Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
46 komentāri
Sakārtot:
Juhans
11. janvārī 22:28
Vai zālēm nevar uzlikt akcīzes nodokli?
sorry, bet
11. janvārī 22:42
Juhans ir tipisks pastala.
Egle Egle
11. janvārī 22:45
paši vainīgi, verifikācijas unikālie kodi Eiropā jau ir sen, sen jau varēja to darīt kā civilizētajā pasaulē, tik, protams, par sekām nāksies tērēties pacientam.
vai
11. janvārī 22:50
Tas nav atklājums. Daktera apmeklēju kad vispār jau slikti paliek, parasti dakters nosūta uz daudziem izmeklējumiem, kur nav iespējams staigāt jo vajag strādāt un naudas nav, un zāles ir dārgas arī nav iespējams nopirkt paliek cērība ka veselība pati par sevi uzlabosies. Tas ir realitāte.
Kapers
11. janvārī 22:57
Kā bija vārdiņš tam pirmsčakšas veselības ministram, kurš izrādījās aptieku tīkla boss? Tiešām cirks - nevajag policiju, 0nevajag KNAB, VID... pietiek ar savstarpējas lietas ;kārtojošamies stulbeņiem, ko dēvē par žurnālistiem
xxx2
11. janvārī 22:57
Forši. Zāles paliks vēl dārgākas, jo par to seriālo numuru uz katras paciņas un datu bāzi maksās pacienti....
Svarīgs priekšlikums
11. janvārī 23:01
Domāju, ka aptieku skaits Latvijā jāierobežo. Īpaši reģionos aptiekas jāslēdz ciet tāpat kā skolas. Laba doma kolēģim bija par akcīzes nodokli. Obligāti jāapliek zāles ar akcīzes nodokli. Visus medikamentus vajadzētu tirgot kā recepšu medikamentus. Ārsti varēs labāk nopelnīt un pa aptiekām nevazāsies visi, kam nav slinkums.
SW
11. janvārī 23:03
Dažas partija pirms saimja vēlēšan solīja samazināt zāļu cenas. Kā tagad būs ar to solījumu?
Pensionare
11. janvārī 23:06
Viss iet uz cilveces iznicibu .......ta ir .
Www
11. janvārī 23:10
Kur nu vel talak , un ko vel varetu izgudrot varbut ar partiku tas pats varetu but un interesanti kura eiropas valsti vel ir tads izgudrojums ,
Latvietis11
11. janvārī 23:43
Kā tad,aptiekas bažīgas par pacientiem!😂😂😂 lielākie spekulanti pēkšņi sākuši bažīties par tiem,kuriem paši velk "deviņas ādas" nost...! Viņi ir bažīgi,ka netiks klāt kāda vecīša pēdējam santīmam...
Noyb
11. janvārī 23:51
Just cause person is not extra smart does not mean extra dumb simply some are wrongfully thinking person is stubborn while not due to not having yet "vision"..just trying to solve stuff like everyone else. Seriously..person even invites to do all truth say tests cause saying truth..but at same time some aspects of this outside influence are affected to appear as if person is lying. Dunno how it is done - either magic or technology.
Noyb
11. janvārī 23:55
Person is not insane..there is a quote "can fool all people some times, can fool some people all time but cannot fool all people all time" yet person is passing tests 24/7 so..isn't that sign person is at least honest regardless of holidays?
Noyb
12. janvārī 00:00
But if person is manipulated to act specific way then person will not behave specific way anyway but will choose to use free will. And person can't be used to test family cause it is against code..regardless happened or not..person does not know if happened or not or almost happened due to misunderstandings and makes it stupid..never was betrayer just outside info database. However it is suspicious that organism is also manipulated with heat - maybe some faked feeling when watching TV?
Noyb
12. janvārī 00:07
Sane beings would at least keep case opened secretly until investigation done..just in case..regardless of what person and others does or does not but tests should be randomly rare not too often to catch all suspects by surprise. But without proof person won't point finger at anyone cause it is unpleasant feeling which also happens with person - accused without actual(undeniable and nonmisunderstandable) 💯% proof. Seriously..it would not make sense for person to make it up - either there would be some sort of backup plan or endgame already. And it is not about fear(person was and is not coward(definition of cowardice does not apply)) but about justice(if person knew some want to provoke then would not play NES before and would train but it would still be different cause actual health issues) before death time and such.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi