Ceturtdien vietām iespējams postošs pērkona negaiss ar vētru un krusu
foto: LETA
Rīgā ceturtdien palaikam gaidāms lietus, brīžiem iespējams stiprs lietus.
Sabiedrība

Ceturtdien vietām iespējams postošs pērkona negaiss ar vētru un krusu

Ieva Ozoliņa

Jauns.lv / LETA

Ceturtdien Latviju šķērsos lietus mākoņi, dažviet iespējams ļoti stiprs lietus un postošs pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.

Ceturtdien vietām iespējams postošs pērkona negais...

Naktī, sākot no valsts dienvidrietumiem, debesis aizklās mākoņi un daudzviet līs, vietām iespējamas pērkona lietusgāzes ar brāzmainu vēju. Pārsvarā pūtīs lēns līdz mērens dienvidaustrumu vējš, kas pāries dienvidu, dienvidrietumu vējā.

Nakts būs silta - minimālā gaisa temperatūra +11..+16 grādi, valsts austrumos dažviet +9 grādi.

Dienā daudzviet līs, vietām gaidāms stiprs lietus, iespējamas arī īpaši intensīvas lietusgāzes. Lielākais pērkona negaisa risks prognozēts pēcpusdienā Sēlijā un Latgalē; negaiss var izraisīt ne tikai plūdus, bet arī postošu vētru un krusu.

Dienas lielāko daļu vējš būs lēns. Maksimālā gaisa temperatūra +15..+22 grādi, Latgales dienvidos ap +25 grādiem.

Rīgā ceturtdien palaikam gaidāms lietus, brīžiem iespējams stiprs lietus. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu vējš, kas pāries rietumu vējā. Gaisa temperatūra būs aptuveni +15 grādi naktī un +20 grādi pēcpusdienā.