Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
54 komentāri
Sakārtot:
Jeblonskis
25. aprīlī 12:57
22 gadi? Tad jau uz pagājušām vēlēšanām pase bija. Par ko balsoja? Tie kas balsoja par ZZS un TBLLNNKK Vienotībām ir pelnijuši nosprāgt.
delveris13
25. aprīlī 13:12
Galvenais lai pašiem pietiktu kompensācijām, prēmijām un algas pielikumiem par pārējo jau nospļauties! Nolāpītie liekēži, kuri sēž tautai uz kakla!
galvenais
25. aprīlī 13:16
nomainīt jaunus mercedessus vecajiem premjeriem
T
25. aprīlī 13:17
Situācija dramatiska. Un nav viņai ne ģimenes, ne dzimtas, nekā. Cilvēks viens kā pirksts savās problēmās. Labi ka vēl ir pansionāts.
tante
25. aprīlī 13:43
Katrā mājā , protams pacēlāju neierīkosi, bet pēdējais laiks padomāt par šāda tipa mājām Latvijas lielākajās pilsētās, mājām, kas pielāgotas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām visos iespējamos veidos, lai atvieglotu dzīvi cilvēkiem ar kustību traucējumiem.
Ahilejs
25. aprīlī 13:53
Bet Deputātiem un exPrezidentiem atrodas - dzīvokļi 100-ti tks remontiem...
mazliet nesaprotu
25. aprīlī 13:58
Bet kur vina dzivoja pirms avarijas? Vinai vispar nebija dzives vietas? Labi,ar mati nav kontaktu,bet radinieki tacu ir? Un tads telefons kads vinai, man pat tads nav,te kaut kas nav lidz galam pateikts,cik es zinu Latvija cilvekiem pec avarijam nepieskir automatiski dzivoklus piemerotus,vini vienkarsi atgriezas majas pie tuviniekiem. Un par konditori vina negrib,tikai salona par manikiri,kaut kas nav tirs seit
Esso
25. aprīlī 14:01
Totties Dubajā uz Expo 5 ļimonus tērēsim...pitari
Jeblonskis
25. aprīlī 14:02
Ā rekur vismaz 22 debīlie Vienotības un ZZS fani atklājās. SVEIKI KROPLIE KUŅAS IZMETŅI!
d
25. aprīlī 14:03
Prihvatizācijas sekas, attapīgie sagrābušies dzīvokļus par sviestmaizi un taisa biznesu izīrējot. Bet pašvaldībai vairs nav dzīvokļu, ko ierādīt mazturīgajiem un citiem dzīves pabērniem, kas katru mēnesi nevar nolocīt 200eiro + komunālos spekulantiem.
Bigbungteorija
25. aprīlī 14:04
Par to, ka speciāli paredzēto brīvu dzīvokļu nav, tas nav brīnums, arī "normālās", attīstītās valstīs ar to ir grūtības, bet varbūt vajag sākt kaut ko darīt. Latviešu īsfilma "Just, go" ir ieguvusi tik daudz balvu ārzemju kino festivālos, par jaunu puisi, šķiet, šīs meitenes vecumā, bez kājām, slavens jau, bet joprojām nav dabūjis ne piemērotu dzīves veidu, ne kādu īpašu statusu. Attiecīgi, šai meitenei tad vispār nav cerību. Briesmīgi tā dzīvot .
To T
25. aprīlī 14:04
Rakstā teikts, ka ar māti nekomunicē. Tātad nav viena. Turklāt kur problēma sniegt tiesā prasību un piedzīt visus izdevumus (ārstēšanu, rehabilitāciju, ēkas pielāgošanu utt) no avārijas izraisītāja? Pieraduši visu prasīt no valsts.
Doma grauds
25. aprīlī 14:07
5 miljoni kaut kādai izstādei ir nieks un nauda atrodās, bet kad vajag palīdzību invalīdam valsts nespēj neko padarīt. Tas ir kaut kāds absurds.
Bebi
25. aprīlī 14:19
Lai meitenei viss izdodas un piepildas visi sapņi...es ticu ka viss būs labi.
londa
25. aprīlī 14:22
Latvijas 100gadei par godu!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi