Slavenās "Kaķsievietes" dzīvesbiedrs vaļsirdīgi par viņas aiziešanu: mēs gatavojāmies kopā sagaidīt Jauno gadu, tas viss notika tik negaidīti
Kādreizējās miljardieres Džoslīnas Vildenšteinas, kas pasaules slavu ieguva ar plastisko operāciju rezultātā iegūto “Kaķsievietes” izskatu, dzīvesbiedrs Loids Kleins izkratījis sirdi par viņas dzīves pēdējiem mirkļiem.
Ekskluzīvā intervijā izdevumam “People” 57 gadus vecais Kleins pastāstīja, ka slavenā sabiedrības dāma nomira miegā, atpūšoties pirms Jaungada svinībām.
“Tajā vakarā mums bija mīļa, laimīga stundiņa, un mēs gatavojāmies Jaunajam gadam, devāmies nosnausties, lai labi izskatītos pirms saģērbšanās,” stāstīja Kleins. “Mēs nosnaudāmies, un tad, kad pamodos, es teicu: “Džoslīn, mums jāmostas, laiks ģērbties”, bet viņa bija auksta un mirusi.”
“Tas ir ļoti skumji. Ļoti skumji,” viņš piebilda. “Ir tik ārkārtīgi skumji doties dusā ar savu otro pusīti, kuru esmu pazinis 21 gadu, gaidīt Jaungada svinības, un tad konstatēt, ka viņa ir auksta.”
Pirms tam nekas neliecināja par viņas pēkšņo aiziešanu. “Divas dienas pirms tam mēs ieturējām vakariņas “Ritz”. Pirms tam bijām “Chanel” Modes nedēļā. Viss bija labi, viss bija labi,” stāstīja Kleins. “Mēs tusējām. Viņa bija lieliskā formā. Viņai bija nevainojama veselība.” Pēdējo laiku viņi pavadīja Parīzē, kur Džoslīna bija “ļoti laimīga” un “vislabākajā formā”. Kleins stāstīja, ka šajā laikā viņa bija piedalījusies vairākās televīzijas pārraidēs un izskatījusies “ļoti skaista”.
“Pirms diviem mēnešiem viņa apmeklēja “Chanel” modes skati. Visi aicināja mūs uz vakariņām. Visi viņu sagaidīja ar sarkano paklāju. Paparaci mums sekoja. Tā bija atgriešanās Parīzē. Mēs bijām zirgā. Viss bija visaugstākajā līmenī,” Kleins gremdējās atmiņās.
Šveicē dzimusī Džoslīna Vildenšteina (pirms laulības viņas uzvārds bija Perisē) un Kleins bija kopā kopš 2003. gada, četrus gadus pēc viņas vētrainās šķiršanās no franču mākslas tirgotāja, miljardiera Aleka Vildenšteina, ar kuru viņa apprecējās 1978. gadā Lasvegasā, bet šķīrās pēc viņa pieķeršanas gultā ar krievu modeli. Šķiršanās rezultātā viņa saņēma rekordsummu 2,5 miljardus dolāru, kā arī ikgadējos 100 miljonu dolāru maksājumus turpmākos 13 gadus. Ar ekstravagantu dzīvesveidu — viņa reiz apgalvoja, ka gadā telefonsarunās notērē 60 000 dolāru, bet ēdienos un vīnā 547 000 dolāru — viņa pamanījās notrallināt lielo naudu, un 2018. gadā iesniedza bankrota pieteikumu.
Sabiedrībā Vildenšteina kļuva slavena, pateicoties sejas plastiskajām operācijām, un medijos apgalvoja, ka tām viņa iztērējusi miljoniem dolāru. Operācijas viņai piešķīra augstus vaigu kaulus un “kaķa acis”. Savulaik viņa noliedza, ka būtu veikusi plastiskās operācijas vai sirgtu ar operāciju atkarību.
Tiesa, viņas vīrs “Vanity Fair” 1998. gada intervijā apgalvoja, ka viņa “pārkārto savu seju kā mēbeles”. “Viņa bija traka,” apgalvoja toreizējais vīrs. “Viņa domāja, ka seju var salabot kā mēbeli. Āda tā nestrādā. Bet viņa neklausījās.”
Uz jautājumu par viņa dzīvesbiedres nāves cēloni, kas medijos bija minēts kā plaušu embolija, Kleins atbildēja, ka viņa cieta no flebīta. “Flebīta dēļ viņas kājas bija ļoti, ļoti pietūkušas, asinsrite bija traucēta, un smadzenes nesaņēma skābekli.” viņš stāstīja, piebilstot, ka šī slimība, ar ko sirga arī viņas vecmāmiņa, neietekmēja viņu svētku plānus, jo viņas veselība vēl pirms dažām dienām bija “perfekta”.
Kas ir flebīts?
Vietnē medicine.lv šī kaite skaidrota šādi: “Vēnas iekaisums. Rodas, ja no ārienes (ievainojuma gadījumā), no strutojoša iekaisuma apkārtējos audos (flegmonas, abscesa), kā arī ar asins plūsmu infekcijas vai septisko slimību gadījumā vēnas sienā iekļūst infekcija. Flebīts var rasties, ja vēnā injicē medikamentus, kas kairina vai bojā vēnas sienu. Flebīta izveidošanos, sevišķi virspusējās vēnās, bieži veicina palēnināta asinsrite sakarā ar varikozo vēnu paplašināšanos. Atkarībā no inficēšanās vai traumas veida iekaisums var sākties vēnas sienas iekšējā kārtā (endoflebīts) vai arī apkārtējos audos (periflebīts). Ja iekaisusi iekšējā kārta, tajā rodas leikocītu infiltrācija, pietūkums un nolobās endotēlija šūnas; endoflebīts veicina trombozes un tromboflebīta rašanos. Periflebīta gadījumā iekaisums no apkārtējiem audiem pāriet uz vēnas ārējo kārtu un tālāk uz vidējo un iekšējo kārtu. Ja iekaisums ir akūts, vēnas siena var sabrukt un plīst; sākas asiņošana. Flebīta simptomi: sāpes, pietūkums un ādas apsārtums iekaisušo vēnu apvidū, roku vai kāju tūska. Ārstēšanā nepieciešams miers; ja iekaisušas rokas vai kājas vēnas, slimo locekli paceļ uz augšu, liek kompreses ar antiseptiskiem šķīdumiem. Iekšķīgi lieto pretiekaisuma līdzekļus un antikoagulantus (ārsta uzraudzībā!). Profilakse. Laikus jāārstē strutojoši iekaisumi, infekcijas slimības, kā arī slimības, kas rada asins sastrēgumu vēnās; laikus jāoperē vēnu mezglveida paplašinājumi kājās.”