Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Slēpnis ar narkotikām. (Foto: Valsts policija)

Teju neticams stāsts: Ventspils autoservisa darbinieki atrod pārsteidzošu slēpni ārzemēs nopirktā "Mazdā" 23

112
2017. gada 18. maijā 14:15 2017. gada 18. maijā 14:15
Kasjauns.lv
Nedēļas nogalē kādā no Ventspils autoservisiem sieviete nogādāja automašīnu, jo bija radušās problēmas ar automašīnas degvielas tvertni. Autoservisā konstatēts, ka degvielas tvertnē ir izveidots slēpnis, kurā atradās vairāki iepakojumi ar nezināmas izcelsmes vielu.

Policisti stāsta, ka savādie notikumi risinājušies 13. maijā Ventspilī, kad kādā autoservisā automašīnai “Mazda” degvielas tvertnē tika konstatēts mākslīgi izveidots slēpnis, kurā atradās deviņi iepakojumi ar nezināmas izcelsmes vielu. 

Ierodoties Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa darbiniekiem, amatpersonas pārliecinājās par to, vai viela nav sprādzienbīstama. Tad, kad draudi netika konstatēti, iepakojumi tika izņemti un nosūtīti ekspertīzei.

Saņemot ekspertīzes slēdzienu, konstatēts, ka izņemtās sapresētās vielas kopējais svars bez iepakojuma ir 3,7 kilogrami, kas satur 407,4 gramus metamfetamīna. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Kriminālprocesa ietvaros noskaidrots, ka sieviete automašīnu iegādājusies ārzemēs un, tikko kā pamanījusi, ka no degvielas tvertnes pil ārā benzīns, aizvedusi automašīnu uz autoservisu, kur, noņemot bāku, konstatēts slēpnis ar iepakojumiem. Sieviete, to pamanīdama, nekavējoties izsaukusi Ventspils iecirkņa darbiniekus.

Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana. 
 

Citi šobrīd lasa

Atpūtnieku dzīve Latvijā 20.-30. gados. Gan pliki, gan pidžamās, bet - Jūrmalā
Laikraksts izklāsta, kā Krievija strādājusi pie slepena Asanža aizbēgšanas plāna 74
FOTO: prominences, slavenības un kultūras cienītāji steidz pirmizrādē novērtēt Džilindžera "Lulū" 18
Skatīt visus komentārus

Поклонники подозревают, что небывалая стройность Аллы Пугачевой связана с ее тяжелым недугом

Обиженный Петросян обратился за помощью в Кремль