Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
28 komentāri
Sakārtot:
17
2018. gada 14. februārī 17:32
ar Jansonu.
hm
2018. gada 14. februārī 17:39
Kur tad Balode tur vainīga, ka nav to dakteru? "Izgaismotājs" tagad tēlo, ka labu darbu paveicis....
???
2018. gada 14. februārī 17:40
un kā risinās jautājumu: vai nodzērušies,nonarkojošies prāti drīkst laist bērnu pasaulē. Viņi jau pirms kopošanas ir liekami aiz restēm.
viedoklis
2018. gada 14. februārī 17:43
Mūsdienās ir tendence valsts augšas neizdarībās (sačakarētajā sistēmā) vainot iestāžu vadītājus.Tas nav godīgi...
Ha
2018. gada 14. februārī 17:46
bet šis fakts neliedz varenajai darba grupai/komisijai izvirzīt prasību par psihiatra klātbūtnes nodrošināšanu 24 stundas diennaktī. Bet, ja piesaistīs kādu no šiem nabaga 16, tad taču būs atkal jābrēc, ka uz vienu ārstu pārāk daudz pacientu, un kur tad paliek kvalitāte? Protams, var jau izlīdzēties ar to ierosinājumu, ka nav obligāti jābūt psihiatram, galvenais, ka tik ārsts, bet vai tādā gadījumā tas nebeigtos ar līdzīgu gadījumu, kā nupat notikusī traģēdija LICā? Visi jau ir ārsti, bet infektologs akūtu vēderu tomēr neatpazina. Nudien gribas redzēt, ko šie gudrīši izdomās....
interesee
2018. gada 14. februārī 18:21
Kaa bija krievu laikos?Tagad jau briivaa latvijaa tie jaunieshi izlaisti!!!
Andrey
2018. gada 14. februārī 18:24
Цeны нa элeктpoэнepгию пocтaяннo pacтут, но ecть спoсoб плaтить нa 50% мeньшe! Узнaл об этoм лaйфxaке в cтaтьe oпытнoго инжeнepa-элeктpика https://steem.ly/electromonter и пoльзyюсь ужe пoл гoдa! Этo лerальнo, coветую вceм, ктo нe xoчeт пepeплачивать!w
Andrey
2018. gada 14. februārī 18:24
Цeны нa элeктpoэнepгию пocтaяннo pacтут, но ecть спoсoб плaтить нa 50% мeньшe! Узнaл об этoм лaйфxaке в cтaтьe oпытнoго инжeнepa-элeктpика https://steem.ly/electromonter и пoльзyюсь ужe пoл гoдa! Этo лerальнo, coветую вceм, ктo нe xoчeт пepeплачивать!f
Vārds
2018. gada 14. februārī 18:29
Cik var vankšēt par vienu un to pašu! Izskatās ka Jansons ir personiski ieinteresēts slimnīcas likvidēšanā.
Śausmas
2018. gada 14. februārī 18:35
Jansonam ari derètu apmeklèt psihiatru.
haoss
2018. gada 14. februārī 18:45
Psihiatru palīdzība ir vajadzīga Latvijas valdībai,jo traumu viņi ir dabūjuši bērnībā.Visu laiku ''reformējam" ,bet liela jēgas nav.
ur
2018. gada 14. februārī 18:56
pasivie un aktivie tas ir normali ka seksa,zel tik ka to aktivo ir mazak,toties var celt cenas lielakas jo lielaks pieprasijums.
Sky Atlantic
2018. gada 14. februārī 18:58
No kurienes tad šie bērnu psihiatri pēkšņi radīsies? Es dzīvoju UK, man bija tā laime satikt absolūti vienreizēju psihiatru, inteliģentu intelektuāli, savas profesijas patriotu, kurš strādāja Londonā gan privāti, gan priekš NHS. Viņš man stāstīja, ka valsts psihiatrija pat Anglijā ir drausmīgā stāvoklī, akūti trūkst speciālistu, viņa kolēģis pats tika hospitalizēts ar stresu un viņam nācās uzņemties viņa pacientus. Šis vienreizējais ārsts bija galīgi demoralizēts , un tas ir Londonā, tad jūs varat iedomāties, kāda situācija ir Latvijā. Piedevām, Dr Nick nestrādāja naudas dēļ, jo nācis no ļoti turīgas ģimenes, psihiatrija ir viņa aicinājums, brālis esot bijis slims un izdarījis pašnāvību.
Visu cieņu Jansonam
2018. gada 14. februārī 19:03
Visu cieņu Jansonam par cīņu pret genocīdu, kas notiek bērnu psihiatriskajās slimnīcās! Padomājiet, kas notiek - psihiatrs bērnu apskata labi ja pāris reizes gadā, bet bērniem katru dienu dod spēcīgas zāles, kas faktiski sagrauj viņu smadzenes. Un kas izraksta šīs zāles? - Terapeits! Terapeits, kurš neko nesaprot no psihiatrijas, izraksta spēcīgus medikamentus! Un kur ir citi ārstēšanas veidi - psihoterapija, smilšu terapija, utt.? Kāpēc bērniem, kuriem ir uzvedības traucējumi, saujām dod spēcīgus medikamentus, kuri viņiem ne tikai nav vajadzīgi, bet nodara lielu kaitējumu? Bērnus ar uzvedības traucējumiem (palaidnis, slikti mācās) ieliek kopā ar psihiski slimiem cilvēkiem! Vai kāds pēc šādas "ārstēšanas" ir kļuvis veselāks? Kāpēc, ārstējoties slimnīcā, bērns nevar piezvanīt vecākiem? Kāpēc vecāki nevar ieiet palātā, kur bērns ārstējas? Bērns faktiski nonāk ieslodzījumā, pārdzīvo milzīgu stresu, rodas deprivācija.
???
2018. gada 14. februārī 19:34
Jautājums Jansonam:''Kur palikusi izslavētā Latvijas medicīna?''.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi