Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
MadarFakars
2018. gada 29. novembrī 06:57
Un??
Palielam po
2018. gada 29. novembrī 07:29
Kam jānotiek, tas notiksies.
Jop
2018. gada 29. novembrī 07:31
Sāksim ar to, ka tas Kibercnife jāmaksā pašam un tie ir tūkstoši. Hormonālā terapija- tā pati kastrācija, tikai ar zālēm. Par tādu lietu kā "stāv" var aizmirst uz visiem laikiem. Aktīvi novērot- tātad katrus 3 mēnešus gāzt baltu naudu par vizīti pie urologa, asins un urīna analīzēm, USG. Cik vīrieši ap un pēc 65 Latvijā ir ļoti bagāti? Urina nesturēšanu novērš ar starpenes muskuļu treniņu...tas vispār ir ārpus komentāriem! Ko sievietei var izdarīt ar pastāvīgi pilošu krānu?! Vēl ir jautājumi kāpēc veči neiet pie urologa un ko un kā tur var izārstēt?!
Ego
2018. gada 29. novembrī 08:31
Autori! Nejauciet jēdzienus "ārstēšana" un "ārstēšanās"!
Mumins
2018. gada 29. novembrī 08:36
Vai man vienam ir tāda sajūta, ka jauns.lv ir pārvērties par onkoloģijas nodaļas ziņu dēli? Nav nevienas dienas, kad nebūtu ziņu par to, ka kāds slavens vai pavisam ierindas cilvēks lūdz ziedojumus, slimnīcā ārstējas, ir labas prognozes, ups! - tomēr nomira, atceramies, prominences taisa PR-u uz nelaiķa rēķina, un jau nākamais/-ā skuj matus, vairs nevar parunāt un psc. Neatkarīgi no tā, vai ir veikta superaugsto tehnoloģiju izmantošana elitārā klīnikā vai zaļi holistiskā ārstēšana ar suņiem, smūtijiem un sodu. Protams, tā visa ir realitāte un dzīve, visi mēs nomirsim - katrs savā laikā, ik pa laikam to der atcerēties, bet ne jau tik uzbāzīgā variantā.
To > Mumins
2018. gada 29. novembrī 09:31
Viņš jau neprasa Tev naudu.
Pacientu konveijers
2018. gada 29. novembrī 09:58
Ar vienu roku skuj matus, ar otru reklamē kokakolu. Laikam nezina, ka vēzi baro cukuri.
operētais
2018. gada 29. novembrī 09:59
Laparoskopiska prostātas vēža operācija + izmeklējumi = EUR 3000, CiberKnife Siguldā - ap EUR 10000, operācija ar DaVinči robotu Vācijā - ap EUR 23000. Tāda tā bilde.
Aija Avotiņa
2018. gada 29. novembrī 10:31
Gudrie ,jaukie,rūpīgie dakteri un perfektā ārstēšana ,sastopami tikai Kas Jauns portālā .
KO
2018. gada 29. novembrī 10:50
Mazākā PSA analīžu novirze un 12 dūrieni paraugu noņemšanai no prostatas.Vēža šūnas var atrast iekvienā no mums,bet organisms ar tām cīnās.Cik laba ir to dažu šūnu traumēšana?Vai tas neveicina to paātrinātu dalīšanos?Kāpēc gudrinieki par to neraksta?
pieredzējušais-KO
2018. gada 29. novembrī 14:34
Par tiem dūrieniem- tos jāveic pēc MRT-ārsti nedod norīkojumu,nākas veikt par pilnu samaksu+-150,00EUR(ar kontrstvielu obligāti),jo var neprecīzi noņemt.Mans paziņa veica vairākus gadus,PSA ir,biopsija neuzrāda,REZULTĀTS uz šodienu-4.stadija!!!!
pieredzējušais
2018. gada 29. novembrī 15:27
Tagad par sevi-padalīšos--- Pie urologa nokļuvu pēc USG,aizdomas radīja nieres,analīzēs bija ļoti minimāli paaugstināts PSA,nekādu sūdzību nebija,naktīs uz tualeti nestaigāju... 1.Par novērošanos- es ,,novērojos,, apzinīgi 2 gadus,prasīju nozīmējumu uz MRT-teica,nav vajadzības,PSA man bija +_ 5.Mainīju dakteri,atkal novēroties,apmeklējums pēc 3 mēnešiem(Urologs-onkologs no Gaiļezere),kurš ,,ceļo,, pa rajonu poliklīnikām uz pieņemšanām.Laikam jāsaka,ka paveicās,jo nākamajā reizē bija cits viņa kolēģis,kas uzreiz nosūtīja uz biopsiju.Nozīmējuma man nebija,veicu MRT par pilnu samaksu,uzrādīja veidojumu un aprakstā uzreiz bija redzams kas TAS ir.Veicu biopsiju,dakteris bija ļoti priecīgs ,ka man bija MRT izmeklējums,varēšot veikt precīzu dūrienu.Rezultāts- 2(!!!) stadija. Veicu papildus izmeklējumus,kas arī SKAISTI maksāja,jo bija aizdomas uz metastāzi.Paldies Dievam-neapstiprinājās. 2.Izvēle- TAS,ka veiksim ārstēšanos Siguldā CiberKnife bija skaidrs pašā sākumā,jo mums ģimenē jau bija pieredze par šo variantu.Bet,kā jau visiem cilvēkiem,mani mocīja jautājums-vai pareizi es esmu izlēmis.Tāpēc uzklausīju Gaiļezerā daktera Lietuvieša ieteikumus.Paldies viņam,psiholoģiski ļoti palīdzēja!No viņa kolēģa pieņemšanā iepriekš bija pateikts- čurāsi,kakāsi,ar pamperu staigāsi un par stāvēšanu aizmirsti.... 3.CiberKnife-esmu kārtējo reizi pateicīgs šim kolektīvam par izturēšanos, sapratni,profesionālo pieeju. Man starošanu veica 5 reizes.Diskomforts- pēc starošanas neliels,biežāka tualetes apmeklēšana,neliela kņudēšana. Tas arī viss.Pēc 3 mēnešiem PSA uzrādīja gandrīz normu.Tagad ,decembrī,būs 6 mēneši,veikšu nākamās analīzes. 3.Izmaksas- Cik zinu,tad CiberKnife cīnās par to,lai mūsu Valdība padomātu par iespējām vismaz daļēji un vismaz LV iedzīvotājiem kompensēt šo iespēju ārstēties,bet...neviens nedzird.Cerēsim,ka kādreiz kas mainīsies.CiberKnife tehniskās izmaksas ir ļoti dārgas un tādēļ šādas cenas. Arī Krievijā šogad ir uzstādīta šī iekārta,bet tur ir daudzas reizes dārgāk.LV ir jaunākā iekārta un brauc ārstēties no visas pasaules.Jocīgi jau sanāk,mūsējie vāc naudu,iesaista ziedotājus un brauc uz Vāciju utt.Bet..ķīmijterapija-vai TAS ir labākais?Apstarošana,ko veic 30-40 reizes? Katrs izvēlas pats.Mana izvēle bija CiberKnife un to ne mirkli nenožēloju.Man nenācās mocīties pēc operācijas,lietot ķīmijterapiju vai vispārējo apstarošanu.Jā,dārgi,bet,ja varam pirkt mājas,dzīvokļus,doties ceļojumos utt., tad cilvēka veselība ir svarīgāka un tai nav jāžēlo.
ievēro secību
2018. gada 29. novembrī 15:32
analīze uz PSA > USG - noteic lokāciju, izmēru > biopsija, nekas, var paciest > MRT, lai pārliecinātos, vai nav izveidojušās metastāzes uz limfmezgliem > operācijas veida izvēle, maks vaļā un uz priekšu! P.S. Iz dzīves.
pieredzējušais
2018. gada 29. novembrī 15:35
Un vēl- mūsu dakteri neizstāsta visas iespējas par ārstēšanas iespējām.Tādēļ gribu ieteikt visiem-meklējiet!!!Meklējiet paši,konsultējieties ar vairākiem speciālistiem un tad varat izlemt KO darīt.Katrs dakteris velk to sedziņu uz savu pusi!Es saprotu- katram ārstam ir vajadzīga prakse,protams,ka par katru manipulāciju arī piemaksa,katrai slimnīcai +naudiņas.TIKAI-nevienam izskatās nerūp kas notiek un kas notiks pēc visa tā ar mums. Starpcitu- Siguldā CiberKnife nekas netiek uzspiests,reklamēts vai pierunāts.Tiek ieteikts konsultētie,papildus veikt izmeklējumus ,padomāt un izlemt- tas viss ieteikuma veidā,vez ,,spiediena,, .No savas pieredzes- iesaku.
pieredzējušais ---mumins
2018. gada 29. novembrī 15:41
Tā var teikt tikai tas,kuru TAS nav skāris!Novēlu-lai nenāktos ar TO saskarties!!! Par TO ir jārunā un jādalās,jo saņemot biopsijas atbildi,izdzirdot diagnozi cilvēkam iestājas šoks,tāpat tuviniekiem.Ir jādalās,lai savstarpēji kontaktētos ,dalītos pieredzē.Iespējams,ka varu piekrist,ka tam varbūt vajadzīgs savs saits,ne publiski visiem.Kas negrib-nelasa.Ar šo diagnozi nedrīkst norobežoties,jo depresija ir briesmīgākais kas var būt.Tev nepārtraukti ir galvā viens-MAN ir vēzis....

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi