Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
35 komentāri
Sakārtot:
Laura
2018. gada 19. oktobrī 11:41
Ginekologi, izturieties ar cieņu pret pacientēm, tad arī sievietes ies pie ārsta.
2018. gada 19. oktobrī 11:59
Cik lielā mērā ginekologi paši spēj uztaustīt to "zirnīti" sieviešu krūtīs? Kko jau pačamda un arī tad negribīgi, tad, ja tu pati paprasi, bet cik tas ir kvalitatīvi?
nenoliedzu, bet padomāju..
2018. gada 19. oktobrī 12:05
stress, alkohols, smēķēšana, dzīves veids.. un tomēr, mirst jauni un veselīga dzīvesveida cilvēki. ir jau arī pētījumi par abortu attiecību uz vēzi, par ko nerunā. tā vien šķiet, ka visi maļ vienu un to pašu kaut kur apmaksātajos semināros un farmacijas biznesa noteikto ņemto info. nekā jauna :(, kaut vai par parametru maiņu un normas robežām agrāk un tagad daudzām analīzēm.. pasaule kustās un iet uz priekšu, bet mēs vienu un to pašu maļam... velns ir detaļās tomēr.
Auce
2018. gada 19. oktobrī 12:36
Vīriešiem nemaz nav iespējas tikt pie ārsta jo ģimenes ārsti nereti nemaz nepieļauj šādu iespēju uzskatot ka tas nav nepieciešams.
Kalija
2018. gada 19. oktobrī 12:39
Ejot pie Liepājas ārstiem ātri tiksi baltās čībās..
Gvfc
2018. gada 19. oktobrī 12:39
Cilveki ir nogurusi no garajam rindam, nelaipniem arstiem. Beigas atduras tapat pret naudas trukumu, lai risinatu vel neielaistas problemas. Tas par planveida medicinu.
!
2018. gada 19. oktobrī 12:41
Varētu padomāt, ka Liepājā pie kāda ārsta var normāli tikt, ja nemaksā viņiem pārdesmit eiro par vizīti vien.
Lola
2018. gada 19. oktobrī 12:47
Jau vairākus gadus mans ginekologs pat nepaskatās krūtis. Nezinu, vai ir speciāls ārsts, kas pārbauda krūtis? Vai, ja man vēl nav 50, man pašai jāmeklē US krūtīm, vai mamogrāfiju.
Sandriw
2018. gada 19. oktobrī 12:47
Vai żurnālisti tiešām neko citu nespēj izdomāt šīs tēmas sakarā kā vien to krēslu. Arī citos, ja par to, tas pats
Sandriw
2018. gada 19. oktobrī 12:48
Vai żurnālisti tiešām neko citu nespēj izdomāt šīs tēmas sakarā kā vien to krēslu. Arī citos, ja par to, tas pats
Kalija
2018. gada 19. oktobrī 13:03
Liepājā krūtis rūpīgi pārbaudīja ginekologi,kas nu jau nestrādā...Ernestsone,Treilone ...Petrovai neinteresē,Ramane gan skatās.
Rasma
2018. gada 19. oktobrī 13:40
Jūs ko? Man it kā labs un dārgs (vizīte 35 eiro) Rīgas ginekologs tā ar pateica: jūs ko?! Ko tad es te varu saprast! Ja jūs gribat pārbaudīt, pierakstieties uz maksas USG krūtīm!...Tā, lūk.
Super!
2018. gada 19. oktobrī 13:45
Ejiet pie Dr.Kraules- super vidējās dzimtes būtne! Iztausta ar saviebtu seju, riebumā aizgriezusies. Klusējot izraksta nosūtījumu uz USG. Pilnīgā ārprātā prasu vai tad ko sataustījāt? Nē, bet aizejiet! Lasu nosūtījumu- prof.apskate rakstīts. Taustītāji! Nejēdz neko, tad ar sūta vēl papildus izmeklēties, ka tik atbildība nost. Nu jau ir tik tālu, ka baidās rakstīt, ka izmeklēju, patoloģiju neatradu...Bet naudiņu par vizīti plēš!
Www
2018. gada 19. oktobrī 13:51
Aizies ,nedod dievs ko atklas un ? talak ar galvu siena triekties vai ? Ko dod sis raksts - padoms ja cilvekiem ir mazi ienakumi ko vinam darit ,oar mini malo algu nekur talu neieskriesies un ta min .alga tada ari bus jo sodienas raksta ir teikts ka musu augsti god. ir japacel naudina vinu vajadzibam ,bet algas bern .pabalsti utt.protams var pagaidit , kada seit ir attieksme pret cilvekiem ,kada ? var kads atbildet .
bēdīgā
2018. gada 19. oktobrī 14:23
Aizgāju pie ginekoloģes.Par maksu, protams. arī Liepājā.Viss ok, tikai tāda cukursaldiglumi lišķīga, pilnīgi riebj(nē, nevajag rubjības un brutalitāti, bet arī otra galējīa nav patīkama)Domāju, kas tad nu būs? O, jā-vai čeku jums vajadzēs?Nē, nu, protams, ja gribu atgriezties, tad nevajadzēs.Tālāk-''ziniet, varbūt tomēr vajadzētu uz to ultrasonogrāfiju aiziet, es jums te dakterīti uzrakstīšu, kurai ir aparāts, tur būs jāmaksā 25 , tad pēc tam pierakstieties pie manis vēlreiz vizītē...Piebilst, ka 1.mā vizīte maksāja 20eiro?Piebilst, ka man nedēļas iztikšanas nauda-50 eiro?Nu, kāda suņa pēc, Tev nav tā aparāta un kā tad Tu vispār vari strādāt tai savā privātpraksē?Vai varbūt pieņem tai slimnīcā, kur ir tā aparatūra, ja 1.majā poliklīnikā nav nodrošinājuma?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi