Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Juhans
8. maijā 07:03
Interesanti, ka pilni veikali ar palmu eļļas un E-vielu kokteiļcepumiem, neviens neapstrīt šo izstrādājumu ietekmi uz veselību, bet skaitās, ka viss ir labi, jo pircējam pašam jāmāk lasīt un saprast.
VISLIELĀKĀS ASINSŪCĒJU UN VĪRUSU ĒRCES LATVIJĀ
8. maijā 07:28
vienotības na zzs maitas
Kam izdevīgi?
8. maijā 09:01
Rakstā es neredzu 3 stadiju simptomus, bet gan kādas analīzes veic katrā stadijā. Uzreiz nāk prātā raidījums, kur atklāja, ka Latvijā diagnosticēt pacientiem Laima slimību nemāk, bet Polijā tiem pašiem pacientiem gan diagnosticē, gan veic ārstēšanu. Kas rakstīja un kam rakstīja šo rakstu? Kāda privātā laboratorija, vai Infektoloģijas centrs, kas nemāk strādāt? Raksts domāts, lai cilvēki skrien veikt analīzes, nevis izvērtē simptomus.
paia
8. maijā 09:02
Pareizs slimības nosaukums ir Laima slimība.
Hariss
8. maijā 09:20
Tas viennozīmīgi ir LABORATORIJU reklāmraksts, jo par ārstēšanos nav ne vārda, tikai nebeidzama DIAGNOSTIKA.
to paia
8. maijā 09:22
Lyme pilsētas ASV nosaukumu latviski raksta kā Laima, tātad Laimas slimība.
fakts ir tāds ka....
8. maijā 09:23
dzeriet antibiotikas un ārstējieties. antibiotikas OBLIGĀTI ir jāizdzer viss kurs, pat ja redz ka simptomi pāriet un ir labi ! zinu jaunu meiteni neārstējās, nezināja kas par vainu visa dzīve sačakarēta. hroniskas galvassāpes kā sekas.
selma
8. maijā 09:27
Jā, tiešām, kam domāts šis raksts? Ģimenes ārstam, lai zinātu uz kādām analīzēm sūtīt? Ko šī informācija par sarežģītajām antivielu proporcijām dod vienkāršam cilvēkam? Turklāt galvenais nav pateikts - tikko ieraugi raksturīgo sarkano pleķi, joz pie ārsta un dzer antibiotikas. Lai nenonāktu līdz 2. un 3. stadijai. Par pārējo tev galva nav jālauza, jo tāpat nesapratīsi... Ja nokavēta 1. stadija, meklē kontaktus un brauc uz klīniku Polijā, kur tiešām speciālisti prot noteikt un ārstēt šo slimību. Klīniku apmeklē arī pacienti no Eiropas bagātajām valstīm.
aija
8. maijā 09:41
Nekas nav šausmīgāks par Laima slimību.Mana kolēģe pēkšņi attapās savā mašīnā,nepazīstamā vietā,nezinot pat savu vārdu ,ne adresi.Labi cilvēki atveda viņu uz Rīgu un ievietoja slimnīcā.
Stacey Leon
8. maijā 09:46
Google maksāja par katru nedēļas darbu tiešsaistē no mājas 6473 līdz 9258 dolāriem. Es saņēmu pirmo mēnesi no 29385 ASV dolāriem no Google, un es esmu pastāvīgs students, un es brīvajā laikā strādāju 3 stundas dienā. Kattrs cilvēks var pievienoties šim darbam un sākt nopelnīt tiešsaistē, tāpat kā es, tikai sekojot šai vietnei. >>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­9­­9.C­­o­­m
Teofīls
8. maijā 10:58
Tā kā esam laucinieki. Vairākiem radiem ir konstatēta. Ārsti godīgi atzīst - tā nav ārstējama. Antibiotikas ir tikai dekoram - lai izskatās ka kaut ko dara. Bet nu cilvēki dzīvo - biežāk ir nespēs, galvas sāpes un locītavas lauž. Bet nu kad strādā, tad nav laika par to domāt. To pilsētnieki var slimot un pa gūltu vāļāties.
Fakts
8. maijā 11:29
Neviens neapmaksā analīzes!! Ķāpēc maldina cilvēkus, Nacionālais veselības centrs neapmaksā ne ar nosūtījumu, ne bez. Analīzes maksā 72 euro.
Juris Akmens
8. maijā 12:12
interesanti nejauši man atklāja laimas slimibu apm.divus gadus atpakaļ pie ģimenes ārsta izdzēru kursu ar antibiotikām un analizes vairs neuzrādija laimas slimibu.arī galvas vai locitavu sāpes nav bijušas,varbut ir daudzi veidi tai slimibai ar dažadiem simptomiem?
M
8. maijā 12:56
Nav optimāli ne Laimas, ne Laima slimība. Lai nečakarētos ar nosaukuma problēmu, slimība jāsauc, gandrīz burtiski izrunājot pilsētas nosaukumu - Lyme - Limes slimība
Ade
8. maijā 16:52
Raidījums jau toreiz atklāja, ka Latvijas ārsti Laimas slimību noteikt neprot, arī ārstēt ne. Vienaldzība vai dumjums? Jābrauc uz Polijas klīniku!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi