Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
AP

Pasaules mediji publicē Rimšēviču kompromitējošu fotogrāfiju, kas uzņemta pirms 8 gadiem 175

Ārzemēs
19. februārī 20:13 2018. gada 19. februārī 20:13
Jauns.lv
Vairākos ietekmīgos ārzemju medijos parādījusies fotogrāfija, kas, šķiet, apliecina Latvijas Bankas vadītāja personiskas attiecības ar ietekmīgiem cilvēkiem Krievijā. Šis foto ir astoņus gadus vecs.

Pirmais to publicēja vācu portāls "Handelsblatt"; mirkli vēlāk fotogrāfija parādījās arī "The Washington Post" un vēlāk arī pašmāju "Dienā".

Attēlā, kas uzņemts 2010.gada 22.augustā redzams Ilmārs Rimšēvičs saviesīgos apstākļos kompānijā ar Dmitriju Pilsčikovu (attēlā trešais no kreisās puses), kurš tolaik bija ietekmīga figūra Krievijas ieroču tirgū un vadīja Krievijas Informācijas tehnoloģiju institūtu. 

Saistītās ziņas

Rimšēvičs sniegs "dziļo" interviju otrdien LTV 1 31
"Norvik bankas" šefs: Rimšēvičs gadiem ilgi izspieda kukuļus un prasīja atmazgāt Krievijas naudu 153
FOTO: Rimšēvičs iznāk brīvībā, un advokāts viņu aizved mājās 67

Ziņas par Latvijas centrālās bankas vadītāja aizturēšanu saistībā ar kukuļošanu jau divas dienas "rotā" pasaules ietekmīgākos biznesa un ekonomikas medijus, kā arī ziņu portālus, piemēram, BBC un "Bloomberg". Jau vēstījām, ka bažās par Latvijas reputāciju, arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis paziņojis, ka Rimšēvičam pieklātos atkāpties no Latvijas Bankas vadītāja amata. Tas gan iespējams vai nu pēc viņa paša iesnieguma, vai notiesājuša sprieduma ceļā, vai arī mainot likumus.

Citi šobrīd lasa

Hannoveres prinča pasakainās kāzas 16
Bērnu laukumiņā Purvciemā sagūstīts onānists 31
Kas īsti notika mājā Apē, kur sadega divi mazuļi? Tētis centies viņus glābt, bet tagad pats slimnīcā 33
Skatīt visus komentārus