Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Šovā “X Faktors” aizņemtības dēļ cīņu par uzvaru neturpinās Roberts Memmēns. (Foto: Publicitātes foto)

Šovu “X faktors” pēkšņi pamet viens no finālistiem 12

Slavenības
2017. gada 12. oktobrī 12:02 2017. gada 12. oktobrī 12:02
Kasjauns.lv
TV3 šova “X Faktors” žūrijas pārstāves un mentores Aijas Auškāpas vadītajā kategorijā “16-25 gadi” cīņu par uzvaru neturpinās Roberts Memmēns. Viņa vietu fināla sērijās ieņems 18 gadus jaunais Lauris Bergmanis, kurš raidījumā izpildīja dziesmu, kas bija veltīta brālim – “Brother”.

Memmēns atklāj iemeslus, kāpēc viņam nācies pamest šovu pēc tam, kad iekļuvis finālā: “Ja godīgi, es neticēju, ka varēšu “X Faktorā” nokļūt tik tālu. Iekšēji jau kādu laiku vēlējos savus spēkus izmēģināt kā solomākslinieks, tādēļ arī pieņēmu izaicinājumu – pieteikties “X Faktora” digitālajā atlasē. Liels bija man pārsteigums, kad uzzināju, ka esmu iekļuvis šovā, bet vēlāk jau krēslu izaicinājumos un Aijas Auškāpas komandā. Taču jau vairākus gadus dziedu arī grupā “Framest”, kurā esmu bass, un šova atlašu norises laikā mana un pārējo grupas biedru sadarbība neapstājās. Ar grupu tika veidoti dažādi kopīgi nākotnes plāni un tā sakrita, ka tiku šova fināla sērijās, bet to laikā ir iekritusi grupas pasaules tūre.”

Vietu šovā “X Faktors” ieņems 18 gadus jaunais Lauris Bergmanis. (Foto: Publicitātes foto)


Jau šo svētdien, 15. oktobrī, sāksies “X Faktora” fināla sērijas, kurās startēs 12 spožākie pretendenti trīs kategorijās: 16-25 gadi, 25+ un vokālie ansambļi. Pretendentu turpmāko dalību šovā noteiks žūrijas pārstāvju un skatītāju balsojums.

Citi šobrīd lasa

Metiens tiesnesim ar nūju Latvijas florbolistam beidzas ļoti dārgi 16
Hannoveres prinča pasakainās kāzas 3
Arī Navaļnijs meties virsū Sobčakai, nākot klajā ar "oficiālu paziņojumu" 6
Tēmas: X Faktors
Skatīt visus komentārus