Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
kāds jāiesēdina
2018. gada 6. decembrī 10:24
Kas tas par teroru un vakcīnu lobēšanu no Cēsu slimnīcas puses? Par laimi, Cēsu slimnīca nav vienīgā, kur veic plānveida operācijas. Klajš pacientu tiesību pārkāpums.
latviete
2018. gada 6. decembrī 11:39
demokratiska valsti nedrikst piespiest cilveku vakcineties pret pasa gribu.Nedrikst atlikt planoto operaciju,tikai tapec,ka nav vakcinejies,Kauns musu medicinai valstij kopuma,ka atlauj ta rikoties mediciniskam iestadem.Lai noteiktu ,vai ir gripa ir jabut izmeklesanai,ne tapat vien pateikt ,,,a siesnas,kakls sap un kaulus lauz,klepus.Un slimnicam jabut ir atseviskam palatam,kur tadus slimniekus var izvietot.Mes milzu naudu maksajam.Un ko arsti ,apkalpojosais personals staiga skafandros,vini nevar ienest jebkadus bacilus katru dienu.Negribu,un nepotejos,nelaidisu sev ieksa slimibu,jo tapat slimo visi ar visam potem.Bet planotas operacijas ir javeic,un seit nedrikst buut nekadi mediciniski noteikumi.
Ha
2018. gada 6. decembrī 17:21
Ja jau tas ir brīvprātīgi obligāti ,tad lai vakcinē par brīvu
cilvēktiesības
2018. gada 6. decembrī 19:25
es tomēr vēlos zināt, kurš normatīvais akts nosaka, ka cilvēkam ar likumu ir noteikts veikt piespiedu vakcināciju? un ja tas tā ir, vai tad no valsts puses tam nav jābūt apmaksātam, ja tas ir tik obligāti??? kur paliek Satversme??? Jeb Cēsu klīnikai tā nav saistoša? kur esiet manas cilvēktiesības, ja es maksāju nodokļus un nevaru veikt plānveida operāciju????
Nopietni
2018. gada 7. decembrī 11:48
Visam ir jābalstās uz izpētījumiem, statistikas utt., kur ir pierādījumi, uz kāda punkta pamata ? Kas tas vispār par murgu !? Prātam neaptverams idiotisms !
Jautājums
2018. gada 9. decembrī 21:36
tikai viens, a kā viņi zina ar KĀDU gripu šogad visi slimos?
Un vēl
2018. gada 9. decembrī 21:44
jautājums.Vai un kurš speciālists Latvijā var iedod izziņu par kontrindikācijām?Un uz kāda pamata?
PSRS pret gripu nepotēja
2018. gada 9. decembrī 23:18
https://www.youtube.com/watch?v=kkNtgohQXnI laba lekcija par gripu

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi