Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Buklets
4. jūnijā 06:56
Tur partijas ievieš opioīdus, te "spaisu". Nekas jauns.
f
4. jūnijā 07:01
ļoti vienkārši- izdomā zāles kuras darbojas un ārstē.
Tablete
4. jūnijā 07:26
Cik atpazīstams scenārijs arī Latvijā. Žurnālisti pat nenojauš, kā ar viņiem manipulē pacientu labklājības vārā. Skumji.
Viens
4. jūnijā 08:39
no amoraalaakiem biznesiem....
bez d
4. jūnijā 08:57
d vitamīns
Es
4. jūnijā 09:10
Tas pats ir diemžēl arī Latvijā, ka tev pienāk 50 gadi automātiski sāk tevi indēr ar pretasinsspiediena zālēm utt. Mani mācīja kopš bērnības ārstēties ar tautas līdzekļiem . Nepērciet uztura bagātinātājus uc mēslus .NĒ APTIEKĀM!
Guga
4. jūnijā 10:12
Un šis raksts ir brīnišķīgs "neticiet zinātnei" mārketinga produkts, ko var mest vienā maisā ar "nevakcinējiet bērnus" apgalvojumiem. Nevajag, piedodiet, muldēt, ka 70% zāļu pētījumu ir ar labvēlīgu iznākumu zāļu kompānijām tāpēc, ka tos sponsorē zāļu izstrādātājs. Lielākā daļa nopietno pētījumu ir placebo kontrolēti, kas nozīmē, ka ne ārsts, ne sponsors nezina, kādas zāles lieto pacients. Tas, ka pētījumi varbūt ir pozitīvi liecina par to, ka pirms kāds izdomā investēt miljardus pētījumos, tiek veikta rūpīga izvērtēšana, vai šādu pētījumu vispār ir vērts veikt (repsektīvi, vai pamatojoties uz iegūtajiem datiem zāles varētu būt efektīvas nākotnē). Vienai daļai apgalvojumu par problēmas (slimības) māksīgu veidošanu gan daļēji varētu piektrist, bet ne jau 7 gadus pirms zāļu parādīšanās tirgū. Nu, cilvēka atmiņa tav tik gara! Vispār šis raksts ir reāli dezinfomējošs, it sevišķi cilvēkiem, kas sīkāk nepārzina šo jomu!
Juhans
4. jūnijā 10:29
Ja cilvēks nedzer zāles, tad tas vēl nav tik traki, bet, ja viņš regulāri "aizmirst" mobilo mājās, tad gan viņš ir aizdomīgs.
kokoss
4. jūnijā 11:19
uzspēlēts, tendenciozs un pārspīlēts raksts, gan jau paņemts pārpublicēts no kaut kāda asv dzeltenā portāla.
Rozīte
4. jūnijā 11:59
Nu šausmu lietas notiek tajā Amerikā! Nez kā vēl viņi nabadziņi izdzīvojuši... Bet, ja nopietni - kādēļ aut ko tādu pārpublicēt? Kaut kāda firmele aizokeānijas valstī pirms pārdesmit gadiem izdomāja shēmu kā nopelnīt. Tagad mēs to publicējam kā baigo atklājumu, kurš jāzina visiem. Vai tiešām ir tik traki, ka pašiem nav ideju par ko rakstīt? Nav spēka vai intelekta paskatīties kas pašu zemē notiek?
Sonatochka
4. jūnijā 12:11
Katram pasham ir galva uz pleciem, lai izdomatu vajag tas tabletes vai ne. Es nelietoju nekadas medikamentus jau 26 gadus. Jutos lieliski. Man 56.
Hmm
4. jūnijā 15:16
>> Guga - Raksts ir gana informējošs tiem,kuri jomu PĀRZINA. Vēl viens apliecinājums farmācijas biznesa visspēcībai,izmantojot cilvēku neinformētību,nezināšanu un lētticību. Kur te kāda sakarība ar bērnu vakcinēšanu / nevakcinēšanu?! Bet nu katram ir galva dota,ar kuru periodiski der padomāt.
CT
4. jūnijā 18:37
no kādas interneta miskastes ta' šis izvilkts, ka pat nekādu atsauču/avota norāžu nav? nenoliedzami, farmācijā ir problēmas, bet ne jau tādos apmēros, kā šeit samelots. problēmas ir arī ar nanoūdeni, vilcienu iepirkumiem uc. tas jau nenozīmē, ka zāļu ražotāji grib visus par dārgu naudu noindēt.
..
4. jūnijā 19:11
kā ,mans ģimenes ārsts piekrita labāk mazāk zināt un būsi vesels.Agrāk nebija tehnoloģijas ,un bija veseli,tagad iesāpas nags skrien un atklāj ..šausmas,jums beigas ..lietojat zāles,lai būtu noiets...
Beļevičs
4. jūnijā 21:33
A u meņa vsjo vporjadke. Dokumenti okei

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi