Divi Rīgā spēlējoši telpu futbolisti spiesti samierināties ar otro vietu Pasaules kausā
Argentīnas telpu futbola izlase.

RFS un "Riga" telpu futbola komandu spēlētāji Konstantino Vaporaki un Anhels Klaudinjo svētdien Taškentā Argentīnas izlases sastāvā kļuva par pasaules vicečempioniem

Divi Rīgā spēlējoši telpu futbolisti spiesti samie...

Pasaules kausa finālspēlē Argentīna ar rezultātu 1:2 (0:2) zaudēja Brazīlijai. Sestajā minūtē brazīliešiem 1:0 panāca Karluss Filju un 13. minūtē pārsvaru dubultoja Rafaels Santušs. Divas minūtes pirms mača beigām Matiass Rosa vienus vārtus atguva, taču argentīniešiem atspēlēties neizdevās un otrajā finālā pēc kārtas tika piedzīvots zaudējums.

Cīņā par bronzu Ukraina ar 7:1 (1:0) sagrāva Franciju. Ar trīs gūtiem vārtiem izcēlās Daniils Abakšins.

Pasaules kausa finālturnīrā piedalās 24 izlases. Pēc grupu turnīra labākās 16 iekļuva izslēgšanas turnīrā. Uzbekistānā norisinājās desmitais Pasaules kausa finālturnīrs. Kopš 1989. gada Brazīlija izcīnījusi sešus titulus, Spānija - divus, bet Argentīna un Portugāle - pa vienam. 2021. gadā Lietuvā notikušajās meistarsacīkstēs par čempioni kļuva Portugāle, kas finālā ar 2:1 uzvarēja Argentīnu.