Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Dw
13. aprīlī 20:42
Manabalss.lv var parakstities par iniciatīvu, lai valsts sāktu kompensēt šos medikamentus kā tas notiek jau sen Lietuvā un Igaunijā. Esiet aktīvi.
L
13. aprīlī 20:56
kāds var pateikt kur šitie zāļu tirgoņi ņem tādus ciparus tām zālēm.ja vēl līdzētu.
f
13. aprīlī 21:04
tas ir ahujeķ! kā var tabletes maksāt 7000 un vairāk! tas ir nenormālākais ļaunums un cinisms no kapitālistu izdzimteņiem.
:(
13. aprīlī 21:15
Veselību Monvīdam,noziedošu
Dw
13. aprīlī 22:52
Manabalss.lv trūkst vēl 2000 balsu, lai šīs zāles valsts kompensētu.
Nu
13. aprīlī 23:38
Valsts,fiksi pārskaiti NA pirmslaulību kursu naudu Monvīda zālēm.Un Oik novirzi cilvēku ārstēšanai.Farmācijas šeftmaņi,noriebušies ar tik uzskrūvētām cenām.Kungam veselību!!!
xxx
14. aprīlī 01:55
Kas par murgu? Seši medikamentu kursi, katrs par 7000, kopā 42 000? Vai tās farmaceitiskās kompānijas ir prātu zaudējušas? Un nav nekādas pilnīgas izveseļošanās garantijas. Varbūt pamēģināt citas metodes - ārstēšanu ar sodu, ko izmanto itāļu profesors, zemestauku uzlējumu, tautas līdzekļus? Ķīmijterapija grauj imunitāti, bet vajag imunitāti stiprināt. Jāēd augļi un dārzeņi, kas audzēti bez fungicīdiem, jo tajos ir izveidojušās vielas, kas palīdz cīņā ar vēzi. Lasot par šīm milzīgajām zāļu cenām, rodas iespaids, ka vēzis farmācijas firmām ir zelta ādere, šāda "ārstēšana" tām ir kā zelta lietus.
Saule
14. aprīlī 09:03
Monvīd, turies! Es tā aizdomājos- kāpēc tās ultramodernās un superdārgās zāles tiek vienmēr nozīmētas pašās beigās (arī šeit pēc 9 gadiem), nevis uzreiz sākumā? Vai uzreiz nozīmējot rezultāti nebūtu labāki? Kādēļ vispirms indē ar lētajām ķīmijām, tādejādi novedot līdz 4.stadijai? Vai tas gadījumā nav noziegums?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi