Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
145 komentāri
Sakārtot:
Juhans
14. martā 21:40
Kursu rīkotāji pelna naudiņu, lūk kur tas suns aprakts.
paga
14. martā 21:43
Paga, labi, ka nav padomju laiki, tad tādas dakterītes ap 100 gadiem vēl dabūtu apgūt Staļina partijas vēstures īso kursu vai Brežņeva Malaja Zemļa un Ceļina...
Bize
14. martā 21:45
Medicīna tiešām viss mainās. Un protams , ka šāda vecuma cilvēkiem gribas strādāt pa vecam . Tāpēc jau tā sistēma ir kāda tā ir .Ne, 81 gada vecumā nav jabizo pa kursiem , bet jāiet pelnita atputa.
76 gadi
14. martā 21:48
cita specialitāte. diemžēl ...laiki mainās un ja gribam strādāt,tad jāiet.
Juhans
14. martā 21:48
Cilvēka ķermenis, kopš viņa mācījās, ir ļoti izmainījis, jo mums ir daudz vairāk jāēd uztura bagātinātāji un multivitamīni.
Cilvëkbërns
14. martā 21:50
Es negribëtu dzivot L-fau!
abet
14. martā 21:51
Padomju laikā viņai divreiz, trīsreiz gadā uzkruķītu lekcijas - kursus, kur viņai kāds čuvaks no kompartijas komitejas borētu, ka Latvijas kolonizācija, rusifikācija nav kolonizācija, rusifikācija, bet internacionālisms - ļeņinisms - marksisms un vēl citādas "kaifīgas" lietas...
Juhans
14. martā 21:56
Atkārtošana - zināšanu māte.
uuu
14. martā 21:56
Šai kundzei sen laiks pensijā. Ļoti briesmīga daktere ar vecuma marasmu. No personīgās pieredzes.
.....................
14. martā 21:58
Nu,...varbūt ko jaunu apgūs,varbūt ko atsvaidzinās atmiņā.60 gadi tomēr ilgs laiks.Vai tad viņai nevajadzēj jau sen būt pelnītā pensijā?
Kikra
14. martā 21:59
Vecums nav šķērslis profesionalitātei. Gluži otrādi, ja cilvēks pats turpina pilnveidoties, tad jaunās zināšanas komplektā ar ilggadīgo pieredzi ir zelta vērti. Te jau runa par formāliem kursiem, kuros velk uz miegu. Ja tie kursi sniegtu inovatīvu un noderīgu informaciju, tad kundzīte nesūdzētos.
visu cienu
14. martā 21:59
Lai dakteritei labi klajas,bet es nekad neizveletos dakteriti tados gados,diemzel es vienreiz piedzivoju,ka konsultacijas laika,dakteritei(citai) pazuda kontakts ar esoso sitaciju,nonakot kaut kada la-la-la landa! Vairs nekad un citiem neiesaku!
vispār
14. martā 22:00
Padomju laikā viņai neienāktu prātā pasūdzēties par dajebkādiem kursiem... Un ja ienāktu, kam viņa varētu pasūdzēties? Ja pasūdzētos, tad labākajā gadījumā viņai uz kādu laiku pazeminātu algu - prēmiju, sliktākajā viņai aizliegtu strādāt par ārsti vai iespundētu viņu trako mājā. Ja viņa būtu kompartijā, tad dabūtu partijas rājienu vai viņu izmestu no partijas...
Nāves enģelis
14. martā 22:00
Nedod Dievs pie šīs dakteres nonākt. Ļoti skumja pieredze un citu ārstu izbrīns par totālu neprofesionalitāti. Ļoti bèdīgi, ka vēl strādā. Sargājiet sevi un citus no viņas!
sl
14. martā 22:01
Visās specialitātēs, kurās vajadzīgs sertifikāts, jāvāc ''stulbie'' punkti. Vairumā gadījumu, klausies par savu naudu ( ne mazu) kursus, seminārus ''priekš kaķiem'', bet galvenais izdod papīru ar punktiem.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi