Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Neskatoties uz pienākumus deklarēt 28 dažādu zīmolu rokas pulksteņus, apsūdzētais tos nedeklarēja un nesaņēma muitas iestāžu atļauju. (Foto: Edijs Pālens/LETA)

Sāks tiesāt vīrieti par vairāk nekā 400 000 eiro vērtu rokas pulksteņu nedeklarēšanu 9

112
18. maijā 12:51 2018. gada 18. maijā 12:51
LETA
Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūras prokurors Rīgas rajona tiesai nosūtījis krimināllietu pret kādu vīrieti par dažādu dārgu zīmolu rokas pulksteņu pārvadāšanu un glabāšanu bez muitas iestāžu atļaujas, pavēstīja prokuratūras pārstāve Aiga Eiduka.

Apsūdzētais vīrietis ar avioreisu lidoja no Ženēvas caur Kopenhāgenu uz Rīgu, apzinoties, ka viņa bagāžā atrodas ārpus Eiropas Savienības iegādātas preces, kuru glabāšanai un pārvadāšanai nepieciešama muitas iestāžu atļauja.

Neskatoties uz pienākumus deklarēt 28 dažādu zīmolu rokas pulksteņus, apsūdzētais tos nedeklarēja un nesaņēma muitas iestāžu atļauju. Tādējādi apsūdzētais bez muitas iestāžu atļaujas glabāja un pārvadāja minētos pulksteņus - ārpus Eiropas Savienības iegādātu preci 433 612 eiro vērtībā.

Apsūdzētais vīrietis pie kriminālatbildības saukts pēc Krimināllikuma 191.panta trešās daļas, par ko draud brīvības atņemšana uz laiku līdz sešiem gadiem.

Citi šobrīd lasa

Vīrs tevi krāpj kā banālākajā seriālā. Tu zini un... samierinies 124
Foto: sirsnīgā un pacilātā gaisotnē Cēsīs aizvadītas tradicionālās Imantdienas 98
Indijā 2000 cilvēku pūlis nolinčo kādu inženieri, kurš vietējos bērnus cienājis ar šokolādi 39
Skatīt visus komentārus

Стояла в пламени как свеча: шокирующие подробности трагедии актрисы, которая уснула с сигаретой

Герцогиня Кэтрин и все-все-все: Появились официальные фотографии крещения принца Луи