Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
palagu rakstīšana nedod neko
6. februārī 06:00
Vienīgai dārzenis, kam ir zinātniski pierādīta iedarbība krūts vēža gadījumā, ir brokoļi, jo tie satur savienojumu ar pretvēža iedarbību. Par to viegli var pārliecināties, attiecīgā literatūra, ko publicējuši nopietni žurnāli. Bez tam brokolis ir vitamīnu un minerālu krātuve.
nomaļus stāvošais
6. februārī 06:13
Neaizmirstiet, ka speķis jau ir reabilitēts un uzturā izmantojams. Pilnīga tā ignorēšana ir kaitīgāka nekā bezspeķa ēdienreizes. Tāpat arī olas. No ieteikto dārzeņu daudzuma, ko it kā aprēķinājuši tie pseidozinātnieki var dabūt tikai grēmas un govs līmeņa atraugas. Visi tie reklāmidioti, aizmirst vienu, ka uz Zemeslodes NAV tikai viena klimata zona un tas, kas der Spānijas vidienes iedzīvotājam nekādi neder Gaiziņa apkārtnes aborigēniem. Reiz joka pēc pamēģināju tās Vidusjūras diētas. Nu neder mums ziemeļniekiem. Var jau ēst kaltētu kazas gaļu, bet beigās izaugs ragi arī bez sievas vai brūtes sānsoļiem. Atliek tikai iemācīties blēt, kā Artusam.
Šausmīgi,
6. februārī 07:31
ne uztura speciāliste, ne raksta autors/re, pārpulicētājs, nezin, ka latviešiem nemēdz būt "saslimšanas". Latviešu cilvēkam ir slimības, vai kaites. Otrkārt, pasaule tiešām ir tik tālu aizdzīvojusi, ka cilvēka organisms ir spējīgs izstrādāt imunitāti pret onkoloģiskām slimībām, TIEŠĀM? Zinu vairākus piemērus, kad vīriņi krietni pāri 80 - gadu vecumam miruši tieši no audzējiem, neskatoties uz to, ka visu apzināto dzīvi bija ēduši tikai zaļbarību, vingrojuši un citādi "rūdījušies". Turpretīm slavenais diriģents Karajanss, bija kaislīgs pīpes pīpētājs, bet mira tuvu 100 gadu vecumam. Tā lūk.
marss
6. februārī 08:13
Var piekrist daudz kam (piem. par augļiem, pusfabrikātu rīšanu (desu, cīsiņu, draņķīgas gaļas), kas krietni palielina iespēju iedzīvoties veselības problēmās). Par kafiju - nū, vietējam, zināmam, gastroenterologam bij cits skatījums. Par brokastīm ... var nēest. Nespeju tagad darbadienās kaut ko iestumt sevī 7.00. Nav problēmu izturēt ar 2 ēdienreizēm :) Arī par vitamīniem bij tam pašam gastroenterologam Anatolija kgam viedoklis ;) Paši pameklēsiet, un tad izdomājat kas ir pareizi!
Juhans
6. februārī 09:22
Vēzis nāk no sliktām domām.
Nejauciet P ar P
6. februārī 11:05
NESEKOJIET šiem ieteikumiem, tie ir analfabētiski! " Ikdienā ēd augļus un dārzeņus dažādās krāsās – sevišķi spilgtās, intensīvās krāsās! --------- Svarīgi, lai ēdienreizes ir regulāras. Ieteicams ēst nedaudz, bet bieži. --------- sāls kavē nepieciešamo uzturvielu uzsūkšanos organismā ------------ Svaigi augļi, dārzeņi un to sulas ir dabīgie antioksidanti -------- priekšroku vajadzētu dot riekstu un sēklu eļļām ------ pilngraudu maize, kā arī pākšaugi ------ Ogļhidrāti sniedz mums enerģiju un veicina serotonīna (laimes hormona) sintēzi -------
Vegaanmarksists
6. februārī 11:18
Pilniigi jaabriinaas, kaa cilveece nav izmirusi, tuukstoshgadeem iztiekot BEZ lielveikalu "svaigiem augljiem visaas varaviiksnes kraasaas 365 dienas gadaa pa kilogramam dienaa"...... un veel diivainaak, ka onko, diabeeta uc epideemijas uzliesmoja tieshi ap to pashu laiku, kad saakaas industriaalaas paartikas bums un karagaajiens pret taukiem. https://www.youtube.com/watch?v=lBb5TFxj1S0
Mode
6. februārī 11:20
Joprojām, pavērojot cilvēku iepirkšanās paradumus, mati slejas stāvus. Šīs ir tikai rekomendācijas, no kā katrs izvēlas sev piemērotāko. Skumji, ka LV maz izmantojam jēdzīgu dietologu konsultācijas.
>Nejauciet P ar P Šodien 11:05
6. februārī 11:29
Bieži un DAUDZ ĒST ir kaitīgi un dārgi. Ēst vajag apdomīgi un ne vairāk kā nepieciešams.
Modei
6. februārī 12:03
Iebāz savus matus sev dirsā. Kāda tev daļa, ko cilvēki liek savā grozā. Nebāz degunu, kur tevi neprasa
Bite->Modei
6. februārī 12:11
Aizver muti, rupekli! Skatīties neviens vēl nav aizliedzis, un viņai ir taisnība.
HA
6. februārī 13:25
Ko gribu to ēdu Ejiet irst I dakteri i visi pārējie
Sonatochka
6. februārī 14:59
Katrs , kuram nav ko darit, tagad nemas dot padomus, ka jaaed un ka jadzivo. Lol
nomaļus stāvošais to Sonatochka
6. februārī 17:06
Nu viena reiz riktīga doma!
mja
6. februārī 19:01
ēst vajag līdzsvaroti un daudzpusīgi. nekādu brīnumēdienu nav. > asprātīgajam vegānmarksistam -- neizmira, jo taisīja 12 bērnus, puse nomira ātri, puse no puses vēlāk, otra puse varbūt ir virs 60 novilka

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi