Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Doza
6. jūnijā 11:09
Tas no desām.
Decoy
6. jūnijā 11:10
Not want take any of them by force but not deserve exile..only if they agree aswell otherwise joining without for while till they will see normal. I respect Barbies cause understand what it might be to be Ken myself..human limits make it into doll type being for others aswell.
xd
6. jūnijā 11:12
Nav jau brīnums, visur pārtikā vieni nenormāli iepakojumi, mizkaste piepildās pēc 2 dienām.
Juhans
6. jūnijā 11:12
Vai nav jāliek virsū nodoklis par plastmasas ēšanu?
Keksiks
6. jūnijā 11:16
Nav brīnums, ka tagad ar vēzi jau saslimst jau ap 30 gadu vecumu.
John
6. jūnijā 11:37
Par ko satraukums? Plastmasu izgatavo no naftas, bet nafta ir dabīgs produkts, kas zemes dzīlēs radusies no organiskām vielām.
Decoy
6. jūnijā 11:50
Matrix 4 and GTA 6 and other newer stuff based on holiday info that not contradict previous release info is valid and should be released at some point but details are in process..and it makes sense to pay for truth with some sort of disability like paying for truth with part of freedom. Otherwise balance would not exist..and none would care to listen. Would doubt just like person doubts that is not being manipulated. Guessing based on hints is not knowing.
noyb
6. jūnijā 11:51
paying for love with part of freedom*
Infor
6. jūnijā 14:10
Noyb , decoy 🧨 lietojiet laktu 50kg 2xdienā ...
Infor
6. jūnijā 14:15
No tā neizbēgs , tad jālikvidē visa plasmasa .. tā pat turat grābstat savu telefonu kur ar nagiem ar mikro noraujat , kas porās iekšā , utt... praktiski viissss ko cilvēks radījis , ķīmiju un, lietas no tām nav domāts priekš cilvēk organisma, un ar fabiskas lietas ar dažas ...
Infor
6. jūnijā 14:21
Nepisiet te vēzi iekšā , tur vēl ir daudz jāpēta ... tas draņķs metās virsū pat ja dzīvo eko mežā un nelieto muzdien liet... tā ir kā sēnīte , piemetās tiem kam gēni čupā un nobājināta imusistēma. To pierāda cilvēks apstarotie cilvēki , ar no fukušimas , radiācija sakropļo gēnu un šis klāt ... pats vēzis sēnīte dolbanā ..
Infor
6. jūnijā 14:23
Un neaizmirstiet no saules ar radiācija nāk .
Pff
6. jūnijā 14:31
Nu un. Aped uz izdirs. Taka šoreiz garam ekopidari un eko šiza.
JanisT
6. jūnijā 16:31
Gribētos papīra iepakojumu, bet visur tikai plastmasas :( Papīru var pārstrādāt vai sadedzināt, bet plastmasu var tikai izmest.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi