Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
juju
25. jūnijā 08:08
Visa vīrusa ažiotāža jau bija ar mērķi, lai beigās cilvēkus vēl vairāk apkāstu. Ne jau biezie kaut ko zaudēs. To,ko cilvēki atlika (pirkumus), jo taupīja naudu pārtikai u.c., tad to tagad no viņiem paņems ar uzviju.
Futs Bols
25. jūnijā 11:34
Nekas nepaliks dārgāks, ja cilvēkiem nebūs naudas. Drīzāk paliks lētāks.
Lietussargs
25. jūnijā 11:48
Nē, nu vispār jau man vajag jaunu mobilo, jo iepr. pirku 2016.gadā, bet tā kā vēl iet - ejiet dillēs ar cenu pieaugumu, iztikšu vēl. Skraidu pa stadionu pilnīgi par velti, nekādu fitnesa zāļu mūžam nevajag. Bet ja man kaut ko vajadzēs no precēm, pirkšu lētāko variantu, tas arī viss. Kā arī pievienojos, ka tā kā daļa cilvēku palika bez vai ar mazākiem ienākumiem, neko viņi pirkt ar skubu nemetīsies.
Stalkers Stalkers
25. jūnijā 12:36
Kolekcionēt blondīnes ir vienmēr bijis dārgi:).
Modris Adijāns
25. jūnijā 14:11
Izlsot rakstu paliek mierīgi ap sirdi.Griķi un tualetes papīrs nav tajā sarakstā.
Agris Aboltins
25. jūnijā 14:45
Vācijā cenas visam jau ir "mākoņos"... Ja pacels vēl, tad būs pagrūti. Bet, ļaudis jau stāsta, ka pēc brīža visas cenas būs "zemē". Neesmu investors, nezinu, bet šis acīmredzot bija tas burbulis, par ko stāstīja investori. Kādu brīdi vēl turēs, kamēr varēs, pēc tam atkal jauns krahs...
Andra Potošova
25. jūnijā 15:04
Hei, "Kas jauns" !!!! Vai tiešām žurnālistiņi jums tik stulbi, ka spēj atgremot tikai EG.RU rakstus, pārtulkojot un uzdodot par saviem???? Par ko viņiem algu maksā? Tak riebjas lasīt tos " atvēmumus" no Krievijas massu medijiem. Vai Latvijā ziņu trūkst? Un kam man zināt, kāpēc kāda tur krievu instagramzvaigzne Bali nomirusi????
Arita Takahashi
25. jūnijā 17:34
Vienkāršs teksts, lai cilvēki visu skrietu pirkt jau tagad.
Jānis Šlapiņš
25. jūnijā 17:38
"Covid-19 pandēmijas dēļ ASV piedzīvoja krīzi gaļas tirgū" - un kāds mums Latvijā ar to sakars? Vai par Latviju nebija ko uzrakstīt? Bezjēdzīgs raksts...
Kasiog
25. jūnijā 20:16
Vekalnieku skopumam un alkatībai robežu nav, izmantos visu lai uzvārītos.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi