Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Koko
8. maijā 14:41
Tas it ļoti labi, ja nemuld tie pētījumi. Bieži tādiem pētījumiem parokot apakšā un pārpārbaudot secinājumus, tie bieži izrādās falši, jo nav ņemti vērā daudzi citi parametri, tos vienkārši ignorē. Bet nu lai paliek kā ir. /// Tātad ja vairāk pīpēs, būs mazāk cilvēku pēc 60. Par to būtu jāpriecājas, jo visas pasaules zvani skan ar vēstījumu - veco cilvēku skaita pieaugums pārsniedz jaundzimušo un jauniešu skaitu, un tā ir milzīgas krīzes vēstnese, jo jaunie nevarēs uzturēt vecos kraķus tādos apmēros. Tāpēc jo īsāks būs veco vidējais cilvēku mūžs, jo labāk sabiedrībai kopumā.
kādreiz pīpējis
8. maijā 19:34
Pakļāvos visādām antismēķētāju propagandām, vietējā ārsta un pazīstamu sieviešu spiedienam un atmetu smēķēšanu. Daudz nestāstīsu, kā man gāja ar to atmešanu, pamocījos kādus divus gadus, jo nometu, kā saka " uz dienu", bez plāksteriem un tbl. Varu tikai paskaidrot, ka tie pretsmēķēšanas plaksteri ir liels puflo. Pirmāmkartām ir vajadzīga spēcīga sirds, kas ilgstošam smēķētājam nav nekāda stiprā. Labi, tas nav būtiski. Interesantais sākās pēc tam. Nikotīna trūkums spieda organismu meklēt tam aizstājēju, kas izpaudās, kā negausīga rīšana. Sāku ēst tādus ēdienus, kam agrāk virsū neskatījos, piemēram, bulciņas un skuķu rijamo - kūciņas. Dabiski, ka sāku pieņemties apmēros. Laicīgi aptvēru, ka varu kļūt par amerikāņu seriāla " Tiem kam pāri 300..." štata aktieri un sāku diētot, respektīvi mocīties ar ēšanas ierobežojumiem, kas beidzās ar vēdergraizēm, dedzināanu žultsakmeņiem un citiem sū ..., ieskaitot visādu veidu salātu ienīšanu. Bet tas nav galvenais, dabūju diabētu. Vot tas jau ir kaut kas ! Pagaidām vēl riju tikai metfogammu un cukura līmeni mēģinu stabilizēt 7. 00 robežās, bet tas ir tikai laika jautājums, lai tas otrais vēzis , cukurslimība mani nosūtītu uz vietējo kapsētu. Tāpēc visiem tiem, kas mēģina atmest smēķēšanu, lai labi pārdomā no kā izdevīgāk nosprāgt vai no plaušu vēža vai cukura diabēta. Izvēles varbūtība -- 50 pret 50. Sporta nodarbības man nepiedāvāt. Uz sporta zāli nodarbību ietvaros piestaigāju desmit gadus. Vienīgais labums, ka biju vingrāks, bet to sū... diabētu tas maz ietekmēja. Pat nezinu ko darīt. Apnicis viss kā rūgta nāve. Šausmīgi negribās iet uz žultsakmeņu operāciju. Pagaidām nesāp.
>kādreiz pīpējis
9. maijā 09:59
es gan atmetu bez problēmām, mocījos tikai 2 mēnešus. ne es svarā pieņēmos, ne man rīt gribās.
kādreiz pīpējis to >kādreiz pīpējis
9. maijā 19:21
Laimīgais! Iespējams, ka Jums nebija ilgstošs smēķētāja stāžs. Bet vispār apsveicami, ,ka tik viegli tikāt vaļā no nikotīna narkomānijas.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi