Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
amber
26. maijā 10:57
un dakteris iedod tabletes, kas izdzen šķidrumu no ķermeņa- arī asinsvadiem, uz kā rēķina mazinās spiediens asinsvados, bet asinis kļūst biezas un riņķo lēnāk- asinsspiediens noregulēts, bet tālāk sākas ziepes- skābekļa trūkums, galvassāpes un asinsvadi apaug vēl straujāk un nu jau aiziet līdz sirds operācijām- asinsvadu nomaiņām, ja tik ilgi nodzīvo. Arī vēnas un trombi ir rezultāts tādai dakterēšanai. Ja ir asinsspiediens, tad sekojiet , ko ārsts dara ar jums. Esiet dakteris sev- nometiet svaru, pastaigas, nē stresam un nē eļļām, gaļu ēst minimāli, maizi ar mēru, nē cukuram un sālij. Maizi cepiet paši, jo tur pilns ar piedevām, kuras nemin uz iepakojuma, lai nepaliktu cieta, nepelētu, ilgi saglabātos. Citreiz ir sojas milti baltmaizē.
A
26. maijā 15:26
Piekrītu "amber", tāpēc jau atverot ārata kabineta durvis, asinspiediens paaugstinās. Visu laiku sajūta, ka nevis palidzēs, bet kaut ko sačakarēs.
Maša Pizdohena
26. maijā 15:40
Pizģož
Šmigls
26. maijā 16:54
Spiediens nav brālis! P.S. Raksts - idiotisks.
spicka
27. maijā 03:32
Ja asinsspiediens paaugstinās tikai aiz bailēm no dakteriem vai stresa rezultātā,tabletes pastāvīgi nav jālieto,bet mazkustīgs dzīvesveids,pārāk sāļu un treknu produktu lietošana uzturā nevienam par labu nenāks.
Pie asinsspiediena
27. maijā 11:15
ārsts jau nasks uz zāļu izrakstīšanu.Bet....tās jau tikai nomāc simptomu,un nekādā veidā nenoņem CĒLONI.Bet tieši cēlonis ir svarīgs.Un vēl viena lieta(vīriešiem būtiska),ka visi šie pretspiediena līdzekļi čakarē potenci.
.....................
27. maijā 11:20
Galvenais iemesls-nervi.Nomierini nervus,un arī asinspiediens normalizēsies.Noder meditācija,kaņepes,balderiāņi,fiziskās aktivitātes svaigā gaisā.
27. maijā 13:24
Ārsts nav dievs,viņš uz dullā raksta zāles,der labi,ja nē,tad raksta citas utt. Un nevienam jau īsti neinteresē citu veselība,ārsts to tik gaida, ka kaut ko, iemetīs kabatā.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi