Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Aina
9. maijā 15:13
Kas tas par vardu aizmirsts.Aizmirst var kadu lietu,nevis dzivu cilvek,turklat vel bernu.Ta vien liekas,ka tas darits speciali,lai so bernu izmantotu kaut kadam nelikumigam darbibam.Un ta jau ir sodama riciba.
Juhans
9. maijā 15:13
Interesanti būs uzzināt, ka neviens vainīgs nebūs.
Slotaskāts
9. maijā 15:16
Nebrīvē esošie vēršas eiropas virzienā kaški meklēt. Varbūt šī ir tā reize, kad cilvēkam ir pamatots iemesls lūkoties ECT virzienā? Bārińtiesa nav vienīgā, kura IR atbildīga! Un nevajag atrunāties ar laikmeta juridiskajām iezīmēm “toreiz” un “tagad” - izpildījums bija, tātad atbildībai un adekvātam sodam arī jābūt! Pietiks varbūt biedēt gimenes ar viltus zińojumiem un prasīt lai visi citi dara darbu, kas jāveic bārińtiesām sadarbībā ar sociālo pakalpojumu agentūrām utt.? Nav protams viss tikai slikti, ir arī pamatota iejaukšanās, bet šis konkrēti jau ir kriminālu robežu sasniedzis gadījums! Personu paraksti ir, dokumenti ir - tad lūdzu!
Aina
9. maijā 15:17
Kas tas parvardu aizmirsts.Aizmirst var kadu lietu,nevis dzivu cilveku ,turklat vel bernu.Ta vien liekas ,ka tas darits speciali,la so bernu izmantoto kadam neatlautam darbibam. Un ta jau ir sodama riciba.
mana pieredze
9. maijā 15:19
daudzi vecāki izmanto psihiatrus ,lai dabūtu tabletes. kad bērni sāk traucēt, iedot pie limonādes un šie guļ. Man viena māte ieteica šādi ietaupīt uz auklīti.
to 15.19
9. maijā 15:28
nu, ne visiem jau var tās dot. daži, kamēr aizmiguši, aptaisās.
hmm
9. maijā 15:36
Kaut ko līdz galam nesaprotu. Iepriekš bija teikts, ka tēvs no bērna atteicies jau pēc dzimšanas. Ja atteikšanās bija oficiāla, tad kādā sakarā pienākas apgādājamā zaudējuma pabalsts? Tiem, ko atdod bērnu nama, arī taču neviens tādu nemaksā, kad bioloģiskie vecāki mirst.
!
9. maijā 19:33
Kādu apgādnieka zaudējuma pensiju vai pabalstu, ja tēvs no bērna atteicās.Juridiski tēva nav. Izskatās, ka kāds grib iedzīvoties. Lai puisis prasa kompensāciju mātei un vecvecākiem, ka pameta viņu.
njus
9. maijā 20:02
izskatās, ka te kādu reāli interesē tikai nauda. Štrunts par pašu bērnu...
Māris
9. maijā 20:14
Kāds te sakars valstij ,un kapēc man būtu jamaksa nauda .Aiz tā visa stāv ieredņi un priekšnieciņi un katram ir uzvārds lai no viniem visiem to naudiņu piedzen , kad viňi itkā labi strādā tad premijas ir iespadīgas, bet kad sataisa sūdus tad vainīgo nav.
spuks
9. maijā 21:29
Šis cilvēkbērns piedzima jau neatkarīgā valstī un bija likumdošana un bija institūcijas un ierēdņi,kuriem bija jābūt atbildīgiem par savu darbu.Ja šobrīd ir atklājies tāds noziegums,kā rezultātā ir sabojāta cilvēka bērnība un dzīve kopumā,ir jāsauc visi tie ierēdņi pie atbildības,kuru noziedzīgā bezatbildība ir novedusi pie tā,kas noticis ar šo cilvēku.Un vienalga cik gadu ir pagājis.Kad bāriņtiesas pārstāvis sāka runāt par to,ka lūk,tajos laikos tikai veidojās bērnu tiesību likumi utt.,tad jāsaka,ka kārtējā atrunāšanās.Tāpat jājautā,ko darīja atstādinātā pansionāta direktore,kura par neatceras,ka viņas iestādē bērns,kuram tur nebija jābūt atradās tur 9 gadus??? Un visticamāk,ka arī neviens nebūs vainīgs,kā parasti.
ap-17
9. maijā 21:35
Visi ieredni sakara ar valsts 100 gadadienu sanema amnestiju\indulgenci par visu ,ko sastradajusi un nozagusi 1991-2018.Un pat par sastavesanu kompartija un cekaa.
Sāpes no tevis.
9. maijā 21:40
Vai pašam bērnam ir nepieciešamība piedzimt? Nav vispār nekādas. Bērns vel neeksistē, viņam nevajag nedz mīlestību, nedz draudzību, nedz veselību, stabilitāti un drošību arī nē. Tad kas mums, kā topošiem vecākiem dod morālas tiesības šādas nepieciešamības radīt bērnam?? Uz kāda pamata, mēs dosim iespēju atvasei sajust dzīves smagumus un izaicinājumus, kas obligāti būs kā fakts. Tu dzemdē bērnu tikai dēļ sevis. NAV CITA IEMESLA. Tikai dēļ sevis paša tu taisi bērnu, bet kāpēc bērnam no tā ir jācieš? Skaistā bērnība jau ir ļoti īsa, dzīves gadu skaits pārsvarā sastāves no pieaugošo un pensionāru dzīves. Vel nedzimušajam bērnam nāksies tam vsam iziet cauri, tikai tāpēc, ka TU SAGRĪBĒJI mazu mīļumu, kuru samīļot un pateikt visiem: " Re!!! Mans turpinājums!! " BET BĒRNAM TO NEVAJAG, tā ir tikai TAVA PERSONĪGĀ IEGRIBA.
>njus
9. maijā 22:21
Kā tu domā, kā citādi, ja ne ar naudu, un pirmām kārtām ar naudu, to varētu kompensēt? Ar galviņas paglaudīšanu? Pieaudz.
mo
9. maijā 23:07
Bet advokāts nopelnīs uz šito lietu, ui, kā nopelnīs, un viņam pie pakaļas pārkāptās tiesības. Uzvārīsies uz personu, kas neko nesaprot.....

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi