Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Anita Biseniece
25. janvārī 07:22
Paldies, kas jauns! Objektīvākais raksts par šo tēmu. Un jau pašā sākumā pateikts galvenais- cirtējiem katastrofāli sāk trūkt, ko cirst, protams, tas attiecas uz valsts mežu, jo privātie sev tīkamus likumu grozījumus nebīda. Lai nākamā paaudze nepaliktu piesasitas siles,mtad ir jāsāk domāt, rīkoties saimnieciskāk. Valstī mežu ir pietiekami daudz, tikai pašlaik tie netiek apsaimniekoti ekonomiski un saimnieciski. Tā jau vajadzēs vēl un vēl, ja nemainīs saimniekošanas veidu.
Dzintars Lielais
25. janvārī 07:38
Ģeņeg ņetu,vot i piļim ļes. Naftas ta nav !
Vecais
25. janvārī 08:49
Kam mums tāda pretvalstiska valdība, kura izlaupa Latvijas vienīgo dabas resursu, mežus?
Silvija Bērziņa
25. janvārī 09:55
Latvijā valda nevis apsaimniekotāji, bet gan IZSAIMNIEKOTĀJI!
Juris Millers
25. janvārī 17:25
nav ko zāgāt , ka jācērt žagari?
Ugis Zanders
25. janvārī 23:32
Mēs mežsaimnieki arī grī gribam novāk divas ražas , pareizi audzējot , ko jūs neko nesakat kad burkānus Latvijā audzē divas ražas, vai zālāju pļauj 3 reizes sesonā . Zemnieki taču noplacina zemi . To plānots darīt taču mežsaimnieciskos mežos, nevis aizsargājamos, Jāļauj ražot , vairāk saražosim vairāk dosim darbu ,vairāk nopelnīsim , vairāk samaksāsim nodokļos. Celsim valsts atīstību.
Gunārs Ušča
26. janvārī 18:45
Uģis iebrauca galīgās auzās. Mežs diemžēl nav ne zāle, ne burkāni. Mežu var pļaut knapi 2 reizes 100 gados. Latvija ar savu mazo teritoriju nespēj atražot tik, cik nopļauj ar harvesteriem. Pat ar zāģiem pļaujam ātrāk nekā ataug. Un tā diršana par lielajām mežu platībām, kuras nemitīgi palielinās. Mežs skaitās arī tukšā kailcirte plus pieaugošās kārklu un citu drazu platības. Un tas, ko piestāda...... Tas būs tikai mazmazbērniem. Gandrīz 2 paaudzes būs tukšā. Kaut kā tā.
Rihards Spore
26. janvārī 20:08
Gribas tos morālos kropļus ar galvu pret koku atsist....ak jā...nav jau vairs koku -žagari vien palikuši. Šitos slimniekus kas savā alkatībā gatavi piedirst visu un visus vajag nosūtīt nosprāg uz tuksnešiem....lai mokās mirstot nofilmētu realitātes šovu un parādītu visiem pārējās pasaules alkatīgajām badmirām.
Aivars Lismanis
27. janvārī 10:34
Latvijas teritoriju meži ir klājuši gan 90% senatnē, gan tikai 25% 1939 gadā. Ja dzīvā radība un augu daudzveidība neizzuda 1939 gadā, tad kāds pamats ir uzskatīt ka tas varētu notikt tagad, kad Latvijas ar mežiem klāta 52% apmērā? Tāpēc uzskatu ka panikas cēlāji , maigi izsakoties blefo.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi