Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
švamme
5. janvārī 05:22
Kādas muļķības !!!!!! Morālās paģiras var iestāties pilnīgi BEZ alkohola lietošanas. Tas ir kauns par sarunāto/sadarīto. Un tās var piedzīvot pat pārliecināts atturībnieks. Ja sapratne par lietām ir tik alternatīva, ka pat nepīpējot sēnes, var šādi spriest, tad tādiem nav vietas mas-medijos. Kādi primāti - pamatskolnieki jums tos rakstus raksta ? un no kurienes izzīž ?
otto
5. janvārī 05:27
jaasamazina iereednnu skaits saimaa un prezidentam japiennem leemums, Tad nebuus moraalas paggiras
Sēņu vecis
5. janvārī 05:33
Man ir morālās pağiras, jo esmo morālais krūplis un bojāju visiem te dzīvi.
Humānists
5. janvārī 05:38
Kad es bij jauns, tad man bij kauns ... Stubums, kas moka jaunos - oj kā pārdzēros - tāds kauns, hoč ļau;ziem acīs nerādies, realitātē bulšits gaļimais ar laiku pāriet- tsd pārdzersies un vairs nekaunēsies, bet ja kādam nepatīk ko dzērumā darī, lai iet dirst, pareiza atteiksme pret dzīvi un apkārtējiem veidojas ar laiku un pieredzi, es to te kankretna saku, ja kas.Vislābākais veids salāpīties - divi trīs aliņi no rīta un puslitrs šņabja pa virsu, ja uz darbu nav jāiet.
>:-)
5. janvārī 07:51
Izlaidušies pavisam . Nav laika par kādām tur, morālajām paģirām domāt ! Vienkārši fiziski slikti , jādomā , kā lai atkal ir labi, par neko citu nav laika un gribas domāt ! Lai atkal ir - MU!
vip
5. janvārī 08:48
Fizisko paģiru man nav pat pēc divu diena plosta,kad abas dienas noslēdzas ar lūzienu.Bet morālās gan pēc tam kādas divas dienas.Jo nevaru atcerēties ,kur esmu bijis ar ko runājis un ar bailēm skatos ,kam esmu zvanījis.
Padalieties
5. janvārī 09:03
ar savaam izjuutaam ar tuviniekiem- lai protas aizskriet peec alus.
Juhans
5. janvārī 09:34
Dzert nav labi, tacu ABSOLUT nemazām nedzerot cilvēku var pārņemt stress, jo mērēnās dzeršanas iespaidā cilvēks savu stresu mazina un arī veic savai valstij akcīzes nodokļa priekšapmaksu, jo jāmaksā ir pirms dzeršanas.
aha
5. janvārī 09:54
Ar morālajāsm paģirām vislabāk cīnīties, laicīgi salāpoties!
Juhans
5. janvārī 10:24
- Dakter, man ir morālās paģiras. - Koooē, am' orālās? - Jā, esu palaidies mutē.
..
5. janvārī 12:37
TE JAUC DZERSANU KOPA AR PAVISAM CITU JOMU..NU KO PILNA DEGRADACIJA..KAM LOGISKI ..SEKOS MORALAS PAGIRAS..KA SPEJ DRIKAT TIKAI COPY PASTE GOGLES TULKOJUMUS..
Hmm
5. janvārī 12:56
Komentētājai švammei! Apsaukāt citus ir ļoti slikti audzināta cilvēka pazīme. Jums taču nepatiktu, ja kāds teiktu, ka esat aprobežota un nesaprotat raksta konetekstu.
Hmm
5. janvārī 12:57
*kontekstu
Pohas
5. janvārī 13:08
Acetaldehīdu labi palīdz likvidēt gāzēts minerālūdens ar citronu. No zālēm ieteiktu xanax kas sniedz miera sajūtu. Aktīvajā pohā palīdzēs viens mazais 0.2. Pēc tam ieteiktu padzert arī aknām un nierēm domātos dabīgos līdzekļus.
Viedais
5. janvārī 15:18
Neadekvāti padomi. Morālās paģiras izraisa bezatbildīgas un degradējošas darbības uz tās morālās attīstības fona, kuru cilvēks pats sev apzināti vai pat neapzināti izvirza. Neeksistē metodes kā atbrīvoties no morālajām paģirām, jo tās vienkārši ir paša objektīvs vērtējums par situāciju. Atliek tikai neveikt darbības, kuras pats patiesībā uzskatiet par zemām. Morālo paģiru dienā, tā vietā, lai sev melotu un sevi mierinātu, jāķeras pie apjomīgas labo darbu veikšanas - jāveic visi labie darbi, kurus spējat paveikt pietiekami ātri. Mājas tīrīšana, parādu atdošana, doto solījumu izpildīšana, vecvecāku apmeklēšana - tas viss strauji uzlabo situāciju.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi