Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
59 komentāri
Sakārtot:
Fannija
5. jūnijā 15:52
Algas nevar celt visiem.Vispirms ir jāpārbauda atbilstība darbam un ne jau pēc diplomiem to jāskatās..Uz mūžu man iespiedās atmiņā pirms laika slimnīcā,kur bija veca sieviete ar gangrēnas zilu kāju līdz celim .Sieviete cieta drausmīgas sāpes,visu nakti to dauzīja pret gultas galu,neviens palātā negulēja.Un viņa lūdzās nakts māsām,lai palīdz,jo urīna katetrs laida garām,viņa gulēja mīzalos.Un es redzēju,kā māsas vienaldzīgi staigā garām,izliekoties nedzirdam.
Juhans
5. jūnijā 15:56
Mēs pavisam bijām 4, kas 1 otru nenodod.
Jap
5. jūnijā 15:59
Visi, kuri algu saņem no pilsoņu maciņiem, būtu jāpārbauda darba derīgumam.
Vardus un Uzvardus! Lai cilveki zin!
5. jūnijā 16:05
Vardus un yzvardus publicet, lai cilveki zin ka sauc sos noziedziniekus!
Zane
5. jūnijā 16:06
Ziņas kļūst arvien interesantākas - kāds kaut kur kaut kā kaut kam nodarīja noziedzīgu nodarījumu, tāpēc kaut kāds kaut kādu iesūdzēja tiesā, taču kaut kādais vainu neatzina. Un kas mums no tā visa? Tikpat labi varēja nepublicēt vispār, jo šādai ziņai nav nekādas pievienotās vērtības - neviens nekādu mācību no tās nesaņem.
KP
5. jūnijā 16:07
Galvenais ir nekad un nekur neatzīt savu vainu, pat ja 100% esi vainīgs!
KP
5. jūnijā 16:09
Galvenais ir nekad neatzīt savu vainu!
Ija
5. jūnijā 16:11
Valmieras slimnicaa regulaari saskaros ar loti nelaipniem aarstiem.Mazas algas nedriikst buut par attaisnojumu neprofesionalitatei.
Dakša
5. jūnijā 16:13
Kad tas bija?
Uzvaardus,luudzu!!!
5. jūnijā 16:13
Uzvardus!Citaadi rakstam nav jeegas.
Hihi
5. jūnijā 16:16
Kamēr māsiņām nebūs alga adekvāta vismaz 10 eur stundā, viņas ļaus tev arī nomirt. Nav jau tie laiki, kad tavus mīzalus un tūdus savāks par kapeikām. Ej un pats vāc savu radinieku atkritumus.
fausts
5. jūnijā 16:22
esmu dzirdējusi sliktas atsauksmes par valmieras slimnīcu. nekad tur nevēlētos nonākt. Tad bedzot kāds cietušas ir sūdzējies. BET zinot latviju tad nekāds sods, ne sankcijas nebūs , JO VIŅI SEVI NEUZSKATA PAR VAINĪGIEM.
Nu ja
5. jūnijā 16:25
Ārstiem vispār ir jātaisa ikgadējā kvalifikācijas pārbaude. Cilvēks nav auto, kam detaļas var samainīt 3x, ja kas.
Lote
5. jūnijā 16:29
Valsts apmaksātie rindu ārsti parasti pusi dienas atsēž klačojot savā starpā pie kopijas tases un grādīgajiem. Biju ilgu laiku slimnīcā un to visu novēroju. Savukārt, privātdakteri, kuri īrēja slimnīcā kabinetus, strādāja no 6 rītā līdz 10 vakarā.
juura
5. jūnijā 16:33
Nevienam nenovēlu nonākt Vidzemes slimnīcā akūtā stāvoklī. Bija vajadzīga akūta aklās zarnas operācija, bet līdz usg veikšanai bija jāgaida 6h (vienkārši tāpat, ja nu pāries), kad aiz sāpēm jau bija jākliedz un vēderam nevarēja pieskarties. Pēc tam vēl 8h līdz ieradās ķirurgs. Jo uz vietas neviena darba dienas vidū nebija. Iedeva morfiju un cerēja, ka izvilkšu un neplīsīs. Easy! Šoreiz paveicās.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi