Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Nu
11. martā 09:10
Zāles vispār nevienam cilvēkam nav vajadzīgas.Tieši ir jālieto produkti,kas satur nepieciešamās vielas,lai ir vesels.Tieši ķiploki ir vieni no vērtīgākajiem produktiem.Tikai viena daiviņa dienā,kas ārstē visas vainas.Bet vajag ar sviestmaizi, ne nekairina māgu.Tepat Latvijā mums aug bietes,kāposti, sīpoli un citi vērtīgi produkti,kas atbrīvo organismu no kaitīgām vielām,kas tajā sakrājušies. Visiem veselību ar veselīgiem produktiem!
To nu
11. martā 10:48
Nz kpc zāļu izgudrošana palielināja paredzamā mūža garumu no 30 uz 80 gadiem....bet ar zālēm jābūt uzmanīgam, jo mēdz piesaistīties ne tiem receptoriem un izsaukt nevajadzīgu organisma atbildi.
Nu
11. martā 14:12
To nu Šodien 10:48< nepareiza info Tev.Laikam strādā farmācijas biznesā. Ja kas, uz Zemes dzīvo tautas,kas vispār nekad nav lietojuši medikamentus. Un tur vidējais mūža ilgums 120 gadi. Dabā ir viss cilvēkam dots, bet mēs joprojām tiekam zombēti,ka bez slimnīcām un dārgam zālēm nevar tikt vesels.
Ja.
11. martā 17:17
Abu Meri. Kas ir letarģiskais miegs? Varbūt Cīrule vienkārši guļ. To tak bij jāpārbauda. Nevis uzreiz vīrs saka ka mirusi.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi