Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Ivars Gargurns
25. janvārī 07:17
Latvijā, nepieredzētos apjomos tiek izzagts vēl tas kas ir palicis, drīz būs tikai klajš tuksnesis. Latvijas meži tiek brutāli izshēmoti. Te nu parādās, Liberastpiderasu dermokrātijas nelietīgi irracionāli kleptokrātiskā būtība, izshēmotie līdzekļi, vairāku miljardu apjomā, neskaitot pārējās izmaksas, saņemtos ES pabalstus, fondējumus, kredītus, valsts budžetu, kas arī, starp citu, notika ar OIK un tagad notiek ar "Rail Baltic", un ne tikai, paskatieties kas un kādā veidā, cik, shēmo un jau ir izshēmots Latvijas kara ministrījā. Augstākminētie fakti, man liek nonākt pie secinājuma, ka līdzšenējie, Latvijā pie varas esošie, nezinu kā īsti nosaukt, sauksim viņus par bandītiem, lielceļa laupītājiem un slepkavām ( saeima, valdība, radi, draugi, pietuvinātie, valsts birokrātijas aparāts, "bijušā" KomunistKGB nomenklatūra, radi, draugi un pietuvinātie ), respektīvi, Latvijas legālais bandformējums ir jāpieliek pie sienas un jānošauj, vienkārši un brutāli jāiznīcina.
Anita Biseniece
25. janvārī 07:22
Paldies, kas jauns! Objektīvākais raksts par šo tēmu. Un jau pašā sākumā pateikts galvenais- cirtējiem katastrofāli sāk trūkt, ko cirst, protams, tas attiecas uz valsts mežu, jo privātie sev tīkamus likumu grozījumus nebīda. Lai nākamā paaudze nepaliktu piesasitas siles,mtad ir jāsāk domāt, rīkoties saimnieciskāk. Valstī mežu ir pietiekami daudz, tikai pašlaik tie netiek apsaimniekoti ekonomiski un saimnieciski. Tā jau vajadzēs vēl un vēl, ja nemainīs saimniekošanas veidu.
Dzintars Lielais
25. janvārī 07:38
Ģeņeg ņetu,vot i piļim ļes. Naftas ta nav !
Vecais
25. janvārī 08:49
Kam mums tāda pretvalstiska valdība, kura izlaupa Latvijas vienīgo dabas resursu, mežus?
Silvija Bērziņa
25. janvārī 09:55
Latvijā valda nevis apsaimniekotāji, bet gan IZSAIMNIEKOTĀJI!
Sandra Priedīte
25. janvārī 10:11
Pilnīgs idiotisms un absolūta alkatība, paskatāties multenīti Pasaka par vērdiņu, vai tas nav par Latviju?
Juris Millers
25. janvārī 17:25
nav ko zāgāt , ka jācērt žagari?
Ugis Zanders
25. janvārī 23:32
Mēs mežsaimnieki arī grī gribam novāk divas ražas , pareizi audzējot , ko jūs neko nesakat kad burkānus Latvijā audzē divas ražas, vai zālāju pļauj 3 reizes sesonā . Zemnieki taču noplacina zemi . To plānots darīt taču mežsaimnieciskos mežos, nevis aizsargājamos, Jāļauj ražot , vairāk saražosim vairāk dosim darbu ,vairāk nopelnīsim , vairāk samaksāsim nodokļos. Celsim valsts atīstību.
Gunārs Ušča
26. janvārī 18:45
Uģis iebrauca galīgās auzās. Mežs diemžēl nav ne zāle, ne burkāni. Mežu var pļaut knapi 2 reizes 100 gados. Latvija ar savu mazo teritoriju nespēj atražot tik, cik nopļauj ar harvesteriem. Pat ar zāģiem pļaujam ātrāk nekā ataug. Un tā diršana par lielajām mežu platībām, kuras nemitīgi palielinās. Mežs skaitās arī tukšā kailcirte plus pieaugošās kārklu un citu drazu platības. Un tas, ko piestāda...... Tas būs tikai mazmazbērniem. Gandrīz 2 paaudzes būs tukšā. Kaut kā tā.
Rihards Spore
26. janvārī 20:08
Gribas tos morālos kropļus ar galvu pret koku atsist....ak jā...nav jau vairs koku -žagari vien palikuši. Šitos slimniekus kas savā alkatībā gatavi piedirst visu un visus vajag nosūtīt nosprāg uz tuksnešiem....lai mokās mirstot nofilmētu realitātes šovu un parādītu visiem pārējās pasaules alkatīgajām badmirām.
Aivars Lismanis
27. janvārī 10:34
Latvijas teritoriju meži ir klājuši gan 90% senatnē, gan tikai 25% 1939 gadā. Ja dzīvā radība un augu daudzveidība neizzuda 1939 gadā, tad kāds pamats ir uzskatīt ka tas varētu notikt tagad, kad Latvijas ar mežiem klāta 52% apmērā? Tāpēc uzskatu ka panikas cēlāji , maigi izsakoties blefo.
Juris Kirilovičs
4. februārī 22:24
Pareizi, senais latvietis līž līdumu. Tie būs jauni purvi apbūvēto Emša purvu vietā, jo zemnieku tautai tak vajag aramzemi. Man tikai vairs nav pieeja likumam, vai apbūvētajai zemei ir neapstrādājamās zemes nodoklis? Taču tā, kā Valsts Ieņēmumu Dienestam zagtu naudu nevajag, tad nodoklis, tas ir sīkums. Svarīgāk ir tas, ka resnie koki jau ir pārdoti, un varētu saņemt meža nodokļa atlaidi uz to, ka tā ir jaunaudze, taču 40 gadus audzēt, lai pēc tam pārdotu jobnutajam holandietim par skaidu vērtību, arī nav nekādas nozīmes. Taču pats svarīgākais būtu tas, ka nokafejotajām spīdolām Valsts Ieņēmumu Dienestā vajadzētu nedzīt cilvēkus zagšanā ar savām pidarasavajām nodokļu atlaidēm, jo tās taču nav nodokļu atmaksas un nav pat nulles variants.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi