Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Miljonārs neatriebjas sievai - Elīna Maligina joprojām darbojas bijušā mīļotā biznesā. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Elīna Maligina saglabā savu augsto amatu miljonāra biznesā 85

Slavenības
2017. gada 14. novembrī 06:55 2017. gada 14. novembrī 06:55
Žurnāls "Kas Jauns"
Aktrise un māksliniece Elīna Maligina, šķiroties no miljonāra Valērija Maligina, joprojām saglabājusi augstus amatus sava bijušā mīļotā biznesā.

Pirms dažiem mēnešiem ar skandālu izjuka Elīnas un Valērija Maliginu laulība, un jau ilgāku laiku Elīna ar meitu Hannu par savu īsto šā brīža dzīvesvietu uzskata Austrijas galvaspilsētu Vīni. Rīgu viņa apmeklē ļoti reti, jo Austrijā aizņemta ar savām radošajām izpausmēm. Intervijā žurnālam "Kas Jauns" Elīna atzina, ka no Latvijas aizbrauca ar vienu koferi un meitu un netaisās braukt atpakaļ, jo Austrijā meita iet dārziņā, bet pati viņa sākusi jaunu dzīvi par visiem simts procentiem.

Laikā, kad attīstījās miljonāra un aktrises attiecības, Elīna kļuva par biznesa sievieti, jo kopā ar Maliginu izveidoja SIA "Egotrashcinema", šajā uzņēmumā kļūstot par līdzīpašnieci, kā arī tika iecelta par Maligina kompānijas "Olainfarm" meitasuzņēmuma – farmaceitisko preparātu ražošanas firmas "Silvanols" – valdes priekšsēdētāju. Uzreiz pēc šķiršanās Elīna par biznesa lietām atzina: „Silvanolā laikam skaitos.”

„Man šobrīd nav informācijas, ka manis tur nebūtu. Pienākumus pilnībā neveicu, jo esmu prom,” teica Elīna. Taujāta, vai Maligins nav atriebīgs, Elīna sacīja: „Lūk, to mēs uzzināsim!”

"Lursoft" uzņēmumu datu bāzē un uzņēmuma mājaslapā joprojām Elīna Maligina ir "Silvanola" valdes priekšsēdētāja. Latvijas zaļās farmācijas kompānija, kas jau 20 gadu ražo dabiskas izcelsmes uztura bagātinātājus, medicīniskās ierīces un zāles, lai padarītu dabas dziedinošo spēku tuvāku un pieejamāku cilvēkiem visā pasaulē, pērn strādājusi ar teju vai piecu miljonu eiro apgrozījumu.

Vēl vairāk – laikā, kad Maliginu attiecības juka un bruka, Valērija Maligina kompānija, pamatkapitālā ieguldot 100 tūkstošus eiro, izveidoja vēl vienu meitasuzņēmumu – SIA "Longgo", par kuras valdes priekšsēdētāju arī iecelta Elīna Maligina. 

Vairāk par Maliginas gaitā mlasi jaunākajā "Kas Jauns" žurnāla numurā.

Citi šobrīd lasa

Latvijas kabarē tēvam Runtulim 16 gadus jaunāka mīļotā un dzīve pamatīgi mainījusies 48
65 gadus vecā Brižita Makrona pārsteidz Franciju, vizinoties ar velosipēdu ļoti īsos šortos 33
Rīgas centrā vieglo automašīnu iespiež starp diviem autobusiem 14
Skatīt visus komentārus

Елизавета II возмутила принца Чарльза, включив герцогиню Меган в свое завещание

"Со слезами на глазах, издевательство над животными": крик души посетителей Рижского зоопарка 2