"Barcelona" UEFA Čempionu līgā spēlē mazākumā un piedzīvo sāpīgu sakāvi
Jau 11. spēles minūtē "Barcelona" palika 10 spēlētāju sastāvā.
Šodien 00:10

"Monaco" futbolisti ceturtdien savā laukumā UEFA Čempionu līgas grupas turnīra pirmās kārtas spēlē ar 2:1 (1:1) pārspēja mazākumā spēlējošo "Barcelona".

"Barcelona" UEFA Čempionu līgā spēlē mazākumā un p...

Jau 11.minūtē viesi pēc aizsarga Erika Garsijas pārkāpuma laukumā palika desmit cilvēku sastāvā. 16.minūtē mājinieki izvirzījās vadībā pēc Manesa Akliuša gūtajiem vārtiem, taču 28.minūtē 17 gadus vecais Lamins Jamals rezultātu izlīdzināja. Vēlreiz vadībā "Monaco" futbolisti izvirzījās 72.minūtē pēc Džordža Ilenihenas raidījuma - 2:1.

Līgas grupu turnīru debitante Francijas "Brest" mājās ar 2:1(1:1) pārspēja Grācas "Sturm" no Austrijas. 23.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Igo Maneti, bet pirmā puslaika kompensācijas laikā neizšķirtu panāca Edimilsons Fernandess, raidot bumbu savos vārtos - 1:1. 56.minūtē 2:1 mājinieku labā panāca Abdalla Sima. 89.minūtē viesi palika mazākumā, otro dzelteno kartīti mačā nopelnot Dimitri Lavalē.

Madrides "Atletico" savā laukumā ar 2:1 (1:1) pārspēja "Leipzig". Ceturtajā minūtē Vācijas klubu vadībā izvirzīja Benjamins Šeško, bet neizšķirtu 28.minūtē panāca Antuāns Grīzmans. 90.minūtē uzvaru pēc Grīzmana piespēles panāca Hosē Marija Himeness, ar galvu raidot bumbu vārtu kreisajā apakšējā stūrī.

Vēl vienā spēlē Bergāmo "Atalanta" savā laukumā spēlēja 0:0 ar Londonas "Arsenal". 51.minūtē Mateo Retegi mājinieku rindās nerealizēja 11 metru soda sitienu pēc Tomasa Parteja pārkāpuma. Viņa sitienu vārtu kreisajā apakšējā stūrī atvairīja Davids Raja.

Jau ziņots, ka pirmajās ceturtdienas spēlēs Leverkūzenes "Bayer" Roterdamā ar 4:0 (4:0) pieveica "Feyenoord", bet Lisabonas "Benfica" Belgradā ar 2:1 (2:0) pārspēja "Crvena zvezda". Šajā sezonā pirmoreiz ierastā grupu turnīra vietā, kad komandas bija sadalītas grupās pa četrām, visas komandas par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs cīnās vienā 36 komandu grupā, aizvadot pa astoņām spēlēm. Uzreiz astotdaļfinālā iekļūst pirmo astoņu vietu ieguvējas, bet nākamās 16 komandas spēlēs 1/16 finālā.

Jau ziņots, ka Latvijas čempione RFS Čempionu līgas kvalifikācijas otrās kārtas duelī divu maču summā ar 1:7 piekāpās Norvēģijas čempionei "Bodo"/"Glimt", sacensības turpinot UEFA Eiropas līgā. Sacensību fināls notiks 2025.gada 31.maijā Minhenē. Iepriekšējās sezonas finālā Londonā Madrides "Real" futbolisti ar 2:0 pārspēja Dortmundes "Borussia".