar tiem, kuriem tiešām ir problēmas smadzenēs.Smadzenes arī pārveidojas no ēšanas? P. s. neatbalstu medikamentu lietošanu un nelietoju tos jau 20 gadus.
Onoff
9. jūnijā 08:35
Grauziet salātlapas un meditéjiet.vienkārśa recepte visiem apdauzîtajiem.
he he
9. jūnijā 08:45
Sākums ticams, bet tur, kur sākas stāsts par vegānismu, bezglutēna diētu un uztura bagātinātājiem, psihiatri gribas aizsūtīt pie daudzgalvainās šarlatānu saimes ...
LATVIETIS
9. jūnijā 08:58
Pilnība piekrītu Vēl ir jā kur ir dzimis audzis un kur dzīvojis...Un protams kā valsts iekārta Jā nav darba vai nav griba iekārtoties darba nav ko ēst tad cilvēki viena daļa kļūst agresīvi Un tos kam nav darba un vēl visus vai daļu savāc savā pulkā BANDĪTI Valsts ekonomika ja tā ir slikta daudz nabagu viņi kļūst noziedznieki Un vēl nervu slimības izgudro paši ĀRSTI lai varētu pumpēt sev naudu
atbilde Pi
9. jūnijā 09:16
Pasaules slimais, izradas, esi tu, bet ne Amerika dzivojosie cilveki. Visas valstis ir dazadi cilveki, neviena nav tikai gudrie, labie, vai sliktie un stulbie. Tikai starpiba ta, ka viena vieta debilo ir vairak, otra mazak. Un, loti skumji, bet pašreiz Latvija debilo ir loooooti daudz, izteikti daudz. To saprotami var izlasit visos komentaros. Bet Amerikas psihiatrei paldies par patiesiem un pareiziem vardiem.
Egle
9. jūnijā 09:21
Es domāju, ka postpadomju homofobiskais pastalisms ir viennozīmīgi garīga slimība.
hmm
9. jūnijā 09:41
Skaidrs, ka psihiatrei pienācis laiks pašai padzert zālītes. Pie cilvēku ārstēšanas tādu vairs nedrīkst pielaist.
Vinnijs
9. jūnijā 10:12
Daudzos jautājumos viņai ir taisnība. Uztura kvalitāte ietekmē, gan garīgo veselību, gan fizisko. Tas viss organismā ir stipri saistīti, gars un ķermenis. Piemēram, ilgstoša depresija vājina imūnsistēmas darbību.
f
9. jūnijā 10:21
varētu arī teikt ka pilnīgi visi ir garīgi slimi un katram savas novirzes un visi slēpj savus skeletus skapī un izliekas par normāliem

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi