Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
Ribovskis
12. janvārī 07:00
Koē ? Koē ? Nekā nedzirdu !
a
12. janvārī 08:41
man no bērnības sīc ausis un reibst galva. biju pie ausu ārsta-neko neatrada. ģimens ārste arī nezin,kādas zāles jādzer. nu neko, jādzīvo tālāk.
Juhans
12. janvārī 09:07
Pret ilgstošu troksni ausīs var cīnīties uzgriežot skaļāk.
egle1
12. janvārī 09:10
Es arī biju pie šīs pašas ārstes Raumanes, pirms tam veicot gan magnētisko rezonansi, gan dopleru kaklam, gan analīzes, viss normā, neko neatrada, šī daktere sākumā izrakstīja kaudzi zāļu, nekas nelīdzēja, tad vienkārši uzrakstīja diagnozi veģetatīvā didtonija un staigā. Nu neko, jau 2 gadus cenšos sadzīvot. Facebook ir angļu valodā grupa šādiem pacientiem, žēl, ka latviski nav grupas.
egle1
12. janvārī 09:10
distonija, nepareizi uzrakstīju.
kaķis.
12. janvārī 09:19
ķirbju eļļu vajag lietot pie šāda diskomforta sajūtām ausīs.iekšķīgi, protams. lietojot pa tējkarotei tukšā dūšā,vismaz trīs nedēļas no vietas. bet tie, kam eļļu iedzert tīrā veidā liekas riebīgi--pievienojiet putrai vai vnk salejiet maizē. lai jums veselība!
kaķis.
12. janvārī 09:27
vēl ir variants--arī kursa veidā lietot "Fito" Organismu atjaunojošo tēju. tur sastāvs tāds, kas novērš cēloni, nevis ārstē sekas..kas var būt tieši tie trokšņi ausīs.. draudzīgs padoms--sāciet ar vienkāršāko, nevis ar tabletēm. un negruzījiet sevi ar domu uzreiz, ka jums ir kaut kas briesmīgs.. nu nav visbiežāk tā.. profilakse vnk jāizved laikus un kaut vai ar šo tēju..:)
Maija> eglei1
12. janvārī 10:58
Esmu izstaigājusi vismaz 15 LOR ārstus, visi saka, ka man viss kārtībā. Neviens nav iedziļinājies manā slimībā, pat viens profesors , kura vizīte tolaik maksāja 40 Ls un kas bija 10 minūšu gara, arī viņš pateica, ka es esot vesela. Viņš gan piebilda, ko es gribot- es taču esot veca. Man tolaik bija 59 gadi...Neticu mūsu ārstiem, skumji.
Juhans
12. janvārī 11:01
Viss man ir, tikai nav H2O celī.
egle1>Maijai
12. janvārī 11:09
Saka jau, ka esot nevis LOR prolēma, bet arī neiroloģiska. Tāpēc jau šo Raumani tik bieži intervē, ka viņa ir otoneirologs jeb reizē LORs un neirologs. Bet arī viņa neiedziļinās. Vēļ ir tāda ārste Sandra Vestermane, kas arī ir neiroloģe un specializējas tinnitusa (trokšņa ausīs/galvā) ārstēšanā, bet es arī neticu ārstiem. Feisbukā cilvēki dzīvo ar šo kaiti visu mūžu, arī ārzemēs neko nepalīdz, cik zālēm naudu izmetuši. Ķirbju eļļu pamēģināšu, bet jau tik daudz mēģināts, kā visiem, Nav jau tā, ka mēs tik ķīmiju dzeram un nevingrojam. Visu darām.
Kate
12. janvārī 11:46
Man palīdzēja intensīvs akupunktūras kurss.
Varbūt
12. janvārī 11:51
Viens no iemesliem , kurš varbūt nav attiecināms uz hroniskiem gadījumiem , varētu būt auss kanāla aizsērējums ar vaska slāni , kuru ne vienmēr ārsts var pamanīt . Cilvēks apguļas uz gultas un pēc dažām minūtēm viņam vienā auss bungādiņā , vai abās skan ritmiski , periodiski trokšņi . Trokšņi var būt arī neguļot . Auss kanāls nosegts ar membrānu , kura ir elastīga . Visur atrodas asinsvadi , kuri sirds darbības gaitā pulsē . Ja membrāna ir noklāta ar sacietējuša vaska kārtiņu , tad ir iespējas , ka asinvadu pulsācijas skar membrānu un cilvēks izjūt trokšņus ausīs . Auss kanālu rīta dušā izmazgāt neizdosies un arī ar auss kociņiem , kuriem vates tamponi uzgaļos to izdarīt nevar . Aptiekās ir nopērkama speciāla eļļa , kuru iepilina auss kanālā , kādas desmit minūtes ļauj eļļai iesūkties vaska kārtā . Apguļas uz sāniem un iepilina eļļu kanālā . Tad iet uz vannas istabu un ar lielāku medicīnas šļirci , bez adatas ! , noliecot galvu uz sāniem izskalo auss kanālu . Tas viss jādara uzmanīgi ar mīlestību pret sevi ! :) Ja viss pareizi izdarīts , tad no auss kanāla izdalīsies vaska gabali . Šinī iemesla gadījumā auss trokšņi izzudīs .
Pedro
12. janvārī 14:53
Man palīdz 100 gr konjaka
> 'Pedro'
12. janvārī 15:16
Pedro, šos 100 gr konjaka tu lej ausīs? :))
kaķis.
12. janvārī 18:05
nu, mīļie, jūs jau paši te esat pastāstījuši caur to, kas palīdzējis, konkrēti savus cēloņus... tiem trokšņiem! tam, kam palīdz konjaks, problēma asinsapgādē..galvā. kam akupunktūra palīdzēja--tas pats un problēma meklējama osteohondrozē, visdrīzāk.... ja palīdzēs tieši ķirbju eļļa, visdrīzāk tad tie trokšņi ir kkādu vīrusu sekas, kas ,ļoti iespējams, nāk no deguna dobuma hroniska iekaisuma un tiklīdz gļotāda būs vesela, trokšņi ausīs arī pazudīs.. nu tā apmēram, visus reizē izskatot.. asinsvadu problēmas--tad tiešām tā org atjaun tēja palīdzēs, lietot vnk vajag cītīgi un ilgstoši, ja probl sena..... prieks, ja kāds to uztvers nopietni un izmēģinās--pats savā labā :) p.s. to tēju vajadzētu palietot arī tam, kurš ar konjaku ārstējas!:)) jo tas tiešām palīdz, bet.........asinsvadus vajag tīrīt un tad konjaku nevajadzēs kā zāles, bet pa reizei--ar draugiem procesam, baudai..;)... bet ar baudu nevajag pārspīlēt, tas ved Nekur!! Veselību, jums, mīļie!!:)

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi