Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
12. maijā 08:36
Nu tad jau pindosiem lemts izmirt ,jo tur katrs otrais ar aptaukošanos...
Juhans
12. maijā 08:47
Tas ir ļoti pareizi, ka tagad slimībām tiek veidoti dzimumi, jo sieviešiem daudzviet ir ļoti citādāks organisms kā nekā vīriešeim. Savukārt vīriešiem, lai tie spētu atrasties vienuviet ar sieviešiem, ir izveidojies ļoti atšķirīgs dzīvesveids, jo tie daudz dzer no stresa. Nav gan nekādas Jeilas skolas, jo šī skola ir nosaukta ievērojamā 17-18 gs. mijas vergu tirgotāja Elihu Yale vārdā, kurš palīdzēja šai skolai ar naudas līdzekļiem, bet Judith H. Lichtman ir Jeila vārdā nosauktās Sabiedrības veselības skolas asociētā profesore Hronisko slimību epidemioloģijas katedrā. Elementāŗs jautājums uz attapību – kas kopīgs Elihu Jeilam un Judītei H. Lichtman?:)
Opis
12. maijā 09:06
Tīrākā Latvijas propaganda: ejiet tik pie ārstiem un maksājiet naudiņas .Tā jau ir uztaisīta ğimenes árstu barotava ,ka cilvēkam ar lauztu roku vajag nosūtījumu pie ķirurga! Tagad vēl ieviesa obligāto veselības pārbaudi visiem strādājošajiem ,maksājiet tikai ,kaut arī ,ja pateiks jūs nevariet strādāt grupu jau tāpat nedos. Naudas pumpis !
.
12. maijā 09:56
Pī nevajag tik tālu līdz pindosiem skatīt,paskat laimes zemes deputātus un katrs pirmais sastaptais ments uz ceļa ar apaļumiem
Juhanam
12. maijā 12:43
Vīrietis nedzer no stresa,bet gan,ka negrib neko darīt un ar laiku kļūst profesionālis,nevar iztikt.Ja ar kaut ko nodarbotos,skrietu uz veikalu? Es arī varēju nodzerties,bet pienākums pret darbu.
aina
12. maijā 12:52
Mēs jau paši sabeidzam savu veselību,ne jau ar darbu,bet ar ēdienu,dzērienu.Neviens dakteris NERUNĀ par narkozu ietekmi pēc operācijas.Nemirs,bet mokās visu mūžu.Ir nogurums,strādājot nerodas spēks.Lietoju teofedrīnu,rukāju kā robots.Pēc tam radās sirds ritma traucējumi. Normāls kaimiņš,pēc vairākām operācijām,kļuva nervozs,sajuka prātā un ar nazi,sievu...
Opim
12. maijā 13:08
Man arī tādas aizdomas,ka valsts ekonomē uz grupu. Manam vīram kritās svars.Bija 60 kg,nokritās uz 40.Gājām divus gadus pie vēža daktera.Neko "neatklāja".Trešajā gadā ar spieķīti,jo no sāpēm mugurā,citādi nevarēja.Atklāja jau 9 cm lielu nieru audzēju (nu tagad ātri augot !!!)Interesanti,no kā tā mugura sāpēja VAIRĀKUS gadus? Gaiļezerā jau atklāja 18 cm lielu,jo pa vēža zaļo čakses koridoru ,bija jāgaida mēneši. Ierosināja ģim. ārste grupu,būšot jāgaida mēneši.Nesagaidīja.Atnāca "prieka" vēstulīte,ka nepienākas. Jautājums,kapēc man nesamaksāja par tiem diviem mēnešiem,kad kopu viņu?
Juhans
12. maijā 14:49
Apgāza #MeToo .
Arnis
13. maijā 09:53
Varu izstāstīt, kā es tiku vaļā no augsta asinsspiediena. Ārsti teica, ka jau ielaists, tikai tabletes katru dienu līdzēs. Tā arī dzēru katru dienu tabletes pret spiedienu. Pēcāk atteicos ko kafijas, pārstāju ēst gaļu, un pamazām samazināju zāļu devu. Tagad tabletes vairs nedzeru, speidiens normā kā jaunam bukam.
nūjot ar mītu!
13. maijā 13:20
Profesore mītus apgāzusi, tagad jāgāž pašu vēkšpēdus - lai skādi atstrādā ...
:D
13. maijā 15:26
Viss tikai 2 mīti? Un neteiktu arī ka populārākie.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi