Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Miljonārs neatriebjas sievai - Elīna Maligina joprojām darbojas bijušā mīļotā biznesā. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Elīna Maligina saglabā savu augsto amatu miljonāra biznesā 85

Slavenības
2017. gada 14. novembrī 06:55 2017. gada 14. novembrī 06:55
Žurnāls "Kas Jauns"
Aktrise un māksliniece Elīna Maligina, šķiroties no miljonāra Valērija Maligina, joprojām saglabājusi augstus amatus sava bijušā mīļotā biznesā.

Pirms dažiem mēnešiem ar skandālu izjuka Elīnas un Valērija Maliginu laulība, un jau ilgāku laiku Elīna ar meitu Hannu par savu īsto šā brīža dzīvesvietu uzskata Austrijas galvaspilsētu Vīni. Rīgu viņa apmeklē ļoti reti, jo Austrijā aizņemta ar savām radošajām izpausmēm. Intervijā žurnālam "Kas Jauns" Elīna atzina, ka no Latvijas aizbrauca ar vienu koferi un meitu un netaisās braukt atpakaļ, jo Austrijā meita iet dārziņā, bet pati viņa sākusi jaunu dzīvi par visiem simts procentiem.

Laikā, kad attīstījās miljonāra un aktrises attiecības, Elīna kļuva par biznesa sievieti, jo kopā ar Maliginu izveidoja SIA "Egotrashcinema", šajā uzņēmumā kļūstot par līdzīpašnieci, kā arī tika iecelta par Maligina kompānijas "Olainfarm" meitasuzņēmuma – farmaceitisko preparātu ražošanas firmas "Silvanols" – valdes priekšsēdētāju. Uzreiz pēc šķiršanās Elīna par biznesa lietām atzina: „Silvanolā laikam skaitos.”

„Man šobrīd nav informācijas, ka manis tur nebūtu. Pienākumus pilnībā neveicu, jo esmu prom,” teica Elīna. Taujāta, vai Maligins nav atriebīgs, Elīna sacīja: „Lūk, to mēs uzzināsim!”

"Lursoft" uzņēmumu datu bāzē un uzņēmuma mājaslapā joprojām Elīna Maligina ir "Silvanola" valdes priekšsēdētāja. Latvijas zaļās farmācijas kompānija, kas jau 20 gadu ražo dabiskas izcelsmes uztura bagātinātājus, medicīniskās ierīces un zāles, lai padarītu dabas dziedinošo spēku tuvāku un pieejamāku cilvēkiem visā pasaulē, pērn strādājusi ar teju vai piecu miljonu eiro apgrozījumu.

Vēl vairāk – laikā, kad Maliginu attiecības juka un bruka, Valērija Maligina kompānija, pamatkapitālā ieguldot 100 tūkstošus eiro, izveidoja vēl vienu meitasuzņēmumu – SIA "Longgo", par kuras valdes priekšsēdētāju arī iecelta Elīna Maligina. 

Vairāk par Maliginas gaitā mlasi jaunākajā "Kas Jauns" žurnāla numurā.

Citi šobrīd lasa

Bērnudārzs, vairoties no klapatām, savam albumam nefotografēs izlaidumu jeb sveicieni dienā, kad stājas spēkā jaunā regula
Pašmāju operas mīļotāji bauda vecpuiša dona Paskvāles izjokošanu
Bērnu slimnīcā 11 mēnešus vecam zīdainim veikta Latvijā unikāla mugurkaula operācija
Skatīt visus komentārus

«Их надо сжечь!» Родители замученной пытками французской няни требуют казни для лондонского дизайнера и ее бойфренда

В сеть попали снимки из бурной молодости герцогини Кэтрин, принцев Уильяма и Гарри и других знаменитостей